DC Liga superzvierat

• Česko DC Liga supermazlíčků (viac)

Superpes Krypto a Superman sú nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v Metropolise. Keď Supermana a zvyšok Justice League unesú, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje nové superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov. (Continental film)

ScarPoul

V zásade pozerateľná rozprávka bez duše stavajúce len na jednom jedinom fakte a tým je, že svet DC je natoľko rozvetvený a viacvrstvový, že aj niečo takéto v ňom dáva v zásade zmysel. Hoci oceňujem výber hercov, ktorý prepožičali postavičkám svoje hlasy, v celku sa jedná o agitku na priateľstvo bez toho, aby akýkoľvek vzťah v príbehu skutočne fungoval. Rovnaká tragédia, ako Tajný život domácich mazlíčkov. Čo ale oceňujem sú aj temnejšie scény, sexuálne vulgárna korytnačka, killer mačiatko a Batman v podaní Keanu Reevesa. Občas som sa zasmial. Občas krútil hlavou. Na jedno zhliadnutie úplne v pohode záležitosť, ale treba mať na pamäti, že aj napriek niektorým dospelejším scénam, je to stále výrazne ladené na detského diváka. Teraz už len dúfať, aby Batmanovi nikto nezabil psa. ()

JohnCZ

V prvních 30 minutách neskutečná parodická smršť hlášek, gagů a utahování si nejen ze Supermana ale i z ostatních DC hrdinů. Posléze už to co do humoru trochu zvolní, přichází na řadu taková ta klasika - záporák, budování týmu, akce a nechybí ani trocha emocí v podobě dojemného flashbacku. Po celou dobu se to ale drží v dobrém tempu, s parádními postavami, skutečně vtipnými hláškami, které spíše než na děcka míří na znalce DC komiksů, potažmo jejich adaptací. Příjemné překvapení, té modré je škoda. ()

corpsy

Ako zoznamovačka malých a menších so superhrdinami z DC Comics, to celkom funguje. Až by som mohol tvrdiť, že to je tá najlepšia cesta. Dospelí, ak sa im to podarí, s kľudom odignorujú detinský mód a myslím, že aj oni budú mať tým pádom o zábavu postarané. Silnejší priemer dnešnej animovanej tvorby. ()

ArsenalEagle

Ono je to vlastně vážně fajn. Nic náročného, ani kdovíjak originálního, jen to úplně jednoduše funguje. Vtipy jsou vtipné, záporák je pro děti víc než dostačující a tempo slušně šlape. Čekal jsem míň, takže já jsem příjemně překvapen a hodnotím lehce nadprůměrně. ()

Bordoshut

4/10 – Krypto je superpes, který se úspěšně vetřel do Supermanova únikového plavidla, ve kterém společně opustili planetu Krypton. Na Zemi pak zůstali nejlepšími přáteli, než mezi ně zasadila klín žena. Sílu jejich přátelství prověří zlotřilé morčátko Lulu, pravá ruka Lexe Luthora, která chce zničit svět. Jak nezajímavě, tuctově a zapomenutelně to zní, tak vězte, že přesně takové to taky je. Od animace až po příběh. DC Liga supermazlíčků vykrádá Snyderovu Justice League víc, než by člověk na první dobrou řekl, a nepřináší na stůl nic nového, jen tupou zábavu pro děcka. Nic proti tomuhle snímku nemám, snad jen to, že už se mi tenhle koncept přejedl. Průměrný projekt ve všech ohledech. Roztomilý vizuál zvířátek a nevinné vtípky sem tam přidají pár pomyslných plusových bodů, ale jinde je zase ubere scénář (jestli se ten do očí bijící hero's journey ještě dá takhle nazvat). V celé hodině a tři čtvrtě nejsou žádná vyloženě hluchá místa, spíš je to tak nějak hluché celé. Děj otravně předvídatelný, zvraty až bolestně průhledné. Dohromady film, který se ztratí v záplavě superhrdinských záležitostí a za pár let už si na něj nikdo ani nevzpomene. Verdikt: "_" ()

