V aute bývalého tajného agenta Marka Roberts (Wesley Snipes) nájdu po nehode zbraň, ktorou bola spáchaná dvojnásobná vražda v New Yorku - s jeho odtlačkami! Lenže Mark býva v Chicagu a tvrdí, že v New Yorku nikdy nebol. No aj napriek jeho tvrdeniam ho zatknú. Väzňov, medzi ktorými je aj Mark, transportujú lietadlom. Transportu sa na príkaz svojej šéfky účastní aj policajný zástupca Samuel Gerard (Tommy Lee Jones). Lenže lietadlo havaruje... Posádka sa síce zachráni a podarí sa zaistiť takmer všetkých zločincov - jeden väzeň totiž chýba! Mark Roberts... (TV Markíza)

ujovana

Prečeste les, urobte okruh 15km, uzavrite mosty a doneste mi vzorku pôdy z každňych desiatich metrov. Nájdite každú veveričku a zistite či zapadá do koloritu krajiny. Trochu prehnané ale pozerateľné. ()

Gardenboy

Priemerný thriller, ktorý sa hodí na piatkový alebo sobotný prime-time do televízie a ani moc v tom čase neurazí. Pár výborných scén, inak solídna a nenudiaca výplň, ale trochu skúsenejší divák dosť rýchlo zabudne. ()

waska

"Volné" pokračování policejní práce Sam Gerarda alias agenta z Uprchlíka. Není to špatný film, o něco zamotanější než Uprchlík. To je bohužel vše. Ať se totiž Snipes snaží seč může, do role doktora Kimblea Harrisona Forda mu chybí o hodně víc, než chybí Šerifům k Uprchlíkovi. ()

Ceberus

Pokračování Uprchlíka imho neudělalo originálu ostudu. Ano, Snipes je o několik řádů slabší než Ford, ale těžiště filmu naštěstí leží na Lee Jonesovi a postupem času také na Downeym. Tři a půl hvězdy si zaslouží oba dva díly, na které se dá po určité době bez obav podívat znovu. ()

Acrobat

"A na čo sa budeme hrať teraz ?" No skrátka keď nostalgia zvíťazí a namiesto tajwanského počítača prisadnem k mnou nenávidenej telke, je to zážitok. Tie minulé filmy mali aký taký charakter. Tommy porozdeľoval role a pozície každému zúčastnenému, a Stuart si rozpamätal na časy Lethal weapon. Veľmi dôstojné pokračovanie (ak sa to dá tak nazvať) skvostnej prvotiny. Poctivá robota od začiatku do konca, kde aj po toľkých rokoch majú títo namakaní šerifovia povedať, čo do deja, akcie, napätie a diváckej vďačnosti. A ešte niečo, do akcie si berte len tých najväčších miestnych hulvátov. (videné Markíza, couple of weeks ago) ()

danny_21

Když bych to chtěl krátce zhodnotit, problém Šerifů stojí v panu Snípesovi a jeho podání zoufalého uprchlíka, které mu moc nešlo. Zbytek nabízí podobný podobné schéma jako Davisův Uprchlík, s tím že Tommy dostal víc prostoru, stejně jako víc akce ( a třeba ta honička v bažinách byla skvěle nasnímaná ), takže dávám průměrných 60 % ()

deLaFere

Bohužel s Uprchlíkem těžko srovnatelné, není to špatný snímek, ale akčnosti je již mnohem více a scénář v žádném případě nedosahuje kvalit svého staršího bratra. Výměna Forda za Snipese byla velká chyba, Snipes v žádném případě nedosahuje hereckých kvalit hollywoodského veterána a celý film táhne jen Tommy Lee Jones a při nižší kvalitě scénáře ho prostě utáhnout nemůže. Nevýhodou snímku je, že je volným pokračováním Uprchlíka, jehož kvalit prakticky asi nešlo dosáhnout. ()

E lan

Zoufalá snaha o úspěšné pokračování Uprchlíka. Tommy Lee sice zase exceluje, ale jinak je to po všech stránkách horší záležitost s ne příliš sympatickým hrdinou a kopírujícím scénářem až hanba. Nakonec ale solidní průměr, to zas ano. ()

Likan7

Spousta lidí má raději známějšího Uprchlíka, ale já to mám přesně naopak. Díky skvělýmu Tommym Lee Jonesovi je film mnohem zajímavější, než ten s Fordem. Snipes tady hraje skoro vedlejší roli a Baird se mnohem více zaměřuje na badass Jonese, kterýmu věříme každý slovo. Šerifové jsou solidní thriller s dobrými herci, hodně mladým Downeym a dobrým tempem. Nic víc, nic míň, mě to ale stačí. ()

rublik05

Film nemá takovou atmosféru ani tak dobrý scénář jako film Uprchlík, ale i tak se jedná o celkem kvalitní akční krimi film. Snímek nejvíc táhne představitel šerifa Gerarda (Tommy Lee Jones), naopak Wesley Snipes jako hlavní hrdina je spíše takový nevýrazný. Příběh je docela v pohodě, děj nenudí, má spád a je plný zajímavých situací a silných momentů. 7/10. ()

bearmeedek

Šerify jsem dřív viděl nejmíň 2x a určitě jsem byl maximálně spokojen. Teď jsem si ověřil, že ani čas neubral snímku na jeho kvalitách a nemám důvod měnit staré pocity. Jen mi asi vadí, že důvodem nižšího hodnocení je v komentářích omílané slovo: Uprchlík, Uprchlík, Uprchlík. Tohle jsou Šerifové. ()

Demonic189

Vyborný thriller, ktorému však chýba to najlepšie zo svojho predchodcu - Harrisona Forda. Wesley, pri všetkej úcte, na neho nemá. Avšak to si film vynahrádza vynikajúcou akciou a pekne nesympatickým Dawney Juniorom. ()

Nix

Tohle nepřímé pokračování Uprchlíka je fakt dobrý. Tady se Wesley zase vytáhl, protože tu hlavně běhá a běhá. A takové filmy mám rád. Tommy je klasicky skvělý poliš a má skvělej tým a Robert tu hraje taky skvěle. Spoilerovat prostě nebudu, tak se určitě mrkněte, stojí to za to. Já se bavil, není to jak s Fordem, je to trochu jiný a slabší, ale pořád to má drive a dobrý scény. ()

Dodnes pěkná komedie. Arnie si dělá srandu ze Sylvestra, jako si Stallone ve svých filmech dělá srandu z Arnieho. O dost lepší film než Junior. ()

RedRose

Než jsem ten film viděl, nějak mi ušlo, že to je volné pokračování uprchlíka... Potom to samozřejmě docvaklo, ale netuším proč je tento film tady tak strhanej... Mně se líbil a to dost na 4 hvězdy! Znám stovky horších slatanin a Šerifové podle mně slátaninou nejsou... S uprchlíkem ho nesrovnávám, protože to jsou přece jen odlišné filmy, i když (velmi) volně navazují... ()