Štúdio Marvel predstavuje seriál Echo, zameraný na Mayu Lopezovú, ktorú prenasleduje kriminálne impérium Wilsona Fiska. Keď ju jej cesta privedie domov, musí čeliť svojej rodine a koreňom. (Disney+)

HERGImanCZ

Příjemně našlápnuto, ale nedotáhnuto. Od Echo asi v době oznámení nikdo nic moc nečekal. Když ale vyšel trailer, mnozí doufali, že nakonec možná půjde o menší překvapení. A ze začátku to tak opravdu působí. Seriál se drží pěkně u zemi a koketuje s indiánskou tématikou či místy artovějším stylem, kde se tvůrci inspirovali starými němými černobílými filmy. Chybí tu sice jasný směr či citelné motivace některých postav a tempo je při nejmenším diskutabilní, ale jako taková jednohubka by to u mě naprosto v klidu prošlo. Jakmile se však dostaneme do poslední epizody, vše se sesype jako domeček z karet. Marvel si zkrátka neodpustí finální konfrontaci hrdiny a záporáka, která je však v tomto případě naposto nucená. Navív fakt, že celé to mystično vede nakonec jen k odhalení schopností pro opravdu hodně podprůměrný souboj, kde jsou tyto schopnosti použity bez jakékoliv pořádné logiky, zanechá v ústech pořádnou pachuť. Postava Kingpina je tu zároveň naprosto podryta a nedovedu si představit, jak s ním Marvel po tomhle bude chtít pracovat jako se záporákem. Ve finále se zkrátka pokazilo, co se dalo, a celá snaha o osobitější počin byla tak zašlapána. ()

T2

║Rozpočet $-miliónov║ Premohol som sa že dám Marvelu ešte šancu. Však sa to napája na Daredevila, je tam dokonca aj Kingpin a ten vie upútať. No ale zas sme narazil hlavou o múr. Strašne ustrelená povrchná haluz stvorená asi na nejokom riadnom tripe, úplne mimo až dosť otravné ešte aj na danom malom priestore. Nesympatická herečka v hlavnej úlohe vedie. /25%/ ()

