Recenzie používateľa Flopik k tomuto seriálu (2)

Resident Evil: Lék (2022)

Netflixu sa tu podaril obrovský prešľap. Prečo preboha niečo pomenovať Resident Evil, keď jediné čo z toho sveta sa zachovalo sú akurát mená a názvy. Týmto sa seriál hneď na začiatku pochoval u všetkých ľudí, ktorí čakali, že sa aspoň troška bude držať predlohy. Druhou vecou, ktorá tento seriál pochovala je všetko ostatné. Herecky okrem Lanca úplne otrasná, teda ešte tá mrcha šéfka Umbrelly sa mi páčila ale inak celé zle. Scenár?!  Jak, povedzte mi jak môže niekto vymyslieť tak hrozný scenár. Toľko nelogických vecí som nevidel snáď nikde, mohol by som menovať ale to by sme tu boli dozajtra. Nepozerá sa nato vyložene zle, ale ja osobne som to dopozeral len preto, aby som videl kam až tá blbosť dokáže zájsť. Príšerky sa podarili, Zombie ale opäť úplne nula bodov. Väčšinu času sa tu kecá, podľa toho debilného scenára, s nesympatickými hercami a občas príde akcia. Tá väčšinou sklame tiež, ale malé svetlé chvíľky sa nájdu. Finále, no nič radšej.  Tvorcovia máju gule, že čakajú druhú sériu. Rozhodne sa vyhnúť, s RE to nemá spoločné vôbec nič . ()

Domácí videa (2022) (E05)

Super tajný tablet je skovaný pod posteľou hneď na rohu... Má super zabezpečenie, až tak veľké, že ho hackne 14ročný chalan za 2 sekundy a ešte k tomu na diaľku...  Next : Je v ňom tajná správa, dievčatá sa chcú vydať po stope a tak im chalan povie, že môže spraviť smyčku na kamerách v dome, nato sa opýta jedna a je to legálne ?... Akože ozaj, po tom všetkom čo sa už stalo.  Každá časť, nová perlička. ()