Warmsor

Esterixa a Obelusa som pozerával už od útleho detstva, boli to premňa tak ako aj hrdinovia mojich detských časov, tak to boli aj postavy na ktoré sme sa vonku s deckami hrávali, takže premňa za 5 pac spomienky na Asterixa mi ostanú dovtedi kým namňa nepolezie staroba :) ()

Sajaman

Výborný film, který jako jediný nevychází z žádného komiksového příběhu. A ještě k tomu většinu z nich překonává svou kvalitou! Bývorně! ()

acrylic

Jak říká Galadriel. Tu scénku , kdy Obelix vyběhne z hospody miluji :-D . Rád se na to znovu a znovu podívám. Nejlepší Asterix :) ()

uprchlice

Další z úžasných dobrodružství dvou galských hrdinů Asterixe a jeho nejlepšího přítele Obelixe. Jako v předchozích dílech zaujme skvělý příběh, který určitě neni jenom pro dospělé. Animace se oproti předchozím zlepšila ()

Milia_Malae

První hvězda - sympatičtí hrdinové, na které máme nostalgické vzpomínky; Druhá hvězda - vtipné hlášky (s občasným historickým kontextem); Třetí hvězda - atmosféra - od bujarého veselí až po strach; Čtvrtá hvězda - geniálně jednoduchá, skvěle fungující zápletka; Pátá (největší) hvězda - famózně vypointované úkoly. Sečteno, podtrženo - 5* ()

Ounak

Pro mě druhý nejlepší Asterix hned po " Asterix v Británii" nejlepší pohádky. Bohužel v dnešní době už se takové pohádky netočí a jde jen o efekty, ale starý dobrý Asterix je prostě klasika nad klasiku a i ve svých dvaadvaceti letech si to pouštím docela často. ()

johnyoss

Opravdu dlouho jsem se tak nezasmál, jako právě u tohoto animáče. Pohled na Obelixe jak kráčí, za pověřencem Caesara a kopíruje jeho chůzi je prostě k nezaplacení. Hodnocení 10/10 ()

Toxic

Tak vysoké hodnocení u tohodle nemá vůbec co dělat (dokonce nad Mononoke!), i když chápu, že se u většiny jedná o staré dětské zážitky. Nicméně vtípky jsou spíše pro malé publikum, sorry, ovšem s velkou výjimkou, a to samozřejmě v úkolu s úřadem. Ten byl tak absurdní a tak bolestivě předvídavý, až se tomu také skoro nelze smát, jen si u něj nevěřícně zoufat, jak se jejich do extrému dovedená ironie vyplnila. ()

Antal89

Jedno z nejlepších filmových ztvárnění Asterixe. Animace některých bitek a výprasků Římanů tam sice není na tak velké úrovni jako u pozdějších filmů, ale syžet celého příběhu je natolik neuvěřitelný, komediálně dokonalý, že to z něj dělá vůbec nejlepšího Asterixe všech dob. ()

Eisenmann

Nejspíš nejlepší kreslený film s Asterixem a Obelixem, možná i nejlepší kreslený film vůbec. Je plný úžasného humoru a absolutně nadčasových animací. Příběh je naprosto brilantní, tenhle film jsem miloval v dětství a vždy se na něj rád podívám a vím, že mě pobaví. I díky úžasnému původnímu českému dabingu je pro mě, tuším i pro jiné - dle hodnocení, jednoznačně nezapomenutelnou ikonou animovaných filmů. ()

Kivis

Jeden z nejlepších příběhů udatných Galů. Spousta vtipných odkazů, které ocení spíš odrostlejší publikum než ti nejmenší. Ale i pro omladinu zde zůstává dost vtipných scén. Tuna skvělých hlášek, které v asterixovské komunitě dávno zlidověly. "U Osirise a Ápise, dívej se mi do očí!" ()