Vidly10

Je smutné, že nejlepší filmová Justice League, kterou máme je film pro děti. Rodinná zábava, která svou rozkošností a humorem pobaví děti. DC fanoušky potěší spousta easter-eggů a meta vtípků, které nepochopí jen tak někdo. Je tady i pár zajímavějších a silnějších linek, jako třeba back-story některých postav a podobně. Doporučit, ale můžu originální znění, které je hvězdně obsazené… i když Toren jako Flash je věc, kterou si nemůžete nechat ujít ;D. Fajn animák, který neurazí, ale nejedná se o nic převratného. Lehký nadprůměr 6/10. ()

kajas

Nejlepší přítel Supermana, retrívr Krypto, podnikne vlastní misi, aby zachránil svého páníčka a celou Ligu spravedlnosti před známým padouchem Lexem Luthorem a zlotřilým... morčetem. A jakkoli zní tahle zápletka šíleně, animák je to docela zábavný a některé momenty si užijí i starší diváci. Skoro 4*. ()

M.i.k.e

animák vezoucí se na vlně oblíbenosti komiksových filmů, ovšem naplno využít toho bohužel nedokáže. Notoricky známí hrdinové jsou snad s výjimkou Supermana - celkem logicky - odsunuti na vedlejší kolej a v záři reflektorů se ocitá Supermanův superpes Krypto. Ten má strach, že ho páníček vymění za Lois, ale ve chvíli kdy je Superman zajat Luthorovým pokusným morčetem, které získá díky oranžovému kryptonitu superschopnosti musí si chtě nechtě najít zvířecí kamarády (taky se superschopnostmi), kteří mu pomůžou zachránit nejen superpáníčka. Mezi jeho nové kámoše patří nezničitelný pes, blesky metající veverka, prase, které má schopnost se zmenšit nebo zvětšit a docela neoriginálně superrychlá želva. Jak vše dopadne je dopředu celkem jasné, ale je to primárně film pro děti a ty se budou bavit víc než dobře. Uvidí svoje oblíbené hrdiny a roztomilá zvířátka, která v mnohém kopírují jejich schopnosti, nějakou tu ztřeštěnou akci a solidní vtípky. Ani dospělý doprovod u ligy trpět nebude, protože ač je tenhle animák superprůhledný, díky slušnému tempu uteče jako voda a většinou v něm všechno funguje dle očekávání. Jako bonus dostane i pár pomrknutí na znalce komiksů a hraných filmů a pár lehčích rýpnutí si do Marvelu. Liga supermazlíčku není zdaleka nejlepší animák který za poslední roky vzniknul, není nikterak originální, není ani nejvtipnější a nepřináší žádné hluboké poselství, ale svůj účel splní i za cenu toho, že už jej nejspíš nebudete chtít vidět znova (pokud vám není třeba osm nebo tak nějak)...65% ()

Figu

Ještě, že jsem si ty placený kanály domů pořídil! Moje drobátka se po tom můžou utlouct! A to je potom záruka spokojenýho rodinnýho života s kopytama u lustru a kávičkou v przouře! Juchůůůů! 60% ()

C0r0ner

Špatný animák - průměrný film. Komediální až parodické prvky s Batmanem a dalšími superhrdiny jsou fajn, ale obecně je to vlastně strašně zbytečný a nesmyslný film, který vznikl kdovíproč. Člověk se u toho nenudí, to ne, ale když si vezmu konkurenci jiných animáků... 55% ()

UhLee

(6/10). DC Universe je pro mě pořád španělskou vesnicí a neimponuju k ní natolik jako k Marvelu. Vzhledem k tomu, že Marvel momentálně dehonestuje všechno co jsem na něm miloval, tak seru na nějakou She - Hulk nebo Ms. Marvel a raději jsem dal přednost tomuto neškodnému animáku.  Lákadel bylo hned několik. Chtěl jsem vidět, jak tvůrci naloží s tím celkovým nápadem, že tam budou zvířecí variace na známé hrdiny. Potom dalším silným lákadlem, kterým animáky disponují jsou herci, kteří jednotlivé postavy namluvili. Tady se představilo několik hereckých es. Na mysl mi přichází například Keanu Reeves nebo Dwayne Johnson. Jaký byl tedy výsledek? Hele žádná výhra to taky nebyla. Zvířecí hrdinové jsou v pohodě, ale spíš jsem fandil vedlejší postavě veverky než hlavnímu psovi. Zápletka je originální a i já, který neviděl žádný film se Supermanem už teď chápu, že mu vadí zelený kryptonit. Tempo to má svižné a děj krásně utíká. Ale že bych se u toho bavil a za břicho popadal jako u The Bad Guys nebo Turning Red, tak to určitě ne. Ze začátku jsem byl nadšený ze vzhledu prasátka, ale po chvíli to člověka omrzí. PS: Nevím jestli se mi líbila potitulková scéna, ale jako nápad a teasing na další DC film to funguje velmi dobře. ()

