Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

ScreamJay

Slabší, o dost slabíš. Moc nucené, upatlané. Když přidáte víc humusu, nemusíte ještě dostat lepší film. Příběh je trošku prostší než v jedničce a k jeho škodě hlavně moc předvídatelný. Mínusy oproti jedničce: přeplácanost (je toho opravdu moc, za každou cenu být vtipní nejde), ufiknutí Eugene Levyho (to je moc podstatný rozdíl, upoutávky sice hlásaly, že bude „otec“ ještě hustější než předtím, ale opak je pravdou). Plusy oproti jedničce: invence nápadů (i když je to občas přeplácaný, zase spousta z těch gegů má hodně do sebe a při jednom, u kterého bych zaspoileroval, to mi tekly až slzy a řáchal jsem se na fuflíkatým koberci), rychlejší tempo ( to jedničku trochu zařezávalo, to její pomalé tempo. Protože mezi údernými momenty byla často hluchá místa a nebo to nebylo tam moc vtipné). Musím dát ale o jednu míň, neb Stifler a spol nahradili šmrnc za komerční pokus vytěžit ze záchodové mísy mezi komediemi co nejvíce zlatých valounků. A hlavně, po druhý už to není tak vtipný, po třetí se zasmějou agilní a po čtvrté jde jen o zahnání nudy. ()

Spiker01

Trilogie, jež definovala mé dospívání. Dvojku jsem pravděpodobně z nějakého důvodu viděl nejmíňkrát, ale je neméně skvěle a kdykoliv si jí rád v bedně zopakuji. Podobné komedie, přímo narvané hlášky, už dnes bohužel nevznikají a když, tak stojí povětšinou za pendrek. ()

sud

I když není tento typ komedií můj šálek kávy, bavil jsem se. Oproti jedničce se mi zdá, že je zde víc vtipů a drží to líp při sobě. Sice na to už víckrát nejspíš koukat nebudu, ale nemohu popřít, že několik vtipných scén tam je. 35%. ()

viperblade

Lehce stravitelná a místy i hodně vtipná komedie, která má rozumnou stopáž, pár skvělých hlášek a minimum hluchých míst. A co více si můžeme přát od právě tohohle žánru? 80 %. ()

castor

Využívá to podobné situace, sází na totožné vtipy, ale rozdíl je kromě jiného ve výrazně horší režii, která nedokáže přijít s něčím „jiným“, protože hoši už jednou o panictví přišli. Chlapci nám lehce zestárli, mají za sebou rok univerzity, léto si chtějí pořádně užít, k čemuž poslouží dům na pláži. Leccos je jinak, ale tak nějak pořád stejně.. každý se někam (ne)posunul, příjezd Nadii z Czechoslovakia se blíží, jenže náš znásilňovač koláčů se v dané stránce moc nezlepšil. Jednička byla (když si uvědomíme, k jaké cílové skupině směřovala) vtipná, svěží i roztomilá, dvojka je těžkopádná, mdlá, vtipná jen ojediněle. A dost doslovná. ()

ripo

Dvojka nesaaha prvému dielu ani po členky ... Bolo evidentne jasné, že to mala byť len baňa na peniaze, ktorá čerpala len z názvu predchádzajúceho dielu. Znôška hlúpostí, ktoré ani neboli vtipné a scénar úplne podpriemerný. ()

Wacoslav1

Dvojka má trochu pozvolnější rozjezd a taky už trochu recykluje první díl, ale dobrých vtípků a situací je tu pořád dost. Co se mých dvou nejoblíbenějších postav týče, tak Jima pořád stíhají trapasy a jeho vystoupení na hudebním táboře je nezapomenutelný. No a Stifler perlí snad ještě víc než v jedničce a sex po telefonu v podání Oze a Heather taky stojí za to : hele chlape mám péro v ruce a chci si užít sex po telefonu se svou holkou! No tak to máš dobrý, Alláh Akbar! Takže o něco slabší než jednička, ale pořád ještě obstojná zábava.60% ()

