Těla

Jsme si navzájem duchy (E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia We Are One Another’s Ghosts (viac)

V roce 2023 se najdou otisky z roku 1890 a minulost se tím protne s přítomností i budoucností. Maplewoodová zjistí, kdo je ve skutečnosti velitel. (Netflix)

kenkaku

No tak konečně máme nosnou nit propojující všechny linie a dává smysl proč je Stephen Graham na plakátku. V jedné lince mu je 15… pak “zestárnul” na 45 let do linky druhé, skočí časem (zatím nevíme jak) do linie třetí a ve čtvrté ho o dalších 54 let zabije “policajt” (tedy v roce 1944… o tři roky později než se odehrává linka s ním). Mám tedy pocit, že nám tu zasmrádla druhá řada. Prostě ty 3roky tam haprují. Nicméně epizoda hodně bohatá na informace a chudá na zbytečný homo-sex. Takže nadstandard. ()

warrenur

Konecne spolu s minulou castou sa serial dostal do fazy, kedy pracuje mystery, sci-fi atmosfera a rozne casove linie su spolu slusne previazane. Obcas ich sice nepodaju uplne jasne, naopak, trochu chaoticky, ale akosi sa to vzdy vyjasni. Nadpriemer. Uz tusime isto viaceri, kam sa to bude uberat, a tak dufam, ze nas prekvapia a bude to trochu inak. :) ()