Gustik5

První Asterix, jakého jsem viděl a zároveň můj nejoblíbenější. Dodnes nezapomenu, jak jsem sjížděl na kazetě tu nezapomenutelnou podívanou a válel se smíchy před egyptským mágem se svítícíma očima! ()

Litaniel

Nejlepší asterix... Už jako děcko jsem ho žral nejvíc...S odstupem času musím říct, že je geniálnější než jsem si myslel. Všechny absurdity(dům kde se zatmívá rozum = úřad, narážka na Bruta, reklama na prací prášek atd....) byly perfektně propracované. A hláška "jak vypadala bestie? Chutnala výborně." ()

Scorpik87

Klasická pohádka kdo by neviděl příběhy Asterixe a Obelixe, vždy jsem se zpodobňoval s Obelixem - tloušťka :) Já nejsem tlustej ... ()

Isognomostom

Vy poslouchejte mě! Běhali jsme, vrhali oštěpem, bojovali s kněžkami, kouzelníky, kuchaři, bestiemi, úředníky a krokodýly a VŮBEC JSME NESPALI! Pokud mi něco chcete, přijďte zítra - až se vyspím! ... Asterix řve na velitele legie duchů :-) ()

moviereview

Jednoznačne nejlepší film o Asterixovi, skvelý príbeh, nápady, vtipné scénky a proste neodolateľné hlášky. Príbehovo sa to nijak nepreťahuje ide sa od úlohy po úlohu ale stojí to za to, úlohy sú vymyslené fakt poriadne k tomu tam je príjemná hudba dobré animácie a samozrejme tam nebudú chýbať staré dobré bitky. ()

Sadova302b50

--Hláška-- „Jak vypadala Bestie?“ „Chutnala výtečně!“ -- Mezi animovanými Asterixy je u mně právě tenhle na prvním místě, speciálně snaha vyřídit jednu opravdu drobnou úřední formalitku. :-D ()

Bruce0659

Vydarený animák o legendárnom Asterixovi a Obelixovi. Dej plný humoru, pri plnení jednej z úloh film paróduje aj súčasnosť... Komický príbeh dokáže pobaviť aj po štyridsiatich rokoch, len po vizuálnej stránke to už dnes za veľa nestojí. 60% ()

VMa

Jeden z mých neojblíbenějších Asterixů, už kvůli U Osirise a Apise, dívej se mi do očí a dalším docela dobrým hláškám. Ale přeci mi jedna věc vadí - navzdory tomu, že jde o komiks, v souboji v Colloseu by se asi neměla objevit hlava Kačera Donalda a další věci, které prostě nepatří do doby 50 let před naším letopočtem (jak je uvedeno na úvod filmu). ()

Mr.Neutron

Gag-jízda od začátku až do konce, aniž by si člověk vzpomněl, proč vlastně ty úkoly plní. Je zde prezentovaná i taková stravitelnější forma Kafkova Zámku:) Poselství: 9/10 úředníků doporučuje vzít si týdenní dovolenou na vyřízení potřebného lejstra ... ()

darkbroker

Výtvarně dost povedený humor, který člověka udrží spolehlivě očima nalepeného na plátno. Kapitola s byrokracií je více než trefná, klobouk dolů za satiru. ()

MZ91.EOLB83

"Neviději jste někdo kuchaře? Donesl pár předkrmů a pak se ztratil." "- Omluvte mou zvědavost pánové. Prosím Vás, jak vypadala ta bestie? - Eeee, chutnala výtečně." ()

Plchavej

Před pár dny jsem skládal DVDcka a našel tuto legendu. Vzpomněl jsem si jak jsem si to poprvé pustil a nespustil oči z televize a přitom se valil smíchy :-) ()

Rangifer

Další z mnoha filmů na kterých jsem vyrůstal. Hudební doprovod je zde povedený, humor vydařený a animace krásná. Nedávno jsem to viděl a musím uznat, že jsem se teď po těch letech nasmál víc, než když jsem byl malý špunt. Jen se mi nelíbily scény na Ostrově Rozkoše a závěrečné cirkusové představení. Připadalo mě to trapné kdysi, a připadá mě to trapné i teď. Jinak bych dal plný počet. ()