Réžia:
Marcel BystroňScenár:
Marcel BystroňKamera:
Marek TichýHudba:
Čeněk KavečkaHrajú:
Nela Boudová, Dana Černá, Jiří Vohnout, Ondřej Vetchý, Veronika Žilková, Ian Hamilton, Petr Jákl, Jitka Ježková, Jiří Mádl, Beata Greneche, Petr Ratimec (viac)Obsahy(1)
Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Do všech rolí byli obsazeni skvělí herci, jako například Ondřej Vetchý (Babí léto, Duše jako kaviár, Prachy dělaj člověka), Veronika Žilková (Otesánek, Milenci a vrazi, Anděl Páně), Jiří Mádl (Snowboarďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků), Nella Boudová (Bylo nás pět, Kolja, Doblba!), Jitka Ježková (Báječná léta pod psa, Početí mého mladšího bratra, Andělská tvář)... (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Nela Boudová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Kolja (1996)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Dana Černá
Československo
Najlepšie filmy:
Ochranca (2021) (seriál)
Dámský krejčí (2012) (divadelný záznam)
Je treba zabiť Sekala (1998)
Jiří Vohnout
Najlepšie filmy:
Po hlavě... do prdele (2006)
Post Coitum (2004)
Zahradník (2006)
Ondřej Vetchý
Československo
Najlepšie filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Obecná škola (1991)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Veronika Žilková
Československo
Najlepšie filmy:
Česká soda (1998)
Ochranca (2021) (seriál)
Deskový statek (2008) (divadelný záznam)
Ian Hamilton
Najlepšie filmy:
Po hlavě... do prdele (2006)
Petr Jákl
Československo
Najlepšie filmy:
Revival (2013)
Mladý Indiana Jones: Masks of Evil (2000)
Maigret (1991) (seriál)
Jitka Ježková
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (divadelný záznam) - rozprávač
Jiří Mádl
Československo
Najlepšie filmy:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Prebudím sa včera (2012)
Beata Greneche
Československo
Najlepšie filmy:
Rozprávky pre Emu (2016)
Bathory (2008)
Po hlavě... do prdele (2006)
Petr Ratimec
Najlepšie filmy:
Kliatba bratov Grimmovcov (2005)
Po hlavě... do prdele (2006)
Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo (2001)
Zuzana Malypetrová
Najlepšie filmy:
Po hlavě... do prdele (2006)
Tadeáš Hrdina
Najlepšie filmy:
Po hlavě... do prdele (2006)
Viktoria Flídr
Najlepšie filmy:
Perníková věž (2002)
Duše jako kaviár (2004)
Po hlavě... do prdele (2006)
Petr Vojnar
Československo
Najlepšie filmy:
Šťastie je krásna vec (2020)
Ako sa zbaviť nevesty (2016)
Po hlavě... do prdele (2006)
Izabela Schenková
Najlepšie filmy:
Agentura Puzzle (2004) (seriál)
Romance o vodníkovi (1989) (TV film)
V žáru královské lásky (1990)
Tomáš Turek
Československo
Najlepšie filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelný záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelný záznam)
Deväťdesiatky (2022) (seriál)
Matyáš Bystroň
Najlepšie filmy:
Ako sa zbaviť nevesty (2016)
Po hlavě... do prdele (2006)
Kameňák 5 (2015)