Weirdman

6,5/10... No čakal som geniálnu zábavu a namiesto toho som dostal len celkom úsmevnú story, ktorá na 2 či 3 miestach len-len, že neskĺzla do trápnosti... Okrem scény s úradníkmi, nič zapamätania hodné. Škoda veru. Veľké sklamanie a veľmi slabé 4*... ()

Bratr

Sice podle mě těžce zaostává za komiksovou předlohou, ale pořád je to koukatelné a v mnoha chvílích velmi zábavné. ()

p.i.t.b.u.l

Klasický Asterix a Obelix jak je známe. Je asi pravda, že tohle je jeden z nejpovedenějších snímků o těchto dvou Galech, který jsem viděl. Na svůj rok, moc pěkně zpracovaný příběh s vtipnými scénkami u kterých se občas hezky zasmějete. Ovšem jen v případě, že tento humor vám není cizí. Na druhou stranu to až tak vtipné není, že by se člověk za břicho popadal po celou dobu filmu, ale i tak zde jsou nezapomenutelné momenty. Možná by si to zasloužilo více hvězdiček, nicméně viděl jsem už mnohem lepší animované filmy, na druhou stranu, když vezmu v potaz rok 1976 ve kterém vznikl, musím smeknout před tvůrci s jakou grácií tento film vytvořili. Pro mně moc pěkný snímek na shlédnutí. Ale 3* je tak akorát. ()

JohnCoffe

Brute nehrej si s tím nožem , mohl by jsi někomu ublížit ! Hlavně úkol který parodoval vyřizování na úřadech mě dostal .Jednoduchý inteligentní humor v animované podobě spolehlivě účinkuje. ()

voloda1987

Najbláznivejší diel zo série o dvojici galských hrdinov. Pokojne by mohol byť premietaný v blázninci pri čaji o piatej, alebo použitý ako dôkazový materiál na usvedčenie narkomanov :-). Jedným slovom, úžasné. Potrebujeme viac takých animákov, viac a všade. Za to všetko by som ale dal "len" 4*. Tá posledná piata, je za dômyselne schované historické narážky. "Brutus, prestaň sa hrať s tým nožom, lebo ...". Pozrite a uvidíte. ()

megajalec

Môj prvý Asterix. I keď nie 100%, ale dobrých 80%. Niektoré úlohy fakt výborné, najmä tá s byrokraciou je ako keby vystrihnutá zo súčasnosti ()

pihan

Nechápu jak to může mít tak obrovský hodnocení?!?Strašná nuda.Kdybych se na to díval večer tak tutově usnu. Sledoval sem to s děckama a ty taky vypadaly znuděně. ()

DR.SZ

Sbírce Asterixe holduji již odmala a je to pro mě nejlepší čtivo na světě a ty kreslené filmy (s lehkou výjimkou indiánů a Vikingů) jsou nejlepšími filmy na světě. Neznám tak trefné a současně tak bláznivé popsání antické historie a hluboce se klaním autorům. Tento díl je pro mě absolutně stoprocentní a nejlepší ze všech. Je to nově vytvořený film, který nepotřeboval žádnou komiksovou předlohu. Nemám slov! 100% ()

blondboss

Trošku precenený animák, ale musím povedať, že skutočne asi najlepší z celej série. Hlavne asterixove príbehy zo skorších liet majú svoje čaro. Tu som sa pobavil hlavne na krásnej paródii francúzskej byrokracie, postupne som sa už ale dosť nudil. Takže taký lepší priemer. 65 % ()

Durdas

Tak jsem si zase pustil tento příběh s Asterixem a Obelixem. Tento díl je pro mě jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší ze všech!!! Tento film vtipem a super scénami jen přetéká! Smál jsem se od začátku až do úplného konce. Tenhle film patří mezi ty nejlepší filmy s Asterixem ze všech!!! ()

tonton78

je smutný, že od vysportovanýho borečka z první disciplíny, jsem se postupem času dopracoval k praseti z šestého úkolu..ještě že mě zůstaly krásné, kreslené vzpomínky ()

Haggy

Už jen kvůli scénce na úradě, která tak skvěle paroduje byrokracii musím dát 5*. Skvělý animák, vždy jsem měl pro Asterixe a jeho malou Galskou vesničku slabost, ale tenhle film je zaručeně nejlepší ze všech ostatních, které o Asterixovi byly natočeny. ()

cimrman2.

Scénář nepsal zrovna mistr zápletek! Dost nadhodnocené vše se pořád opakuje, je tady pár vtipných momentů, ale jinak nic výjimečného. Na dobu vydání nejspíš kvalitně graficky zpracovaný animák. Mě to mnoho nezaujalo kromě pár zasmátí jsem si nevybudoval s tímto sníkem větší citové spojení. ()