Ztracená kulka 2

• Francúzsko Balle Perdue 2 (viac)

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (Netflix)

Hanys_

Dvojka navazuje přímo na jedničku a jede vlastně ve stejném stylu a rytmu. Bitky parádní, autonaháněčky taky, pocitově mi ale druhá porce toho samého nechutnala tak moc jako ta první. 6.5/10 ()

ac3r

První ještě fajn, druhej je dějově úplně mimo, místo aby chytali zkorumpovany fizly, tak se mastí mezi sebou...pokračování o ničem. ()

mira007

Přímočarý akční film tzn.akce, fajn bitky,  honičky,  spousta rozbitých rychlých aut,  oddechovka na odpoledne,  ale dám jen dvě  hvězdy. Asi je to tím,  že  těch francouzských akčních věcí jsem poslední dobou viděl víc a byly lepší anebo, že jsem viděl  jednotku a ta byla lepší a tohle se opakuje. ()

Rathalos

Po vynikajucej jednotke prichadza pokracovanie a musim povedat,ze som necakal,ze to bude take skvele,myslim,ze tak na rovnakej urovni ako prvy diel,vyborna akcia,drsne bitky,fajn pribeh i hudba a samozrejme cool Alban Lenoir,ktoremu to opat seklo a zjavne si to uzival,francuzska kinematografia ma neprestava bavit,no a podla toho,ako to skoncilo,sa mozme tesit na trojku...:⁠-⁠) ()

BOURQUE

V porovnaní s prvým dielom sa jedná o jednoznačný posun dopredu, a to vo všetkom, aj keď niektoré časti scenáru by potrebovali lepšiu predstavivosť a hlavne lepšie napísané dialógy. Bojové scény a auto naháňačky sú síce (veľmi) inšpirované inými známejšími filmami daného žánru, ale pre danú koncepciu sú dobre napasované. Škoda toho post-záveru, ktorý v danej forme nie je vhodný pre uzatvorenie daného príbehu. Túto časť viem viac odporúčať ako tú predchádzajúcu. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

ER

Genericky pojatý příběh navazuje na ten první. Tentokrát je to více "rychle a zběsile", jen je tu plno renaultů a jedno audi. ()

bearmeedek

Navazuje na jedničku a je to jiné než jednička. Hlavně v tom, že co mělo být řečeno, proběhlo už v jedničce a tady už je jen samá akce. Někdo to kritizuje, ale já v tom vidím to, že film je udělaný jako finále na 98 minut a to se nikde nevidí. Lino opět předvádí velice dobrou bojovou akci, ale hlavním tahákem jsou automobilové zděšenosti. Totální rána do zad pro Kobra 11 a hlavně pro Rychle a zběsile. No a konec filmu říká, že by velké finále mohlo pokračovat ještě trojkou. Hodnocení dávám jako příznivec dobré akce. ()

Likan7

Prakticky podruhé úplně to samé. Pokud vás bavila jednička, určitě bude i dvojka. Honičky jsou skvělý, tempo na můj vkus pomalejší a scénář by mohl být vypilovanější. Konec je úplně stejně otevřený jako u prvního dílu, určitě nás čeká trilogie. Já se na něj podívám, ale prvotní očekávání byla přece jen trochu jinde. ()

rublik05

První Ztracená kulka byl akčňák, kterému jsem přišel na chuť až po několika zhlédnutích, a to zejména díky nesympatickému hereckému obsazení. Musím přiznat, že na tomto faktoru se nic nezměnilo ani ve Ztracené kulce 2, nicméně musím přiznat, že na pana Vémolu, teda pardon, na pana Albana Lenoiru jsem si už tak trochu zvykl. Dvojka je v mnoha ohledech podobná jedničce, má však mnohem svižnější tempo, ale především mnohem více akce, která je opět perfektně natočená a provedená. Z tohoto důvodu mě snímek Ztracená kulka 2 bavil o malinko víc než jednička. Film pochopitelně má své chyby, je to jen obyčejné akční béčko, já si však tuhle akční jednohubku užil naplno a jsem velice spokojen. 7/10. ()

Mamlas

Film, ve kterém to odsejpá a moc se nenudíte. Teda do chvíle, než vás to monotónní honění se v autech a střílení nezačne nudit. Mě to setrvalé ničení Renaultů a šílené střílení, při kterém stejně nic netrefí, ačkoli kluk prakem a kamenem by jistě trefil, bavilo asi 40 minut. Sem tam je tam taky nějaká mlátička. To je asi to jediné a dobře udělané syrové zpestření jinak nezajímavého samoúčelného děje. (45%) ()

HEED

Hodně slušná podívaná. V porovnání s tímhle Francouzským počinem může frenčíza Rychle a zběsile jen tiše závidět, nepomůže jí ani stamiliónový rozpočet. A u tohoto se budu těšit na třetí díl, který jistě přijde. ()

johnsnow

Pokračovanie ktoré si tentokrát 5* zaslúži. jasné príbeh je len taký nejaký ale dobre naväzuje na jedničku a prináša opäť fajn súboje a autonaháňačky, najmä bitka v dome a repete bitky na fízlárne má grády, záverečná autonaháňačka kde odstreľuje auta do nebies je tiež super. A úplný záver vnadí na pokračovanie keďže jedna sviňa stále ostala voľná. A ja dúfam, že vznikne. ()

xxmurphyxx

Menej je niekedy viac. Miestami to pôsobí ako poctivý Francúzsky krimi thriller a miestami to pôsobí ako ďalšia časť Rýchlo a zbesilo, kde je tá akcia už fakt prepálená do extrému. Konanie postáv je často krát tiež na facku a hľadať tam nejakú logiku je zbytočné. Ale inak ok, dá sa. Len odporúčam pozrieť predchádzajúci diel, aby sa človek moc nestrácal v deji a vychutnal si ho na plno. ()

Mikecat

Akcia bez rozmyslu. Príbeh celkom fajn, až na černošského policajta, ktorý je vzorom mravnosti. Autové naháňačky hlavne v lome vynikajúce, ale to je asi tak všetko, tie elktrické vidly na aute moc nezaujali, neschopnosť pochôdzkarov bola fakt úsmevná, záver celkom krvavý. Ws ()