tron

Marvel je v strašných sračkách, keď vyrába takého... veci. A to hovorí niekto, kto dal 4* Neuveriteľnému Hulkovi a prvému Iron Manovi. V prvej epizóde Echa sa pobijú dvaja Coxovci a radím vám užite si to, všetka „zvyšná“ akcia v celom seriáli sa totiž s touto nedá porovnať a stojí za starú pavučinu snov. „Akčné“ finále je temer paródia, až ma bolelo pozerať sa na babku v sukni rozdávajúcu rany o desaťročia mladším mafiánskym búchačom. Doprdele, aj hrozný Walker, texaský ranger mal lepšiu akciu! Pritom nápad s generačnými echami nielenže vôbec nie je zlý. Miestami je krásny, dojemný, mrazivý. Ale spracovaný je smiešne. Stopáže sú také krátke (ironicky sa mi chce podotknúť: vďakabohu), že by lepšie urobili, ak by investovali pár miliónov do dotáčok/pretáčok, urobili všetko preto, aby to pôsobilo filmovejšie, zostrihali to na hodinu a pol a nasadili to normálne do kín. Trúfam si tvrdiť, že taký film by oslovil minimálne indiánsku menšinu v USA a ženskú časť publika. Inými slovami: bol by to hit. Ja nie som ani jedno, ani druhé, ale od detstva mám k Indiánom slabosť vďaka románom Karla Maya, ich filmovým adaptáciám, prípadne vďaka komiksovým adaptáciám J.F. Coopera resp. vďaka Mannovmu Poslednému mohykánovi. Každý film a seriál, v ktorom vidím Indiána, mi pripadá sympaticky mystický. Z poslednej doby ma v tomto ohľade zaujal Yellowstone, ale najmä famózna mini-séria Angličanka s Emily Blunt. S tou má Echo spoločného charizmatického a skvelého Chaske Spencera, ktorý však v Eche nemá šancu. Mám pre indiánsku poetiku takú masívnu slabosť, že som v Echo ochotný ignorovať i flashbacky, ktoré sú jedným slovom otrasné (futbal, pištoľníčka). Vyzerá to tak, že ak mal niekto v tomto divnom seriáli nad niečím aspoň ako-takú kontrolu, tak neprehliadnuteľný Vincent D´Onofrio. Kingpina zbožňujem od detstva, je to jedna z najlepších záporných postáv, aké Marvel vymyslel. Hoc je to v podstate len veľký chlap, v komiksoch nejeden raz takmer ustál súboj aj s takými machrami, ako boli pouliční superhrdinovia Daredevil a Spider-Man. K priamemu fyzickému stretu však dochádzalo málokedy. Jednak Kingpin skôr ťahal figúrkami z úzadia a jednak paradoxne občas v komiksoch zastupoval princíp väčšieho a menšieho zla a prekvapivo v tých chvíľach stál na strane hrdinov. Ak by na tejto postave/hercovi Marvel postavil najbližšie roky a spravil z neho „realistického Thanosa“, tak si myslím, že by urobil to najlepšie, čo môže. Scenáre sú však také hrozné, že i herec Vincentovho formátu má čo robiť, aby ich ustál so cťou, viď. obludné scény na pošte (to je ale náhodička, čo preboha niekto ako Kingpin robil na pošte?) alebo finále, kde dostane na búdku a s pomaly až detským plačom nasadne do auta a proste... odíde! V takýchto primitívnych scenároch fakt máločo dáva logiku. Postava A postave B vyčíta, že s ňou pretrhla všetky kontakty, ale pritom sama pretrhla kontakty s postavou Y a na výčitky z jej strany pokrčí plecami v štýle „taký je život“. Maya Kingpinovi vyhodí na oči, že sa nenaučil znakovú reč, pritom v niektorých scénach z minulosti normálne znakuje. V iných na to má ľudí alebo počítačový program. Tak neviem. Babka nepozná zaťovho mafiánskeho zamestnávateľa. Ani on ju. Maya vylieva kúsok od Kingpina víno do drezu a Kingpin to nepočuje a začudovane sa pýta, kde je víno. Pozve ju na večeru, všetko nachystá, neustále o tom hovorí a napokon sa dvihne a odíde bez toho, aby si dal čo len hlt. Pozoruhodný je i vzťah Maya/Kingpin: nenávidím ťa, zabijem ťa, vždy som robil všetko pre tvoje dobro, milujem ťa, nemiluješ ma, miluje ma moja rodina, ty si psychopat, ja nie som psychopat ide mi o tvoje dobro. Kingpin je tu všehovšudy 25 minút a aj tak som z neho na konci mal hlavu veľkú ako tri melóny prilepené k sebe Pattexom. Pikoškou je, že hrdinka sa ide bombou pomstiť záporákovi, ktorého strelila do hlavy a teda ho považuje za mŕtveho. Projekt vykazuje stopy príliš aktívneho strihania, čo pripomína vtip o chirurgovi, ktorý operuje a operuje a operuje a zrazu sa pristihne pri tom, ako pitve (chýba stretnutie po rokoch s dedkom, proste „zrazu“ sú spolu v jednej miestnosti). Výprava je veľmi lacná, ale osobne mám pre americký vidiek slabosť, čiže v tomto smere ma to paradoxne skôr potešilo. Napísal by som, že nechápem ani tomu, komu je seriál určený (raz pre puberťáčky a potom sú tam krváky ako z Daredevila), ale nenapíšem, lebo ja už pravdupovediac čo sa Marvelu týka, nechápem ničomu od Avengers: Endgame, česť výnimkám.  Oceňujem fetišisticky nasnímané jazdy motorkou a skvelé intro. () (menej) (viac)

dO_od

// Ne, zase slibný rozjezd, a zase zadupání do země v posledních dílech. Rezonování, které mělo být pointou, je naprosto nefunkční, příběh nedává smysl, vedlejší postavy jsou do počtu a chudák Fisk zredukovanej na mamlase, co už nedokáže zterorizovat ani blbej zapadákov někde za New Yorkem. Přitom první dvě epizody tak nadějný... 5/10 ()

3DD!3

Nezajímává návštěva Oklahomy, která nemá nosnou myšlenku a je ve své podstatě zbytečná. Bez duše. Nekonzistence v psaní postav je až děsivá. Chvíli se zdá, že Maya chce zlikvidovat Fiskovo impérium a nikdo jí nechce pomoct, potom likvidovat impérium nechce, ale ti samí lidé jí říkají, že musí. Doteď jsem nepochopil o co tedy hlavní hrdince šlo a její chování k blízkým i ke Kingpinovi postrádá logiku. Výkon Alaquy Cox je zvláštní, ale poznal jsem jen kdy se zlobí a kdy je zmatená. Vincent D'Onofrio si svoje uhraje, i když mu to scénář moc neusnadňuje. Charlie Cox toho k hraní moc nemá a akce je docela v pohodě. Nesoudržný guláš, bez emocí a beze smyslu s fakt divnými dialogy. Hele Sušenko, todle bude fakt nebezpečný, máš sebou nůž nebo bouchačku? ()

