Disaster Movie

• Česko Disaster Movie (viac)

Ďalšia filmová paródiaod scenáristov a tvrocov série Scary Movie.
Will má nočnú moru - britská popová hviezda sa oháňa záhadnou krištáľovou lebkou a predpovedá koniec sveta. Keď sa Will prebudí, zistí niečo oveľa hroznejšie. Jeho priateľka Amy si spokojne oddychuje po sexe s niekým, kto vyzerá tak trochu ako hiphopová hviezda Flava Flav. New York sa začne otriasať v základoch. Zemetrasenia, asteroidy, tornáda, ľadové búrky. A je len na Willovi, aby zachránil svet pred skazou. Vitajte v šialenom svete Disaster Movie! (TV JOJ)

moviesfan odpad!

V parodiích bývám často vyjímka a ne všechny odsuzuji odpadem. Přes veškerá varování jsem neodolal a pustil jsem si Disaster movie. Po pár minutách jsem si říkal, proč jsem protentokrát neuposlechl. Film jednoznačně nebyl vtipný ač se o to tvůrci usilovně snažili. Nejenže byl snímek nudný, ale především trapný. Popravdě jsem se zasmál asi dvakrát. Že by z nouze? ()

M.i.k.e odpad!

Disaster Movie sem zatim ještě neviděl,což je bezpochyby nejvetěí klad tohoto díla,ovšem o hodnocení nemůže být pochyb... (edit : spíše ze zvědavosti sem si Disaster Movie pustil a vetší hovadinu sem opravdu nikdy neviděl.Velkej Biják a Děsnej doják byly trapnosti první kategorie,ovšem tohle je ještě o nějaký ten level výše.Osobně bych pány Friedberga a Seltzera nechal pro výstrahu popravit za úsvitu.A teď mě omluvte,du dvd s touto perlou zakopat na zahradu.Snad mi tam ještě poroste tráva) ()

Ištván87 odpad!

Sakra, kdo na tohle dává peníze? A jakto, že už to není na prvním místě v žebříčku nejhorších filmů? Playgirls je sice ptákovina, ale narozdíl od výtvorů pána Seltzera a Friedberga se na to člověk může podívat i v relativně střízlivým stavu... Promiňte, zase se mi udělalo nevolno, musím jít.............................. ()

Skrk odpad!

"Tahle země není pro starý, Wanted, Wrestler, Juno, High school musical 3, Hannah Montana, Hancock, Sex ve městě, 10 000 př.n.l., Jumper, Letopisy Narnie:Princ Kaspián, Leť's Dance, Iron Man, Hellboy, Hulk, Cloverfield, Alvin a Chipmunkové, Temný rytíř, Speed racer, Indiana Jones 4, Noc v Muzeu, Beowulf, Kung Fu Panda." -> tak tyhle filmy stačil totálně sk*rv*t nebo jim naopak přilepšil (High school musical, Hannah Montana,...) tenhle totální shit, kde humor znamená hovna, krkání atd. Totální ubohost! ()

Malarkey odpad!

Tak nalehko jsem sjížděl ty komentáře co tady zdejší uživatelé napsali a dva z mé top dokonce dali tři hvězdičky s tím, že si rozhodně nepodají ruku s lidma co to vynáší do odpadových hnízd. Na druhou stranu jsem si řek, že proč to nezkusit, třeba se u toho člověk fakt pobaví viz. Epic Movie u kterého to skutečně jakžtakž ještě šlo, jenže u Disaster Movie opravdu nemám slov. Jestli nějaký světově uznalý žebříček tvrdí, že tohle je ten nejhorší film, který kdy vznikl, tak si s ním klidně podám ruku. Tohle je fakt sračka sraček, na které opravdu není nic vtipnýho, a to jsem tam ten vtip opravdu hledal nejlíp jak jsem mohl. ()

• Dátum, kedy vo filme zanikne svet, je totožný s dátumom vydania filmu. (rador)
  • Film se natáčel v Sheveportu v americké Louisianě. (rafix)
  • V záverečnej pesničke je 48x použité slovo fuck. (rador)

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)