Těla

• Veľká Británia Bodies

Čtyři detektivové. Čtyři časové linie. Jedna oběť. Aby zachránili budoucnost, musí nejdřív vyřešit vraždu, která změnila tok dějin. (Netflix)

Recenzie používateľa Dawe2 k tomuto seriálu (5)

Víte, kdo jsem? (2023) (E02)

Linie budoucnosti by se částečně hodila i do Black mirror, tohle lidstvo možná brzy čeká s AI a ostatními technologiemi. Za mě je zatím nejlepší budoucnost a přítomnost, minulost je pro mě nudná. Druhý díl ale nabírá spád, mnohem lepší než jednička. ()

Vše má svůj čas (2023) (E03)

Souhlas s uživatelem kenkaku. Nejen že mě gay scény vadí a štvou, nejsou absolutně zastoupeny v počtu ve kterém se skutečně ve společnosti vyskytují, ale navíc už jsou jediné, normální sex už tam vůbec není. Navíc by to šlo udělat rozhodně mnohem citlivěji. Já už se jako většinový heterosexuál cítím v menšině! Navíc si opravdu nemyslím, že takovéhle zveličování a násilné vtírání lidem všude kde to jde je to, co by si tato menšina přála. Co se týká ostatního děje tak velmi dobré. Rozjíždí se to zajímavým směrem. V hodnocení ubírám hvězdu za násilné vnucování gay tématu a nevyváženosti milostných scén. Až se budu chtít podívat na nahé mužské zadky, podívám se asi na něco trochu jiného ...  S tímhle mě Netflix štve! ()

Celý svět patří tobě (2023) (E06)

Asi doteď nejlepší díl. 90%. Tak mi napadlo, co takhle ty telefony prostě nezvedat? ... :-). ()

Chyťte si mě (2023) (E07)

Díl mi nepřijde zbytečný jako jiným, jen je mírně rekapitulující a navede k vysvětlení i ty, co dosud nechápali. Navíc je tu příprava na finále. 90% ()

Věz, že jsi milován (2023) (E08)

Já jsem spokojený. Bylo řečeno téměř vše a vše dořešené a dokonce k mé spokojenosti, což je dnes skoro vzácností, to se mi už skoro nestává. Nakonec bylo zaseto jen malé semínko pochybnosti ... Velice pěkný finální díl a poctivé zakončení. Není moc co vytknout, nebudu-li velký hnidopich - 100%. ()