Agent24

Kiefer Sutherland is back!!! Seriál se mi líbil hodně. Co mě štvalo tak ten formát okolo 8 minut někdy ani ne to je teda taková kravina. Naštěstí jsem si počkal na celou sezonu tak mě to zase tak neštvalo. Má to tu výhodu, že tam není moc vaty a pořád se něco děje. Nevypadá to tak epicky jako 24 hodin ale tak je to Quibi ne Fox. Kiefer a Boyd to vytáhli vysoko akorát mě trošku zklamal poslední díl. Čekal jsem něco trochu většího a ono se to vyřešilo na začátku 14 dílu a pak se už nic nedělo. Zasloužilo si to větší závěr. No co těch 100% si to zaslouží, protože jsem se ani minutu nenudil. :-) ()

Mamlas

Chlapík je pronásledován policií, protože to vypadá, že páchá bombové útoky. Děj je až do rozuzlení lineární a celá dramatičnost je postavena jen na 2 věcech: 1) chlap utíká, 2) hlavní policajt se mýlí. Je to docela svižný film, bohužel nepříliš kreativní a navíc rozkouskovaný do idiotského formátu po 8 minutách. Konec je pak zcela očekávatelný. (36%) ()

verbal

Taxe mi to líbí! Jednoznačně vydařený experiment pro postižence s mobily přirostlými k držce. Žádné giga na epizodu při nákupu a pěkně deset minut na díl, takže scénárista ani režisér neměli čas ukájet své artistické ambice, vatit to dávivými rodinnými hovnotami a skoro ani rasisticky přenegrovávat. Výsledkem je svižný, solidně natočený i zahraný, jednoduchý, účinný a zábavně klišovitý mikroseroš o tom, jak prostě jeden frajer honí druhého, až ho nakonec vyhoní, a všechno dobře dopadne. Něco jako když Herysna poskáče 24 hodin, pročež doktor Kimbl nemá ani minutu na plácání nepodstatných obstrukčních kokotin. Samozřejmě nic pro olupené zádumčivé panice, existenciálně hloubavé artové hnědopichy či přežvykovače degenerativních superdementních leporel. ()

dr.horrible

Až tak tupé som to nečakal. Ľudia tu robia nezmyselné veci a osemminútový formát im nedáva žiadny priestor na ich obhajobu. Činy takej miss Patel sa dajú vysvetliť jedine tým, že je proste záporná postava, rovnako ako hon na Mikea Fierra, bez jediného náznaku dôvodu, či podozrenia. Pretože iné vysvetlenie im scenár nedá. Akčňák pre jednoduchých ľudí. Najsmiešnejší bol ten moment, keď chceli ukázať jak Mike evakuuje ľudí z garáže scénou, keď do nej vbehne a na jedno auto zakričí “Go!” Dávam 2*, paradoxne len za ten miniformát, pretože zostrihané do celovečeráku by to bol čistý odpad. ()

ilemas

Skvělý seriál s Kiefer Sutherlandem a mnoha dobře vybranými herci kdy každá epizoda končí tak, že nutí hned do dalšího sledování.  Nechápu, proč z toho nebyl celovečerní film a experimentovli to rozkouskouva tpo krátkých epizodách. Asi něco jako večerníček pro dospělé před spaním. Naštěstí jsem seriál shlédl vcelku na jeden zátah. ()

Quibi zaznamenala pomalý start

Quibi zaznamenala pomalý start

08.04.2020

Nová streamovací služba Quibi, neboli quick bites, která se snaží zrevolucionovat způsob, jakým lidé konzumují obsah, před pár dny prožila svůj start. Služba, která je exkluzivně pouze na telefonech… (viac)