Reklama

Reklama

Kocúr v čižmách

  • Česko Kocour v botách (viac)
Trailer 1

Verte tomu alebo nie, no legendárny šermiar Kocúr v čižmách nebol vždy verným spoločníkom zeleného zlobra Shreka. Dávno predtým, než vôbec došlo k ich osudovému stretnutiu v lesoch kráľovstva „Za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial“, totiž sebavedomý Kocúr s neodolateľným prízvukom prežil množstvo zaujímavých dobrodružstiev! V tých časoch bol jeho nerozlučným druhom Hupky Dupky – čo sa však dramaticky zmenilo v deň, keď hrdého Kocúra bezcharakterne zradil a zapredal! Od toho hrozného dňa uplynulo už veľa rokov... A zrazu - možno osud, možno zhoda okolností, možno hlúpa náhoda – sa životné cesty Kocúra a jeho niekdajšieho najlepšieho kamaráta opäť pretnú! Práve v čase, keď Hupky s atraktívnou Cicou Labkou chystá rovnako brilantný, ako diabolský plán – chcú totiž ukradnúť hus, ktorá kladie zlaté vajcia! To sa však ľahšie povie, ako urobí, o čom sa nedobrovoľne zjednotené trio veľmi rýchlo presvedčí na vlastnej koži. (TV Markíza)

(viac)

Videá (13)

Trailer 1

Recenzie (638)

El Pistolero 

všetky recenzie používateľa

Bájné legendy, sny o bohatství a úděl psance. Brilantně namíchaná esence westernového dobrodružství a pohádkové hravosti. Kocour v botách je postava, která si vlastní film rozhodně zasloužila, a dopadlo to až překvapivě dobře. Příběh o přátelství, zradě i pomstě, který na rozdíl od posledního „Shreka“ ani na chvíli nenudí. ()

ScarPoul 

všetky recenzie používateľa

Ono je to vlastne celkom vtipné - Shrek okrem prvého dielu postupne a systematicky padal do bažinatých vôd priemeru a v prípade tretieho dielu až podpriemeru. Ako séria, ktorá ale prinášala dobrodružstvá z rozprávkového sveta na ktorom sme vyrastali, mala svoje čaro. Kocúr v botách, je snahou o pokračovanie príbehov s tohto sveta. Čo povedať. Rozhodne je Kocúr sympatickejšou postavou ako Shrek, alebo Donkey. Film je plný krásne naanimovaných lokácií, premyslených akčných scén, a sympatických postáv. Lenže tam kde prvá polovica filmu funguje dokonale, tam druhá pokryvkáva na príbehu, ktorý začína byť rozťahaný a značne neoriginálny. Všetky tie hodnoty a snaha o vytvorenie pútavého príbehu tak zostali akosi na pol cesty. Finále, ktoré malo byť vyvrcholením som akosi prezýval. Tiež je veľká škoda, že Banderasova životná úloha je Kocúr, ktorý ani spolovice nedosahuje hravosť a pútavosť takej Kung-fu Pandy, alebo minuloročného Ranga. Pre mňa priemerná záležitosť, ku ktorej sa nemám potrebu vracať, ale som rád, že som ju mal možnosť vidieť. ()

Reklama

playboxguest 

všetky recenzie používateľa

Jeden z těch nudnějších animáků, Kocour by bez Shreka do ulic vyrážet neměl, stává se něj pak nudný společník. 3D: ***** mi opět potvrdilo, že by si 3D telku měli pořizovat hlavně milovníci animáků, hrané filmy jsou za nima, z toho, co jsem zatím viděla, dost pozadu. Reálný dojem výšky, vzdáleností, k tomu meče čouhající do místnosti, kočky letící takřka na mě a kopa dalších vychytávek. Prostě paráda. Když už mi nebylo dáno užít si příběh (dost plytký v tomhle případě), 3D jsem si užila dosyta. ()

BoPo 

všetky recenzie používateľa

Vedľajšia postava zo Shreka dostala vlastný film a zaradila sa do načmáraného suterénu. Nudné, bez akýchkoľvek sympatií k postavám, bez zaujímavého zloducha. Najvýraznejšie momenty boli vlastne totálne nevhodné do animáku pre deti, pretože išlo o humor založený na sexuálnych dvojzmysloch a podtextoch. Navyše som zistil, že ešte otravnejšie než spev je animovaný tanec. ()

Eliott 

všetky recenzie používateľa

Jako pohádka je to dobrá kterou reálně může jednou pobavit i dospělého člověka. Těch hvězd však mohlo být i více, bohužel byl hlavní padouch vejce, (což mi přišlo dosti nevhodně vybrán) a pak se zde vyskytovala spousta trapných a divných věcí. Každopádně však na jedno shlédnutí s vaší ratolestí nebo mladšími sourozenci doporučuji 60% ()

Galéria (62)

Zaujímavosti (14)

  • Pro Salmu Hayek (Čiči Tlapička) byl Kocour v botách prvním animovaným filmem. (D.Moore)

Súvisiace novinky

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Slavný herec a komik Eddie Murphy nedávno dostal na Zlatých glóbech cenu za celoživotní přínos kinematografii, na Netflix nyní dorazila jeho nová komedie You People a letos se taky konečně dočkáme… (viac)

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (viac)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (viac)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (viac)

Reklama

Reklama