oveckaoa

Supermanův pes Krypto bez superschopností, nezničitelný pes, rychlá želva, zmenšující a zvětšující se prasnice  a elektrická veverka bojují proti zmutovanému morčatům a zmutované kočce, která chce z vězení dostat Lex Luthora. Záporačku Lulu je parádní ve všech scénách kde je bohužel ve scénách kde není se dostaví nuda. Vtipné to taky tak jak slibovaly trailery není hláška o Iron Manovi zde není vůbec a to kladivo zazní jinak než v traileru přičemž v té scéně v traileru by pasovala lépe  na hudbu z traileru rovnou zapomeňte nezazní z toho nic z hlášek jedinou co si zapamatuji je na konci Tlapková Patrola . Na konci máme náběh i na druhý díl, který bych si klidně dal pokud to vydělá.   Jinak na to, že je animák je to místy docela drsné. P.s. první potitulkovka o ničem, když ji neuvidíte o nic nepřijdete druhou jsem neviděl 60 procent ()

ondraondra

Příjemný animák nejen pro děti, který se nebojí ostřejších vtipů a sází jednu popkulturní narážku za druhou. Tvůrci mi dokázali prodat všechny hlavní hrdiny a záporák má taky něco do sebe. Dlouholeté DC fanoušky určitě potěší hudební motivy ze starších bijáků. Tenhle film je prostě roztomilý, epický a stylový zároveň. Co víc si přát. 7/10. ()

hroubek

Fajn animovaný film. Animace vypadá levně, ale to byl účel. Co, se týče příběhu, tak ten více ocení starší diváci a komiksový znalci (je tady několik moc krásných easter eggů, narážek nebo hlášek). Pro děti mi to přišlo málo vtipné a zábavné - tohle animák, který ocení děti cca kolem 10-12 let, pro dospělé to zas nemá tak atraktivní děj, protože to jede podle určité mustru a nenabídne to žádné překvapení - tedy krom velkolepého finále, které bylo dost epické, to jsem tedy nečekal ani já. Je to škoda, jelikož takhle vznikl film, který měl být pro všechny, ale ve výsledku není výhrou ani pro jednu skupinu. Slabších 7/10. ()

ravalah

Necelé ****, takový Bolt je vystavěný na méně charakterech, ale je daleko zajímavější a dá se na něj kouknout víckrát. Tady si to nedokážu moc dobře představit. ()

dragon94

Docela to ušlo. Příběh není úplně blbý a pár slušných momentů se našlo. Hlavní záporák byl poměrně vtipný. Takový průměrný animák. 3* 60% ()

drackula

Bavil som sa ja a bavil sa aj junior. Mohlo to byť trošku kratšie, ale vcelku úspešne si to udržiava potrebnú iskru. Oceňujem množstvo komiksových narážok a syn ocenil vtip na labkovú patrolu. 80% HBO MAX ()

blackJag

"DOUFÁM, ŽE TO JE LICENCOVANÁ HRAČKA, JINAK MI HRÁBNE." Občas celkem slušnější hláška, pár frků, ale jinak spíš vyloženě pro děcka (logicky), pro dospělého snad jen pro tu pestrou paletu známých hlasů - v mém případě bylo tím pomyslným klíčovým zrníčkem na miskách vah rozhodnutí, jestli si to vůbec pustit, vokální obsazení Keanu Reevese do role Batmana (tady je potřeba říct, že natočit svůj příspěvek mu dalo zabrat kolik? 5 minut?). I animace mi přišla taková standardní, nic, z čeho bych se vyloženě posadil na prdel. 50% ()