Bobby Green (Joaquin Phoenix) vedie úspešný nočný klub ruského boháča Bužajeva a usilovne sa snaží, aby sa tam nikto nedozvedel, že ako jeho otec Albert (Robert Duvall), tak brat Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg) sú policajti. Lenže prostredie, kde sa pohybuje, je ako stvorené na distribúciu drog. A keď v klube začne vysedávať ruský emigrant, majiteľov synovec Vadim Nižinsky (Alex Veadov), podozrivý z dovozu drog, dostane sa mladý muž do situácie, kedy si musí vybrať, na ktorú stranu sa pridá. Bobby si nakoniec uvedomí, kam patrí, rodinné puto je silnejšie než povrchné zhýralé prostredie nočných klubov. Než sa však odhodlá zločincov odovzdať spravodlivosti, prežije osobné peklo a príde o všetko, čo miloval - stratí otca, zabije človeka a jeho milovaná Amada (Eva Mendesová) ho opustí. (TV JOJ)

Torgal

Klasická kriminálka s nepríliš originálnou zápletkou. Herecky je to v poriadku, réžia je tiež veľmi dobrá, ale dej je dosť predvídateľný a v podstate nezaujímavý. Jediné čo musím vyzdvihnúť je úžasná automobilová naháňačka, ktorá je natočená neuveriteľne realisticky a atmosféricky. V súčte ale pre mňa len ľahký nadpriemer, tento žáner jednoducho asi nie je pre mňa. 6+/10 ()

charmin

A zasa sa potvrdilo stare zname pravidlo - tes sa na film, a on ta sklame ako len moze:(Och, a to boli skvele predpoklady na este skvelejsi film - tematika(kt. je otrepana, ale vzdy sa da spracovat inak), vyborne obsadenie..a oni tak sklamu:(Ked by som videla len druhu polku a najma ten zaver, jednoznacna 1*!!Ale zaciatok filmu,80.te roky a Brooklyn Discos:), Eva(kt. bola celkom fajn) a takisto Joaquin(kt. zahral sice uz aj lepsie), kompenzovali ten neskutocne slaby dej, nedostatok hudby(znova, na druhu polovicu len slovami a strihom vytvarali??), a nepriejmne predvidatelne situacie..Pre mna sklamanie, sklamanie, sklamanie.. ()

Blaogranas

Až příliš mnoho silných slov a amerického sentimentu trochu kazí tento jinak kvalitní krimithriller s perfektním Joaquinem Phoenixem. Měl jsem (možná i vlivem zdejšího hodnocení) trochu obavy a tak se mi We Own the Night dostalo na monitor se zpožděním, ale o to příjemnější zážitek mě čekal. ()

Skleni

Mnohé filmy vo vás zarezinujú aj keď nevplývajú neviem akým príbehom či spracovaním. Proste sú ničím výnimočné. Takým filmom je aj tento. Neviem prečo, ale film mi prišiel strašne zrýchlený. keby to bola trilógia rád by som si ju pozrel. Tatko to bolo ako pápežovej audiencii v skratke. Proste vynecháte jednu minútu a už ste pri inom jazyku, inom predslove, inom dianí. James vytvoril dve roviny vo filme. Jednu rebelskú v podaní super Joaquina a krásnej Evi. Tá druhá sa točí okolo Amerikou zobrazovanej geniálnej policajnej rodiny. Nakoniec ich spojí. znova musím dodať, že všetko sa dialo tak rýchlo a tak skoro, že film budí dojem neuveriteľnej frašky a pretvárky či dokonca akoby mal film umelú tvár. Proste deju neveríte nech robíte čo chcete. A tam vidím riešenie iba v tom, keby mal film viac priestoru, viac minutáže. no čo už. 69% ()

Jeand´Boa

Herci - dobré; scény (viz automobilová honička v dešti) - dobré...zbytek - nemastné a neslané, nudné, uspávající...snaha o až přílišnou citlivost a emotivnost zatloukla vše ostatní pod povrch zemský... ()

fraktal

Výborný Phoenix a jeho psychologie, skvělá atmosféra, dobrá hudba i sem tam akční scény, sem tam kulhající logika a zbytečně plochá stafáž. Ve výsledku lepší průměr - tj. někde mezi třemi a čtyřmi - nakonec jsem dal 4, neb 3 dávám i nesrovnatelně horším věcem (a tak nechci by byly ve stejném šuplíku (těch kategorií by mělo být (alespoň! ;-) ) deset!). ()

Luisis

Joaquin mě velice upoutal jeho lidským hraním už ve Znameních.Jeho hlavní role v tomhle povedením snímku mi jen potvrdila jeho kvality.Dokáže být pěkný drsňák a neovlivní to ani občasný joint v puse.Velice dobrý film.Scénář mi sedl jako prdel na hrnec - 85% ()