Xmilden

Méně postav, jde se více do hloubky, málo prostoru (oprávněně pro Novu) a více prostoru pro zběsilého Stifflmeistera. Jimova smůla navíc ne a ne skončit. Do toho všeho nám hraje parádní soundtrack! 65% ()

Real Tom Hardy

Sága pokračuje v plnej sile hneď v úvode, kedy repráky a basy požehná zvuk skladby 'Everytime I Look For You' z (pre mňa) najlepšieho, štvrtého štúdiového albumu Take Off Your Pants and Jacket kapely blink-182, ktorá je silne spätá s celou sériou AP, obdobím aj atmosférou rokov. A tiež Eugene Levy, pre ktorého platí detto. S potešením uší sa nekončí, dvojka, podobne ako jej starší brat, totiž v srdci hrdo nosí alternatívny a punk rock, čo tu znamená Sum 41, Lit, The Offspring, Green Day, Oleander či Alien Ant Farm – tomu sa hovorí kombo! Problém v tejto pochvale je ale samozrejmý – nejedná sa o žiadny "connoisseur" výber skladieb, táto hudba proste vtedy najviac fičala a vybralo sa z toho najlepšie. Povedať tiež treba, že druhý diel sa mi zdá o dosť lepší, čo všeobecne neplatí, a dlho som rozmýšľal o dôvodoch. Herz možno písal scenár iným spôsobom, voľnejším, postavy už boli u divákov etablované, mohol sa teda viac venovať zjednoteniu samostatných príbehov do jedného celku, pretože presne taký pocit som z toho mal, akoby sme v jednotke dostali viacero príbehov, ktoré sa križovali, zatiaľ čo tu sme mali jeden celistvý "príbeh," ktorý sa vetvil na hŕstku menších. Samozrejme, ide len o môj výstup, ktorý som po premyslení dostal. A možno to tak vôbec nie je a možno len fetujem... ♪♫ (x) (xx / x / x / x / x / x / x) (x) (8.9.2017) (6.2.2021) (10.9.2021) (15.5.2022) (10.10.2022, sk dab) (10.12.2023, sk dab) ()

juta

Prcandy 2 těží z úspěšné jedničky, ale jako samotnej film si taky nestojí špatně. Plno skvělých scének, převážně když je na place Stifler, ale ani Jim nezahálel a celá parta drží tohle pokračování. První tři díly jsou prostě klasika. ()

Fiftis

Podarená komédia, ktorá z časti nadväzuje na predchádzajúci film. Nájde sa tu rad bláznivo srandovných situácií a výborných hlášok, na ktorých je celý film postavený. Jednotlivé postavy sú opäť vynikajúce. Dej nie je nijako zložitý, ale človek nemusí pri sledovanie premýšľať, poriadne sa zasmeje a parádne sa pobaví. A nakoniec by som chcel vyzdvihnúť výborný soundtrack. ()

Shakers

Dvojka mi príde ešte viac šťavnatejšia, vtipnejšia, pikantnejšia a aj o chlp lepšia. Producenti a scenárista prvého dielu máju všetko pevne v rukách a dvojku presunuli od školských lavíc k školským prázdninám. Jim, Kevin, Oz, Finch a Stifler sú späť s plnými zásobníkmi a po minulej skúseností sa snažia zabodovať na druhej méte. Okrem hlavných postav poteší, že sa vrátilo späť kopec vedľajších postav (Šerminator, Stiflerova mama), ale aj Rockoví soundtrack (Blink 182, Offspring, Sum 41), či vynikajúce vtipne a aj trápne scény s ľahkou romantickou a aj vtipnou bodkou na záver. Stifler: Ty krááávo, já jsem našel robertka! Velký modrý gumový čuráky pro všechy! Gumový čuráky teď frčej! 90% - 5* ()