Scary Movie 4

• Česko Scary Movie 4 (viac)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiálny text distribútora)

sospik odpad!

Trapná lehká americká komedie bez nějakého většího přemýšlení stravitelná a velice nudná pokud se díváte sami. Tupost. ()

Flabadob

Tento díl byl poměrně zajímavý, a srandovní. :-D Proto se to trochu liší, od těch předešlích, ty nebyly tak na úrovni. Horrory.. no, sortiment horrorů už byl trochu slabší a horrory již nejsou tak známé. Nejvtipnější scéna: Lámání vazu (největší Laugh byl u toho, jak po něm hodil ty buráky a najednou *křup*), u toho jsem vážně nemohl. :-) ()

fandula

Já prostě nepochopím jak je možné že má 4 větší procentový podíl než 2.Je to vcelku kravina a ubožáckost a ať se ku*va Zucker smíří s tím že tohle je prostě na hov*o je to strašně zkurve*ej film.Není to ani vtipný.Je to spíš smutný.... ()

wrong3

Jestli to nebylo tou 7kou vina co jsem si k tomu rozdělal,ale ja se smál.Prostě mě to sedlo.Od takového filmu očekávám,že se budu smát a to taky jo.Nic víc jsem nečekal a proto klidně dávám 4 hvězdy. ()

prometheusll odpad!

Opravdu nejhorši ze všech. Mě připadalo že už David Zucker neměl absolutně nápady. Sklamalo mě to a nic jinýho nemůžu dát než ODPAD! ()

reccal

Třetí hvězda za parodii Válka světů, nicméně většina vyzní do ztracena. Vtipy jsou stále na té úrovni prdění, průjem a spol. Nic přeborného, ale koukat se na to dá, často se najde světlý moment, kvůli kterému se film nepropadá do bažin zapomnění. ()

surprise

Ale no tak, zase tak strašné to nebylo, když respektujete zadaný žánr: Drsně se vysmát všem filmovým hitům dané doby. Snad jen těch pádu a úderů do hlavy bylo moc, ale oceňuji věrné napodobení scének z originálu. To se u parodií nestává. ()

AltairAhad odpad!

S odstupem času vidím, že si to ani tu jednu hvězdu nezaslouží... Proč? Je to otřesné po všech stránkách. Jediná scéna, kdy jsem neusínala byl Charlie, který byl (na chvíli) na scéně! ()

KuBoT

Je trapné počúvať aké je to len nudné a trapné atď. Je to fajn komédia ktorá pobavý a môžeš sa príjemňe zabaviť :D A preto sa mi potvrduje že stránka cinema na hodnotenie filmov je lepšia lebo je hodnotená obyčajnými ľudmi ktorý sa chcú zabaviť ! ()

Agent24

O třídu lepší než druhý díl a zase jako u dvojky jde o to jakou máte zrovna náladu když si film pouštíte. Začátek na Saw se mi hodně líbil. Pak je to spíš průměr, ale i tak se zasmějete. 75% ()

twailight odpad!

No tak čekala jsem víc ne jen trapné vtipy které se pořád dokola opakují. Saw a mimozemšťtani to ne! Ubohost Prvního stupně . ()