Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Jacccob

Nevím proč, ale když chci zavzpomínat na tuto sérii, vždycky volím dvojku, má podle mě takový optimističtější nádech, který celkově vyzní tak, že je film více oddechový. ()

ANTYCHRYST

Totálně našlápnute pokračování kultovní jedničky.. :) nespočet hlášek.. :) hudební tábor :) Stiffler to hlásí o stosest :) Lesbičky.. Barák na pláži.. Serminator..Pan Levenstin.. Stifflerova máma.. Prostě nářez jak se patří 100% opět na parádní nostalgie a vzpomínky.. Soundtrack - Top.. :) update leden 2021..musím říci že mě to baví čím dál víc.. Tahle partička je prostě Top.. :) šup trubka do zadku :) jako tresinka Mcbp :) :) rozhodně jeden z nejlepších dílů :) tvl.. A i Sherminator zasune s Nadou :).. Paráda našel si Lesbičky.. :) udělám cokoliv.. :) Stifler nejviiic.. :) ()

Ex_Machina

„Panictva sa zbavili, túžby po sexe nie.“ Alebo jazda pokračuje. A vôbec nezaostáva za jednotkou. Fóriky a priehrštie trápnych scén sú tu vyhajpované na najvyššiu úroveň. Celé je to sexuálnejšie, drsnejšie, infantilnejšie, no najmä odvážnejšie. A to predsa chceme, či nie? Kto chce zaručenú zábavu, tak sa v tom nájde. Kto nie, nech si ide zabehať. Záverom by som snáď už len dodal. „Kam s nimi ideš, to sú moje lesbičky.“ ()

Sir Ludvig odpad!

Nezvyknem chodiť na kraviny, ale na túto som sa zhodou okolností dostal. V ŽIVOTE SOM SA V KINE TAK NENUDIL! Trápne predpovedateľné vtipy nasledujú dalšie rovnaké. Televízne seriály majú 3x vyššiu úroveň. Pred týmto filmom varujem každého, kto je aspoň trochu kritický. Scenáristovi guľku do hlavy! ()

Ceja

Přiznávám se, že jsem se i párkrát zasmál a "bavilo" mě to snad víc než jednička. Bez těch hezkých holek by to bylo horší... ()

Spectacle

Nedávno jsem to viděl znovu. Přiznávám, že jsem se i dost smál. A opět na tom má zásluhu dvojka Seann William Scott a Jason Biggs. Nedokážu si představit, že by to hrál někdo jinej. PS: pamatuju mnohem divočejší mejdany:) ()

Mire

Veľmi dôstojné pokračovanie fantastickej jednotky, opäť horda výborných nápadov a vtipu, opäť skvelé herecké výkony no proste paráda... Americký koláčik po druhé opäť mimoriadne chutný!!! ()

yaqwsx

Ze všech směrů slyším, jak je film American Pie: Reunion dobrý. Protože jsem však člověk "Prcičkami nezasažený", rozhodl jsem se projet celou ságu těchto filmů, aby mi žádný z odkazů a narážek neunikl. Zatímco jedničku jsem přirovnával k RRRrrrr, u dvojky toto už říci nemohu. Ano, nasmál jsem se hodně, ale neustále mi v hlavě vrtalo - tohle jsem viděl v jedničce! V tom samém pořadí! Ten příběh v podstatě ten samej! Fóry jsou ty samý jen v jiném prostředí... Kdybych se tak nenasmál, tak by to bylo jen za jednu hvězdičku... ()

Nessos

Nejlepší film žánru komedie v mé TOP 10. /// Dokonce bych řekl, že ještě o fousek lepší než první díl. Prostě nářez! ()

Benzinka

Tohle je prostě kult a dokonalý americký nářez.. Smrtíci hlášky v každé scéně doplňuje parádní OST hlavně z produkce Sum 41. Nemám co dodat.. První i druhý díl bude navždy v mé paměti... ()

kubilov

Druhý díl legendární série se nám odehrává v domě na pobřeží. Stifler opět nesmrtelně hláškuje, Jim se opět ztrapňuje a Jimův táta opět "radí". Klasika každým coulem, která ačkoliv docela těží z jedničky, zachovává si jistý punc originality. A navrch skvělá hudba! ()

Brano

Najlepšia teenegerská komédia, ktorá v dnešnej dobe, len ťažko bude hľadať konkurenciu. Ešte lepšia a zábavnejšia ako prvá časť. Seann William Scott v úlohe Stifmajstra nezabudnuteľný. Opäť skvelá dávka zábavy, spolu s bezchybnými hercami a veľmi podarenou hudbou. Neverím, že niekedy túto pôvodnú trilógiu ešte niečo prekoná. /90%/ ()

tombarider

První dva díly série jsem sledoval a říkal si: až budu na střední, to bude mazec, párty, holky... Těšil jsem se až budu moct prožívat to co hrdinové. A teď, už se nekoukám dopředu, ale dozadu, střední a vejška pryč.. a najednou má všechno velmi nostalgickou barvu... Prostě celá série není o zvlášť kvalitní filmařině, ale mě to pokaždý potěší a rozesměje....až skoro rozpláče :) ()

Stejšn

Proti prvnímu dílu pochopitelně o dost slabší. A škoda že to tímhle pokračováním neskončilo. Vteřinové lepidlo je ovšem nezapomenutelné. ()