Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Kejdlo

O poznání horší než jednička. Tam kde byla síla vyprávění a lehkého střídání vztahových kapitolek, tady se těch scének "hodné zapamatování" příliš neudálo. Sranda je to ale pořád slušná. Jen jsme se prostě nikam vyrázněji neposunuli, ač nám Jimova parta tvrdila něco jiného. Tři a půl. Uvidíme s čím příjde trojka. 7/10 ()

gutshoter

Zatímco jednička atakuje pět hvězd, alespoň u mě, dvojka padá téměř na hvězdy dvě. Občasně to upadá do extrémní trapnosti, ale jsou tam také chvilky, co směle připomínají skvělou jedničku. Z protekce za tři. ()

Jiří K.

Tenhle typ komedie určitě není moje krevní skupina, ale: U akčního filmu očekávám akci, u hororu se chci bát, u romantického filmu chci bulet a když se dívám na komedii, chtěl bych se minimálně usmívat - nikoli naopak. To se mi v tomto případě splnilo a já dávám čtyři hvězdičky. Rozhodně lepší než jednička. Málem jsem si však nevěřícně ukroutil hlavu nad spektrem hodnocení většiny zdejších komentátorů, když jej srovnám s jejich hodnoceními u filmů stejného nebo podobného žánru. ()

jondoe

dobre volne pokracovanie prveho dielu a stale dobre Stiflerove hlasky....-jime ,si jedinej clovek co znam ,ktery na to potrebuje navod. ()

see_sawandrew

O něco lepší než jednička, ale jen díky soundtracku a několika zábavným sekvencím. Ovšem s ohledem na to, co přišlo s dalšími díly, je to více než stravitelná podívaná. 60% ()

Torimmer

Jde vlastně o dost podobný počin jako jsou první Prcičky. Další nechutnosti, další vulgarity. A s tím i další zábava, která si drží nadstandartní úroveň, co se týče žánru teen komedie. ()

Wicky

Navíc je to skvělé pokračování a navíc jeden z mých nejoblíbenějších teen komedií.Jim má opět smůlu,Finch studuje Tantru a Stifler opět fuckuje..Prostě výborná komedie..100% ()

figgo jr.

Stejně skvělé jako jednička. Stará parta se vrací v ještě bláznivějším příběhu plným mnoha vtipných momentů,pěkných holek a trapasů (hlavně Jim). Navíc je tu opět Seann William Scott v roli Stiflera, který má tentokrát o dost větší prostor a dodává téhle komedii pořádný šmrnc. Vše navíc doplnuje naprosto bezchybný soundtrack, který je nabušený těmi nejlepšími punk/rockovými kapelami jako jsou Sum 41, Blink-182, Offspring, Green Day, American Hi-Fi a mnoho dalších. ()

Zagros

Dvojka je bohužel o poznání slabší a už zapadá do průměru žánru. Nemá to žádný nosný děj (rozuměj maximální snaha ztratit panictví :-)) a ubylo povedených fórků. Původní bandu se sice podařilo udržet, ale tři hvězdy už ne. Další díly raději s klidem vynechám, protože vím, jak by to s hodnocením dopadlo. ()

Loki_Six

"When a girl tells you how many guys she's slept with, multiply it by three and that's the real number. Didn't you fuckers learn anything in college?" ()

Jancll odpad!

Ačkoliv jsem už jedničce přiřadil odpad a napsal, že tento typ filmů mi nic neříká, rozhodl jsem se dát komedii ještě jednu šanci. Překvapení se nekonalo. ()

Balu...

Přes né příliš nápaditý sled situací a scén vyusťujících v další hyper-party mám Pie 2 moc rád. Zvratkutvorných vtipů oproti jedničce jednoznačně přibylo, únosnost to však dle mého ustála. O co jde koneckonců jiného, než se pobavit? ..Není to pro dokreslení atmosféry schůzky chemického kroužku v kabinetu vlastivědy při rozebírání laického pohledu na gama-záření o velké přestávce. Pro teen; ne pro exoty a úzkoprsé introverty; při konfrontaci s trojkou, potažmo s německým zastoupením "teen-komedií" kluci & holky to chtěj taky je to jako obrovskej čtyřpatrovej polárkovej dort vedle nakousnuté tatranky od slintavého spolužáka. ()

eagle-eye odpad!

Ani nevím proč jsem to dokoukal do konce. Nesmál jsem se vůbec ničemu, chování hlavních hrdinů jsem vůbec nechápal. Vůbec celý film jsem nepochopil a i kdybych se na to podíval 20x, tak to stejně nepochopím, to spíš pochopím na druhé shlédnutí Memento, než to toto. ()

Tydlidáš

6/10 - No, už to nebyl takovej nářez jako když přišla jednička, ale pořád celkem slušný pobavení. Opět nejlepší herecký výkony připadají postavám přihlouplýho Jima, jeho otravnýmu otcovi a šílenýmu Stiflerovi. Pohoda pokoukáníčko. Spousta pěknejch holek a hlavně ta Naďa =) wouf ()