Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiálny text distribútora)

B!shop

Jasne, je to demence tezkyho kalibru, hlavni ctyrka ve slozeni tlustej cernoch prevlecenej za supermana, naprosto vymastena devka, pipina prevlecena za indianku a hlavni bouchac Helsing vypadajici z nich sice nejnormalnejs, ale stejne desny hovado, se vydavaj dorucit pornace do mestecka plnyho hororovejch legend. Ani bych nerek, ze to je parodie nebo pocta zanru, tohle je regulerni urazka znamejch hororovejch ikon, takze Leatherface ma vysavac misto motorovky, panenka Chucky je zjizvenej harant vystrkujici prdel, Freddie ma mimo nozu na rukavici i kartacek, rtenku a dalsi voloviny a samozrejme dojde i na utirani se na zachode, Michael Myers vypada jak cinan, Pinhead ma v hlave zabodany sipky a injekce a samozrejme nechybi maskot podobnejch sracka komedii Leslie Nielsen, tentokrat jako tlusta zenska, do toho sem tam nejaky kozy nebo nechutarna. Proste demence tezkyho kalibru, kde se vsichni chovaj jak naprosty hovada, atmosfera miziva, natoceny nic moc. Jenze to je ten typ filmu, kterej je tak super dementni, ze se mu clovek proste musi smat a obcas sem se nesmal jen tomu filmu, ale i naky ty scene, protoze sem tam se precejen neco vtipnyho podari. ()

Psycho.R

Nemyslel jsem si, že dam ještě někdy parodii tak vysoký hodnocení. Protože jejich kvalita je poslední dobou silně odpadová, ale tady se za to nestydim. Film má příběh a neni jen slepencem fekálních trapnejch vtipů. Občas se sice najde něco, co s tim hraničí, ale i když neni tenhle film vrcholem žánru jako Třeba Žhavý výstřely, dá se celkem snesitelně snést. ()

ian.draco

Film i humor je celkem primitivní, ale smát se u toho lze a to i opakovaně. Takto nízké hodnocení je pro mne celkem překvapení. Škoda, že před koncem dojde scénaristům dech úplně. A tak nebýt velmi slabého konce udělil bych i 4 hvězdy, takhle musím jednu ubrat. A jestli to není poznat, tak komentář jsem napsal hned po zhlédnutí ;). ()

Crybaby

Zaujimavy postreh: B!shop . Suhlasim s nim, neni to urcite skvely film, ale sem tam sa na nom zasmejete, a ked poznate tie parodovane horory, mate vacsiu sancu zasmiat sa. Parodie mam celkom rad, od cias Scary Movie ich vela dobrych nevyslo. Tato sice patri medzi tie horsie, ale ajtak to neni 'odpad'. ()

Suzie1

Tohle je tak blbě blbý, až je to chvílema vtipný. Trapnost všech trapností, tak moc trapný, že mě to sem tam nutilo se dementně usmívat. Nevim jestli to měl bejt vtipnej film, pokuď ano, je to špatný, ale jestli to měl bejt tak trapnej film, až to bude vtipný, je všechno v pořádku. Jo a Kenan T. v kostýmu seupermana, je prostě dokonalej :) ()