PowPow

Asterixe jsem viděl všechny, ale to všeobecné nadšení zrovna nad tímto dílem nechápu. Je to sled krátkých scének bez pointy. S vtipy, které úplně přesně předem čekáte. Jako dítě mě to celkem bavilo, ale když jsem na to narazil dnes, už mi to moc dobré nepřišlo. ()

teekanee

Za mě výborný Asterix, jedinou výtku bych viděl v poslední zhruba patnáctiminutovce, kdy filmu jaksi dochází dech a vtipnost. To co se děje předtím je ale naprosto skvostné, vtipné a šíleně zábavné. 85% ()

oashi

A tak budiž, aťsepicnu: Přidám hvězdičku navíc za obelstění byrokracie. Jinak je filmek plný animačních pitvoření... Tak jestli já se neunáhlil? Možná to děti nijak zvlášť neobohatí, ale chvíli klidu od nich vám to dá. ()