SHREKove prvé Vianoce

(TV film)
  • Slovensko Shrekove Vianoce (viac)

Jsou Vánoce a Štědrý den, na který se všichni těší. Tedy všichni kromě Shreka. Přesto by chtěl své milované Fioně a dětem udělat radost. Nejprve ale musí zjistit něco o tradicích a pak pochytit tu pravou vánoční náladu. Obrátí se proto na své přátelé, ale každý z nich má o dokonalých Vánocích vlastní představu. Shrekovy myšlenky o útulné rodinné oslavě tak vezmou rychle zasvé... (oficiálny text distribútora)

Javert

Pouze těžení a těžení ze slávy legendárního Shreka jedničky a dvojky. Není to špatný, ale je to pořád stejný a bez nápadu. ()

Payushka

Stupidni moralitka aneb Shrek sice kdysi delal dobre fory "pro dospele", delal si legraci z ruznych filmu a klise, nyni uz jenom prdi, krka a stoura se v nose. ()

Ellesime

Plivni mi sem, lásko. Obětuju se pro kolektiv. Tys tam nebyl ... A i když to nedosahuje kvalit prvního filmu, párkrát jsem se fakt od srdce zasmála :) ()

Slarque

Točit se Shrekem zábavné dvacetiminutovky – to je první krok správným směrem. Já jsem pro a klidně bych šel ještě dál. Při takových pětiminutových dílech už by se tam tvůrcům možná nevešlo nic zbytečně otravného nebo aspoň nevtipného. Nebo by konečně mohli Shreka pohřbít a vymyslet něco nového. ()

Bachy

Já Shreka moc nemusím. I tak jsem si řekl, že 22 minut vydržím a abych se přiznal, tak první cca 7 se mi to dost líbilo. Prostě je to milé a krátké, proč ne? Jenže pak to přijde, chaos, šílenost, vtipy na úrovni...osla. Takhle ne. ()

klerik

Ak mám byť úprimný - sklamanie. Ale hej, miestami je to roztomilé, ale oveľa viac z toho razí nechutnosť v štýle teen fekal komédií... ()

heyda

No s jedničkou a dvojkou už se to nedá srovnávat, ale pořád to má několik famózních momentů. Kdyby si odpustili momenty jako Shrekovo říhnutí, šťourání v nose a další nechutné scénky + štědrovečerní diskotéku, tak dám maximum. Takhle jsou to 3 hezké hvězdičky. ()

Stanislaus

Zlobří vánoční speciál nabízí zamyšlení nad podstatou Vánoc, které by se měly trávit v kruhu rodinném či přátelském, na což musím přijít i samotný Shrek. Nejvíce mě zaujaly vánoční příběhy jednotlivých postav, které byly stejně různorodé jako ony vyprávějící postavy. ()

Flego

Vcelku príjemná zábava ( aj vďaka minutáži ). Nepochybne ma oslovili tri prasiatka, ktoré sa tešili na bravčový šnicel...:) ()

honajz

Proč musej tvůrci anímáků točit vánoční speciály? (Viz Doba ledová, Šmoulové, Madagaskar...) Jde to vždycinky zcela proti duchu prvotního nápadu, a protože to musí dobe skončit, nedá se nic pořádného vymyslet. ()