Kosti - Série 1

(séria)
Komédia / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Romantický
USA, (2005–2006), 15 h 32 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Hart Hanson

Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne, Jonathan Adams, John M. Jackson, Heavy D, Coby Ryan McLaughlin, José Zúñiga (viac)

KM Phoenix

Je vidět, že se seriál ještě hledal. Bones je dost nekonzistentní v tom co dělá oproti Boothovi, který se ve své pozici usadil prakticky hned a bez problémů. Škoda, že toto je jediná série kde je archeolog Dr.Goodman jako vedoucí. Jeho nahrazení Dr.Saroyanovou (která překvapivě není arménského původu) hned v prvním dílu další série mi rozhodně nepřišlo jako zlepšení. Když už tak ji měli nasadit jen jako dalšího běžného člena týmu. ()

• Temperance (Emily Deschanel) řekne, že nejbližší soudní antropolog kromě ní je v Montrealu. Tam se také odehrává děj románů Kathy Reichs, podle nichž seriál vznikl. (HappySmile)
  • Natáčení pilotního dílu probíhalo na Dullesově mezinárodním letišti a Arlingtonském národním hřbitově. Ostatní epizody pocházejí z Washingtonu. (reich)
  • Doktor Hodgins (T.J. Thyne) pri zmienke o kanibalizme hovorí o peruánskych futbalistoch, ktorí havarovali v Andách a jedli mäso mŕtvych spolucestujúcich. V skutočnosti to bol uruguajský rugbyový tím. (eleven11)