Těla

Víte, kdo jsem? (E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia Do You Know Who I Am? (viac)

Hasanová jde v přítomnosti po nových stopách. Hillinghead neochotně uzavře vyšetřování a Whiteman se zoufale snaží zatajit, že má prsty v případu, který sám vyšetřuje. (Netflix)

Anderton

Druhá epizóda býva často oproti pilotu spomalením a dej naťahuje, čo ale nie je našťastie prípad Bodies. Dostávame dokonca už aj odpovede a to hneď aj na tú základnú otázku, kto je mŕtvola. Ale aj v tomto prípade je to v každej línii zložitejšie. Viac spoznávame svet budúcnosti, naopak najmenej času strávime vo vojnových rokoch, čo mi osobne vyhovuje, pretože zatiaľ ma táto "noirová" línia baví najmenej. ()

Lenka.Vilka

Jste podezřelý z vraždy! Čí? Vaší! :D :D :D Super díl  :) Ale vážně! Trochu se nám to začíná zamotávat, ale zároveň to není pouze tápání v temnotách. A zase trochu víc o detektivech, kteří jsou rozdílní jak jenom být mohou. Zatím top 1890 a 2053. ()

kenkaku

Hodně oceňuji dávkování informací. Žádné hry na drama a vaty jen minimum. Maximálně groteskní (a nesmyslná) se stále jeví jen linka 1890. Řešení zápletky (vyšetřování) je tam dost křečovité. ()

LachtanShows

Opravdu rychle je potřeba vědět, kdo je kdo a kdy, abyste neztratili nit, pokud ale udržíte pozornost, je Vám zatím servírováno slušné mysteriózno. Poslední replika až moc okatě připomíná nadskloňovaný německý klenot. ()

warrenur

Fajnovy renaultik drobnej detektivky, Iris Maplewood z buducnosti. Jej bola venovana prakticky vacsinova minutaz epizody. A i vdaka tomu sme sa dozvedeli, povod "zahadneho" odkazu z predoslej epizody KYAL - Know you are loved. Celkom slusne sa to odvija a vzbudilo zaujem. Nadpriemer. ()

RedRose

Celek je pořád divný a děj je stále utahaný... Iris je taky divná a to přehrávání když tasila zbraň bylo až silně nesympatické... Navíc vypadá jak děcko a tu detektivku ji fakt nevěřím... ()

Dawe2

Linie budoucnosti by se částečně hodila i do Black mirror, tohle lidstvo možná brzy čeká s AI a ostatními technologiemi. Za mě je zatím nejlepší budoucnost a přítomnost, minulost je pro mě nudná. Druhý díl ale nabírá spád, mnohem lepší než jednička. ()

PenelopaW

Vždy když se to v nějaké časové linii trochu víc rozjede, skočíme jinam. Hillinghead mě pořád bere, i když má podezření se ukázala jako - bohužel - ne lichá. Whiteman má šarm Rhetta Butlera a nechtěla bych být na Shahařině místě. Nejméně sympatická mi je Iris, ale třeba ještě překvapí. Už první díl tento dojem vyvolal a druhý ho potvrdil, připomíná mi to v mnohém Dark. ()

Jurcekk

Napriek výhradám... Policajti v súčasnosti jak s bubnom na zajace... budúcnosť jak zo zlých dielov black Mirror... Plná paľba...jurcekk už dávno sa ti nestalo navyše v noc keď sa čas posúva do zadu aby si sa musel nútiť že ďalší diel už si nepozrieš... Trochu mi to kalí ... tie modré štvorčeky čo ma čakajú... ()

HarryCameron

Epizóda číslo 2 ma bavila menej ako prvá, stále si to ale drží slušnú úroveň. Dva dôvody prečo si pozrieť túto časť : I. uvidíte ako si človek odhryzne vlastný jazyk, II. zistíte, prečo autonómne autá - riadené počítačom v budúcnosti - nemusia byť až taká výhra . . . ()