Kosti

• Česko Sběratelé kostí (viac)
Komédia / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Romantický
USA, (2005–2017), 176 h 8 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvorcovia:

Hart Hanson

Réžia:

Ian Toynton, Dwight H. Little, Jeannot Szwarc, Chad Lowe (viac)

David Boreanaz, Emily Deschanel, Michaela Conlin, T.J. Thyne, Tamara Taylor, John Francis Daley, Eric Millegan, John Boyd, Jonathan Adams, Patricia Belcher (viac)

Keď sa v hromade zlisovaného kartónu v továrni na recykláciu zjaví obraz Panny Márie, agent Booth a Dr. Brennanová vyrazia do terénu. Zistia, že nešlo o žiadne zázračné zjavenie, ale o obrys vysušeného ľudského tela, ktoré leží vnútri zlisovaného kartónu a je úplne sploštené! Závisí len od nich, aby prišli na to, kto je obeťou a kto ju mohol zabiť. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! (oficiálny text distribútora)

Firko odpad!

Nemozem si pomoct...vsetci to pozerali tak som sa pridal.Absolutne nicim ma to nedostalo.Prave naopak, po par minutach ma to zacalo znervoznovat... ()

DandaPiper

Po čtvrté sérii ty 4 dám. Kůstku doporučuju sledovat v originálním znění, nejen že není otravná, je dokonce i docela roztomilá. Doporučuju díl s cirkusem, superhrdinama, s vraždou v letadle a autem uvězněným pod zemí. EDIT 2016: S1, S2, S3=4/5, S4=5/5, S5, S6, S7=4/5, S8, S9=3/5, S10=2/5, S11=3.5/5, S12=? ()

elanista1

This same bullshit. Ked sa povie -kriminalny serial- tak mi naskakuje husacia koza. Kosticky samozrejme zas o tom istom. Je to sice pekne, objavovanie novych dokazov, prekvapujuce odhalenia vrahov, aj dve hlavne postavy su sympaticke, hlavne Kost, ale mna to nebavi. Ked mam vazne skvelu naladu, tak sa na toto rad pozeram, ale inac sa tomu vyhnem ako sa len da, ale kedze to Tv Hnoj vysiela nonstop 7 dni v tyzdni tak tazko.. ()

miistr

Sleduji pouze krátká dobu, ale už jsem si stihnul dohnat resty a nejvíc se mi stejně líbí hlavně ty vztahy mezi jednotlivými postavami než samotné případy. Booth je prostě jednička. ()

Dejvid17

když čtu vaše komentáře a srovnání s CSI (LA,Miami a další města který už si nepamatuju) tak musím nesouhlasit. Jako je strejda Google, teta Wiki a facebook je retardovaný bratranec, pak musím říct, že retardovaným bratrancem v kriminálním světě jsou všechny CSI a Bones stavím daleko ale daleko výše. Pan velmistr charizmatický Boreanaz mě dostává a slečna Deschanel jakbysmet. Kořením bývají věčné neshody těchto dvou postav, nemůžu říct křivé slovo na tento seriál + soundtrack který mě bere! ()

Seev

Byl to pětihvězdičkový seriál, který koncem šesté série musel rozlítit každou fanynku... uvidíme, jestli to pouhá krimi linka utáhne. ()

IZFNP

Seriál začal dobre, prvá séria bola na nový seriál vydarená, dostatočne zaujala a postavy si človek obľúbil. Ďalšie série boli vyslovene výborné, niektoré diely slabšie avšak ako celok Bones vychádzal na jedničku. Prípady i ich riešenie boli originálne, emocionálne diely striedali naozaj vtipné časti. Chémia medzi postavami sa vyvíjala a zlepšovala. Potom však prišlo výrazné oslabenie v šiestej sérii a siedma séria už je vyslovene stupídna. Škoda, pretože Bones je jedným zo seriálov, ktoré si môžu dovoliť viac sérií. To by však museli byť po scenáristickej stránke niekde úplne inde. Ak by som hodnotila prvé série, trúfnem si i na päť hviezd. S prihliadnutím k posledným dvom-trom sériám však musím dať len tri. ()

