Těla

Celý svět patří tobě (E06)

(epizóda)
  • Veľká Británia The World Is Yours (viac)

V den, kdy dojde k výbuchu, se Hasanová urputně snaží pomoct Eliasovi s životním rozhodnutím. Ostatní se perou s vlastním svědomím. (Netflix)

Anderton

Emocionálne dosiaľ najsilnejšia časť, každý z vyšetrovateľov si prežíva v šestke svoje najväčšie peklo a predchádzajú mu dôležité rozhodnutia. Tentokrát lepšie fungujú dejové línie z minulosti, i keď finále v súčasnosti a budúcnosti sú taktiež silné. Len tá sekvencia na loďke je nakrútená až príliš televízne, našťastie sa nachádza zhruba v polovici. Záver epizódy je presne taký, aký mal byť, aby to celé dávalo zmysel. Menej ambiciózni tvorcovia by skončili tu, takže som veľmi zvedavý, čo prinesú ďalšie dve hodiny. ()

GeusX

Dosud asi nejdramatičtější díl, kde postavy padají jako mouchy a vše je na pohled vysvětleno, až to vypadá, že se by se mohlo jednat o poslední díl. Ale stejně ten cestovatelský paradox nějak nedává smysl... proč ...  skoro SPOILER ... bych měl cestovat do minulosti abych se měl přesně tak, já se mám teď? ()

Lenka.Vilka

Všechno do sebe hezky zapadne, časy se spojí a chování každé z postav je prostě pochopitelný. Celý je to krásně provedený a i přes pár dosavadních dost emočně vypjatých momentů, tohle bylo prozatím nejvíc. Tohle byla prostě nádhera! :) ()

kenkaku

Dvě tabulkově vypiplané a jak jinak neohrožené ženy (black & yellow) jdou do akce, aby zabránily výbuchu bomby (linka 2023). Vážně jsem se lámal smíchy. Jen jsem tak mrknul na režii… tak jasně že :D. Něčemu takovému (jak bílý hetero chlap) 5 hvězd dát nemůžu. A za tu zbytečnou kulervoucí homo scénu (vůbec celá linka 1980 stojí za dvě věci) nemůžu dát ani 4. A nemůžu dokonce ani 3, protože si opět dal celý tým práci s tím, aby bylo vše vyvážené, ale spočítat si kolik má “klíčovému cestovateli” se neobtěžoval nikdo (haprují 3 roky - a to pracuji jen s tím co seriál sám dal). Si to projdeme. 2023 (15 let viz zdroj islám-pipka) - 2053 (logicky 45 let) - hop do 1890 (řekl ,že tam chce poslat = stále 45) - 1941 (logicky 96… ale zabit měl být v dle záznamů 99 letech). Navíc… vůbec se nevysvětlilo proč jeden udělá hop a je 1x a druhý udělá hop a jen 4x… za mě fail. ()

warrenur

Vydarena atmosfera, hra o cas, "klamanie" telom, hoci pri "buchani na dvere mi uz svitlo" :). Prekvapila ma akurat linia s drobnou detektivkou v buducnosti. Tam som tomu neuveril. Inak vsak celkom dobra drama a opat pohlady na otazku slobodnej vole, ci sposobu, ako "vysledku dopomoct". ()

RedRose

Když se zamyslím nad tím, že to celé stojí a padá s jedním silně nevyrovnaným jedincem, který musí násilím změnit/zničit svět, aby ho někdo miloval, tak se mi chce dát odpad... My ty slaboduché jedince budeme brzy opěvovat, podobně jako lgbt a 247 pohlaví... Normální lidé, se zdravým sebevědomím a kdysi normální orientací ustoupí  časem úplně do pozadí... Co se příběhu týče, tak vlastně jen vidíme vše, co se stalo a bylo historií dáno, nějakou změnu historie si nechávají na kdy...?? Ten zjeb vlastně pořád vyhrává a vše jede podle jeho plánu, což už začíná být dost otravné, protože už víme co se stane... ()

PenelopaW

!!! SPOILERY !!! Teď by to vlastně celé mohlo skončit, kruh se uzavřel. Nečetla jsem původní komiks, a tak netuším, bude-li série uzavřená, ale bojím se, že pokračování bude. 1890: Alfred se obětuje pro lásku. Což je hezké, ale úplně pitomé. Chtěla bych věřit tomu, že Henry to nevzdá a založí kontra sektu, třeba zrovna Kapli nebezpečí, ale obávám se, že tato postava neaspirovala na víc, než ukázat Hillingheadovy homosexuální sklony. Taky si říkám, že Charlotta v té době asi nepracovala, a rodina poldy usvědčeného z vraždy by asi přišla o jeho příjmy a výsluhy. Tudíž mi Alfredovo přiznání přijde o to pitomější. Pokud Polly věděla, že otec lže, nechtěla by celé věci přijít na kloub? Nesnažila by se otce spíš rehabilitovat a pomstít? Třeba mi to ještě někdo vysvětlí... 1941: Když jsme se dozvěděli, že Mannixe zabil polda, trochu jsem doufala, že by mě mohl Hillinghead překvapit. Že to byl Whiteman mě nepřekvapilo a zdá se, že tahle linie je ukončená. (Zbývají ještě dva díly, doufám, že zdání klame.) 2023: Opravdu si někdo myslel, že to bude tak jednoduché? Hasanová, tohle jsi kapitálně podělala a to jsi jen seržantka. Zadržený se vozí se spoutanýma rukama, vzadu, za stěnou, a ne na sedadle spolujezdce. A fakt ho nevozíme k mamince, která ho od 4 let neviděla, natož tak, aby byl přímým svědkem toho, že ho vidět nechce. 2053: Iris prokázala, že svobodná vůle neexistuje. Záběru na vystřelené očičko jsem mohla být ušetřena. Už víme, kdo byl střelec i co se stalo s kulkou. ()

HarryCameron

Pre mňa doposiaľ najlepšia - spolu s úplne prvou časťou - epizóda seriálu. Niekoľko dôvodov prečo sa oplatí túto časť vidieť : - konečne sa dozviete ako sa telo/resp telá ocitli v rôznych časových líniach, - uvidíte,že kvôli láske človek dokáže obetovať aj sám seba, - presvedčíte sa,že aj ten najlepší úmysel pomocť druhému človeku sa premení na cestu do pekla. TOP hláška 6. epizódy a myslím,že aj celého seriálu :"What do you want us to do ? Shit yourselves" ()