Pekisan

Tak za ten uvod s Evou Mendes sa hadam ani da dat horsia znamka ako tri:))) len som si nie velmi isty, ci mam pridat este jednu hviezdu alebo nie. Film bol skvely, atmosfera vacsinou pekne dusna, Joaquin Phoenix hral neuveritelne a ani Mark Wahlberg sa nedal zahanbit. Pravda je, ze dlho som sa necitil tak zle ako pri automobilovej nahanacke alebo teda hlavne po. Ale neviem, nieco tomu proste chybalo. Tak za tri. Urcite sa k filmu este vratim ()

cerbygerby

Opět dobře obsazený film... O čem film byl : Otec a šéf policie má dva syny, první (Mark Wahlberg) dělá u policie a druhý (Joaquin Phoenix) je šéf nočního klubu... Zápletka začíná když policie vtrhne do toho nočního klubu a otec z prvním synem zatknou bandu drogových dealerů v čele z druhým synem... kterého pak vyslýchají a nutí ho aby mluvil o rusácích co mají za lubem, jenže on nic neví, je propuštěn a následující den je Wahlberg postřelen.. no a pak se to pomalu rozjíždí, honičky a střílečky... ale podle mě se z toho dalo vycucat ještě víc, takže si to u mě vyslouží jen 4* ()

Darckol

No ja vám neviem, ale ja som sa na to díval bez pohnutia od začiatku do konca... Skvelé obsadenie (Phoenix prekvapivo hrá hlavné husle - čakal som Wahlberga), smutné chvíle (najmä v rámci bratsko-otcovského ponímania) som (aj vďaka hudbe) prežíval až neprimerane citlivo a autá v lejaku? Agent bez minulosti (a aj ten s minulosťou ;)) sa môžu skryť - určite som toho tu videl viac. Pravý film tohto žánru. 9,0/10 ()

Ondr@932

Drsný krimi thriller, kde je postupně během filmu velmi hustá atmosféra a k tomu dobrá herecká sestava - Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg a Eva Mendes, což bylo super! Četl jsem, že se tento film dost podobá nebo - li skoro kopíruje Skrytou identitu. Já jsem jí ještě neviděl, takže nemohu tvrdit, ale brzo na ní také kouknu, abych mohl posoudit. 75% ()

dakarin

Mírně nadstandardní krimi. Trošku dětsky pojaté rozložení špatní proti dobrým, nečestní proti čestným, nicméně obrazově a herecky zajímavé, se slušným závěrem. ()

GIK

Naprosto strašlivé. Oteklý hospodský se stane během 15 vteřin policistou a už řídí zásah proti ruskojazyčné mafii. Kvalifikace zní: seskok z třetího patra zádama na plot. Jeho bratr je pro změnu střelen z metru do obličeje a hned vedle něj zapálí auto. Oba bratříčci se extrémně rychle vykurýrují a už bojují proti svým kamarádům z mafie. Prominentní policisté a prominentní mafiáni = jedna parta. Soupeři jen na oko. Monstrprocesy, monstrzásahy – divadlo. ()

Zacharias

Herecký koncert Joaquina Phoenixe, ostatní dělají křoví. Nooo, Eva Mendes je moc pěkné křoví. A málem bych zapoměl, honička při hustém dešti v autech neměla chybu, ta scéna mě opravdu dostala. ()

turbou

Mark Wahlberg me stale vic a vic presvedcuje ze jako herec stoji opravdu za hodne malo :) Jinak celkem poslabsi zalezitost plna zzenstelejch drsnaku ()

Dan

Americká továrna na sny, nezvedený synek, rodina, vendeta, patriotismus, ruská mafie. Správně namíchaný koktejl tradičních klišé by měl zajistit plný úspěch :-) Z ponurosti film vytahovala jen silná křesťanská religiozita řady aktérů, která je na evropské sekulární poměry současnosti již poněkud silná. Možná by stálo za to postavit ji do světla současného západního mediálního obrazu zbožných muslimů ;-) ()

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

17.08.2011

Zdá se, že touží po vlastní akční sérii. Se Smithovými to nevyšlo, ale Pitt se nevzdává a upsal se adaptaci románu Marka Greaneyho „The Gray Man“. Ten už má jedno pokračování („On Target“ vyšlo loni)… (viac)

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

03.05.2011

Jestli dnes existuje herec, kterého chtějí do svého filmu všichni producenti a režiséři, je jím právě Jeremy Renner, nominovaný na Oscara za Smrt čeká všude a Město. Nedávno dotočil Mission:… (viac)

Brad Pitt na cestě do Akatoru

Brad Pitt na cestě do Akatoru

11.12.2008

Chvíli to vypadalo, že projekt Lost City of Z, který pro studio Paramount Pictures chystá produkční společnost Brada Pitta Plan B (a ve kterém si Brad zřejmě i zahraje hlavní roli), upadl v zapomnění… (viac)