Losangeleský policajný detektív Mason Storm (Steven Seagal) sa dostane na stopu vysokopostavených politikov spolupracujúcich s mafiou. V priebehu nočného sledovania sa mu dokonca podarí nakrútiť na video jednu ich „pracovnú“ schôdzku s mafiánskymi šéfmi. Stretnutie sa nanešťastie odohrá v šere, takže Storm nedokáže nikoho zo zúčastnených identifikovať - a navyše je odhalený... Keďže nemieni v boji proti skorumpovaným úradníkom prestať, začnú sa mocní v meste obávať, že by mohli byť odhalení taktiež. Preto poveria vražedné komando, aby policajta zneškodnilo. Ešte tej istej noci vtrhnú do Stormovho domu maskovaní muži... Jeho manželka Felicia (Bonnie Burroughs) je na mieste mŕtva, Storm je s ťažkým zranením prevezený do nemocnice. Lekári mu však nedávajú žiadnu nádej na prežitie. Zločinci si vydýchnu, keď je oficiálne oznámené, že zomrel - v skutočnosti však leží v kóme na jednej špeciálnej klinike, kam ho previezli kolegovia. Trvá dlhých sedem rokov, kým sa z nej opäť preberie... Keď sa banditi dozvedia o Stormovom „vzkriesení“, opäť poveria nájomného vraha, aby definitívne skoncoval s jeho životom... (TV Markíza)

Satan

Seagalový průměr. Tady hrál ještě nad míru dobře, ale je to prostě jedno velké klišé. Těch 100 minut se na to dá dívat, ovšem s malými rezervami. Např. když do jeho domu vstoupí banda borců se samopaly, Seagal má jen pistoli (počítal jsem náboje, než přebil a bylo jich kolem 18-ti), ale to bych ještě bral. Ovšem Seagal vzápětí háže granát (kde se tam vzal) po té bandě a půlka vyletí do vzduchu. Prostě Seagalovka, jak má být :-) ()

mzss1

Nezapomenutelná událost z 90.let s S.Seagalem! Příběh o člověku, co se po x letech probudil z kómatu, víc k tomu asi nemusím dodávat. Nejlepší a nejoriginálnější příběh tohoto žánru. Ostatní aspekty jako je akce, herecké výkony, scénář... o tom je asi zbytečné diskutovat. 100% !!! ()

kingik

Detektiv Storm pořídí videozáznam schůzky neznámého poslance s podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora. Zločinci však detektiva odhalí, a aby získali usvědčující videokazetu, zavraždí ho i s celou rodinou. Seagal se po letech probere z kómatu a půjde si s padouchy vše vyříkat osobně. Stará dobrá "seagalovka", ale dneska už působí dost absurdně. 60% ()

Legas

Starý známý Seagal. První film, který jsem měl tu čest vidět. Béčková klasika, na kterou se dá koukat se sáčkem brambůrek. ()

nash.

Seagal v nejlepší formě předvádí kousky, na které je v nostalgické náladě radost pohledět. Stále je to však béčko jako bič, které se ani nesnaží z téhle škatulky prokopat pryč. Zdlouhavý rozjezd, občas nějaká komicky naivní scéna, která poněkud shazuje Stevenův zarputilý strnulý pohled, kterým se snaží dodat roli vážnost. Když však dojde na akci, je to zábava i když nemá ten vrcholový drajv, který by z ní udělal nezapomenutelnou záležitost. ()

Ratemus

No, nebylo to vůbec špatné, není to ale lepší než Nico, to ale vůbec nevadí. Výtečný akční film, kterej neurazí, na to, co se v té době točilo za srance, je toto ještě menší zlo. Příběh je docela dobrej, souboje jsou ale odfláknuté, po úžasném Nicovi je toto trochu zklamání. ()

dopitak

VHSková nostalgie, které v té přemíře vypravěčských klišé neodpustím akorát ten les kulek mířících na auto, jenž vyvázlo se třemi čistými průstřely předního skla. Steven v dobách štíhlých a šarmantních. Jeden z trojlístku dobových evergreenů s SS a solidní Štěpničkův dabing. Je to příliš černobílé a tupé, ale velmi, velmi zábavné. ()

korbitch22

Masom Storm je drsný polda,kterýmu zabijou ženu a to neměli dělat!!!!:-)jeho postřelí ale on se po 7letech probírá a všechny pěkně vostře sejme:-)di do prdele a umři!!!:-)viva old seagal movie's. ()

LaciLC

"Vedomie, že smrť prichádza je horšie než smrť sama." Pomerne dobrá a tak trochu umiernená revenge movie. Rozhodne jedna z tých lepších seagaloviek, samozrejme hodne naivná, ale aspoň ten "Stývn" je tu ešte vo forme. Občas som sa posmešne zasmial nad možno až príliš komickými scénami (útek z nemocnice, napr.), ale aspoň som sa bavil a nie nudil... A aby som nezabudol - akcia je fajn. S najväčšou pravdepodobnosťou Seagalova TOP5, takže vcelku pekné 3*. ()

heyda

Spousta uživatelů nemá rádo Stevena Seagala, ale nechápu proč. Jeho charisma drží většinu jeho filmů minimálně v průměru akčních filmů. Nebýt jeho, tak jsou to jen béčkové trapárny. ()

jojinecko

Filmy so Seagalom boli vlastne vždy stupidné, je jedno v akom roku sú natočené (v tých starších mal aspoň hlavný predstaviteľ formu a nejakých 50 kíl menej...:) Hard to Kill je nenáročná zábavka kde logika nemá miesto a slúži akurát na pobavenie a zabitie nudy...Super som sa pobavil na scénach, kde mi Steven s briadkou a dlhými vlasmi pripomínal Serja Tankiana zo System of a Down:))) ()

Nettrass

Dnes je ještě mnohem těžší ho zabít. Člověk umírá, jen ho v současných filmech vidí. To tady, byla ještě radost pohledět. ()

Roman.Ticka

Seagal ve skvělé formě, má šmrnc, sex epíl, prostě třída. Film má ještě nádech klasických 80.tek, se slušným příběhem, notnou dávkou akce a emocí. Na 40 tedy rozhodně nevypadá, je to přesně ten typ muž kluk v nejlepším poměru. ()