Slam7

Podle mě mnohem lepší, než kdejaká kriminálka (Vegas, Miami, New York)! U takových seriálů ztrácim pozornost, když tam neni ani náznak vtipu a zábavy. Toho se u Kůstky bát nemusim, hlavně agent Booth se o to postará. Každej má svoje povolání a svoje metody a je parádní sledovat jak se to spolu kříží...miluju ten seriál ()

mata77

Doktorka Brennanová je prototyp supervedkyne, ktorá pre svoje príliš vysoké IQ občas nevidí to, čo je zjavné v bežnom živote, ale ešte častejšie vidí to, čo by bežného človeka nikdy nepostihlo. K nej sa hodí úplný opak parťáka, akým je agent Booth, nebojácny bývalý vojak so šiestym zmyslom, vierou v abstraktné veci a nezameniteľným zmyslom pre humor. Veľmi ma potešilo, ako rola sadla Davidovi Boreanazovi a konečne previedol aj svoje herecké kvality, čo sa o seriáloch ako Buffy, premožiteľka upírov, či Angel, nedá povedať. ()

wopi

Nelze hodnotit. Počáteční díly byly výborné, pak je to čím dál víc plné chyb a totálních hovadin. SPOILER: hacker odrovná (nereálně schopný) počítačový systém ve vědeckém ústavu tím, že malware vyryje do kostí mrtvoly a jejich naskenováním do počítače se odrovná celý systém. KONEC SPOILERU. K tomu příšerný product placement, např. když se všichni diví, že auto parkuje samo, dozví se, že Toyota Prius umí zaparkovat za vás. Začátek seriálu výborný, pak postupný úpadek až k nekoukatelnosti. Jako celek nehodnotitelné. ()

holka218

Na seriálu se mi líbí, že jsou ukázány skutečné způsoby vyšetřování vražd. Jak se dá zjistit totožnost obětí, jak se zjišťuje jak a kde člověk žil. Emily a David tvoří skvělý pár. Jejich vztah není jednoduchý a to tomu přidává na zajímavosti. Ze začátku jsem neměla Kůstku moc ráda, ale čím déle se na seriál dívám, tím více jsem si jí oblíbila. Je super, že tam není pouze jeden stážista, ale střídá se jich tam několik. Každý má svůj specifický přístup k práci a je tedy mnohem zajímavější, že se případy neřeší pouze jedním a tím samým způsobem. Strašně mě překvapilo, že nechali zemřít jednu z hlavních postav, ale náhradní postavu vybrali skvěle. ()

Adel_ZH

6 rokov bol tento seriál pre mňa Topka! a dlho aj ostane. Na každú jednu časť som s napätím čakala a ani pri jednej som sa nenudila. Nekrátil mi len čas, ale ukázal smer môjho záujmu v živote. Aj napriek tomu, že existuje nespočetne veľa kriminálok, len tento jeden jediný si udržal moju priazeň až do konca. Milujem ho a budú mi tieto postavy, príbehy a moje nespočetné výbuchy smiechu pri sledovaní chýbať . ()

Gwilwen

Dva parťáci - soudní lékařka a agent FBI. Sympatická "Kůstka" a "upírsky" charizmatický David Boreanaz. Skvělý seriál. Upřednostňuju před všemi možnými CSI. ()

Lipps...

Snad od první minuty prvního dílu jsem věděla, že tohle bude něco. Líbí se mi hlavně styl vyšetřování a taky to věčný bitkaření mezi kůstkou a Boothem. Většinou dost pobaví. Zápletky nejsou tak otřepaný a třetí řada pojatá jako jeden velký případ je dost dobrý. Navíc do poslední chvíle si ani sami nejste jisti, kdo za tím vším stojí, protože by to mohl být kdokoliv. A to doslovně. Tenhle seriál zkrátka rozhodně není ztrátou drahoceného času. Spíše naopak. :) ()

Leyla

Můj nejoblíbenější vyšetřovací seriál:) Emily a David jsou perfektní a je mezi nimi i to správné jiskření, ostatní Šprti jsou tu uz jen jako milý bonus ()

Zemřel herec Ryan O'Neal

Zemřel herec Ryan O'Neal

09.12.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřel americký tvůrce nominovaný na Oscara a dva Zlaté glóby, známý díky legendárním snímkům jako Barry Lyndon, Love Story a Papírový měsíc, herec Ryan O'Neal. Smutnou… (viac)

Zemřel herec Hal Holbrook

Zemřel herec Hal Holbrook