Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

de-andre

Na první dva díly nedosahuje, ale i tak si udrží tříhvězdičkové hodnocení. Ale bylo to o fous. Nedokážu vysvětlit proč, ale přišel mi "nějákej divnej". Zřejmě těma absurdníma scénami, které byly někdy až moc přitaženy za vlasy. Stifler to nakonec se ctí uhraje. ()

Peenugirl

Je to slabšie ako prvé dve časti, ale u mňa to zhoršuje aj fekálny humor v prevedení Stiflera... Too much! Ale smiať som sa párkrát zasmiala. 60% ()

mcamino

Už to není co první dva díly, velkou roli zde hraje romantická složka filmu. Ovšem Stifler tomu dodává to pravé, co z prciček známe. Já zkrátka na první tři díly s hlavními hrdiny Jimem, Kevinem, Finchem, Ozzym (i když ve 3. díle už není) a samozřejmě Stevenem Stiflerem nedám dopustit. Dávám 5*. ()

2sistem

Pořád si drží laťku, i když pařby vyměnili za svatební obřad. Zde převládá především Stifler, jinak se dá na film lehce zapomenout. ()

gezko

Trojka už nie je taká zaujímavá ako boli predošlé dve časti. Stifler to samozrejmé válí, ale zdá sa mi tam až príliš. Aj na Jimove maléry sa už miestami nedalo pozerať. Chýbala mi tu väčšia rola pre Kevina a vôbec chýbal tam aj OZ. Finch bol ako vždy v pohode. Prvé dve časti boli práve o partii týchto piatich ľudí a ostatené postavy tvorili len křoví. A práve preto si myslím, že táto časť nemala tú správmu šťavu. Napriek tomu dávam palec hore za snahu uzavrieť trilógiu dôstojným spôsobom. (Aj keď dnes už vieme, že to trilógia nie je, v čase vdania filmu bola.) Takže hodnotenie dva a pol. ()

Mukade

eastern fuckin europe, huh... tak to aby sme dostáli tomu za čo nás majú... hor sa, ffffuck. Udržiavanie morálky vo svete teda prenechávam amíkom, LOL. ()

JeyeK

Bilogie neexistují, pouze trilogie. S touto myšlenkou v hlavě se pan Herz ujal své téměř povinnosti dokončit trilogii American Pie, a to za každou cenu - s dějem okleštěným na jednu linii a s necelou polovinou postav z minulého dílu se vrhl do nerovného boje se všeobecně známými předsudky o kvalitě třetích dílů. A výsledek? Předčil má očekávání - třetí z bratrů je i přes můj prvotní pesimistický odhad ještě horší, než jsem předpokládal. Problém není tentokrát ani tak v množství trapných situací nebo fekálního humoru jako v neuvěřitelné nereálnosti, nesympatičnosti a nepředvídatelnosti jednotlivých postav a v jejich naprosto schizofrenním chování. A tím nemám na mysli onu plánovanou "Finchmeister" schizofrenii. Aspoň, že závěr byl docela fajn. 30% ()

P@\/EL

Svatbu považuju asi za nejlepší film celé legendární série. Film má jednak smysluplný příběh, jenž je skvěle prošpikován množstvím humorných scén, u kterých jsem se mnohdy pořádně řezal smíchy, a hlavně vynikajícího Stiflera, který diváka neustále zásobuje srandičkami. Hodně mě bavilo vzájemné špičkování s Finchem, který si to samozřejmě potom vybral na Stiflerově matce. ()

KraLuban

Zapomeňme na (rádoby)umělecké kvality - komedie buď baví, nebo ne. A tahle baví, a je to zdaleka nejlepší díl z celé série. Jim v hlavní roli a sluší mu to. Dospěl, trošku se usadil, zatímco ostatní se ještě hledají. Krásný vrchol celé série, kde to možná mělo i skončit. Člověk roste se sérií, vzpomíná na svůj život. Tohle je opravdu dobré, 80%. ()

KuceraJohny

Slabší než předchozí dva díly, ale furt zachovává klasickou atmosféru Prciček. Tuhle sérii mám opravdu rád myslím si že lepší "teen movies" nejsou. Všichni herci jsou super bohužel chybí Chris který byl z party jeden z mých oblíbenějších. U tohohle filmu jde jen o to se bavit a myslím si že to se v podstatě povedlo. ()

soukyd33

Super hlášky, komentáře k situacím, dabing CZ, herecké výkony. Prostě komedie o sexuálních trapasech, kde cílem je svatba. vážně jsem se zasmál více než 20x 😁👍 Doporučuji. Hvězdiček 5***** ()

dammit83

Prvnim třem dílům a Reunionu dam prostě 5*. Dneska je to uz kult a muzu to videt pokazdy. Prcičky byly první komedie tohohle typu a dodnes nepřekonana. ()

Camel91

Svatba je trochu jiná než předchozí díly a přesto stále super, líbí se mi že si to zachovalo trošku zvrhlosti a zároveň je to i romantické, trojku považuji za poslední kvalitní díl ze série American Pie. Když jsem viděl film poprvé strašně jsem se smál... Stifler jednoznačně nejlepší postava třetího dílu. ()

FuLister

Z prvních tří dílů asi největší porce nechutností, různých scének a navíc se Stifler ukázal jako správňák. Za mě hodně povedený. ()

Jansuper

No tyvole tak to byla velká práce dokoukat jako může mě někdo vysvětlit co vás na tom tak baví, to bylo tak trapné že já nemám slov, jako tady bylo vidět že udělat z toho příběh byl fakt blbý nápad, jako první díl eště normální komedie pro náctileté tohle jak říkám to snad už ani nebylo vtipný prostě jen trapný nechutný nudný, mě nevadí nechutnosti a uchylnosti v komediích od toho sou ale jako mě vadí když je to nudný což za mě bylo. Jako to fakt mělo být vtipný???????? . Co to sakra mělo bejt. Český komedie kritizujete protože sou český ale tuhle americkou sracku chválite protože je americká. Postavy mě lezou na nervy nesympatické otravné otřesné v tomto díle. Možná akorát ta scéna s tím hovnem kde byl prsten svatební ta byla dobrá ale zbytek úplně trapná nechutná nuda. K té recenzi to píšu po jak dlouhé době ale ta jedna hvězda je za ty asi 2 nebo 3 scény co mě pobavili ()