Spiker01

První díl dává vzpomenout na zlaté časy netflixovského Daredevila, pozor, z produkce mé oblíbené zrušené divize Marvel Entertainment, bohužel a nepřekvapivě s horší choreografií, ale aspoň s krví a potem. Obecně iniciativě Marvel Spotlight mimo kánon MCU fandím a jsem rád, že tihle pouliční hrdinové se do budoucna nebudou dokola vypořádávat s Thanosovým lusknutím a budou si řešit vlastní příběhy bez záchrany světa, zpětně tam řadím i Moon Knighta například. Bohužel mě však indiánská tématika vůbec nezajímala a od prvního dílu, který mě nakonec bavil nejvíce, jsem doufal, že se vyšvihneme výše, ale tvůrci možná pořádně nevěděli kudy kam a v postprodukci se asi dost čachrovalo, dokonce i s počtem dílů. Echo jako taková mi nakonec tolik nevadila (leč ty magické schopnosti si mohli odpustit, byť samozřejmě mají svůj komiksový základ, ale kdo její komiksy zná?), návrat Kingpina ve větší roli jsem hodně ocenil, i když mi pořád nějak přišlo, že se drží zkrátka a výsledných 5 dílů je tak akorát. A teď už mi hoďte tu čtvrtou sérii Daredevila a budu nejvíc spokojen. ()

D.Moore

Stejně jako v případě Ms. Marvel je škoda, že si seriál neudržel kvalitu prvního dílu, ale postupně tak trochu vyčichl. Neznamená to ovšem, že je špatný, nýbrž že mohl být lepší. Protože stejně jako Ms. Marvel má i Echo naprosto skvělou hrdinku, kterou hraje stoprocentně sympatická Alaqua Cox, a od ostatní produkce Marvelu se opravdu poctivě snaží odlišit (nejen krví). Spíše než pro vývoj marvelovského seriálového (a filmového) vesmíru je přesto Echo důležitá hlavně pro handicapované a pro potomky původních obyvatel Ameriky. To ale také není žádné minus, naopak za to tleskám! ()

DJ_bart

Kdybych si měl vybrat, jestli radši budu sledovat korporátně blockbusterový MARVEL, nebo komorní a osobitý MARVEL, vyberu si druhou možnost. Nejde o zcela bezchybný seriál, těch negací je hodně, ovšem i přes dost uspěchanou a nekoherentní zápletku jde o zajímavý projekt kombinující neo-noirovou kriminálnku s mytologií severoamerických indiánů – kombinace sice netradiční, ale o to víc poutavá. Největším lákadlem je zde však bezpochyby přítomnost Wilsona Fiska, jehož si Vincent D'Onofrio dává s neskutečným přehledem a sebejistotou.... takže jestli takhle r-kový a dospělácký bude aspoň z poloviny DAREDEVI: BORN AGAIN, zechčiju se blahem. ()

filmfanouch

Sláva Marvel Cinematic Universe sice upadá, počet chystaných projektů to ovšem rozhodně v následujících letech prozatím neomezí. I proto zněl sympaticky nápad na založení značky Marvel Spotlight, která měla spoléhat na individuálnější projekty, které nemají mít širší vliv na hlavní MCU a více stát na postavách a jejich rozvoji. Seriál Echo je v podstatě prvním seriálovým spin-offem MCU, kdy vychází ze seriálu Hawkeye. Hluchá Alaqua Cox po představení v seriálu Hawkeye dostala vlastní seriál, který mohl přislíbit nejen návrat Wilsona Fiska/Kingpina nebo drobný náskok Daredevila. Echo rozhodně není dokonalý projekt, dost možná ovšem přichází pro MCU v ten pravý moment.   Maya Lopez není hrdinka. Má k ním docela daleko, kdy je minimálně první tři epizody snadnější Echo označit za antihrdinku. Její seriál má poté nejblíž k Marvel seriálům od Netflixu, kdy je to poznat především v první epizodě, kdy hned dojde na fyzickou akci. Nejen akční scény chvílemi pracují s faktem, že je hlavní hrdinka hluchá a neslyší svět kolem sebe, režisérky Sydney Freeland (epizody 1-2, 4-5) a Catrion McKenzie (epizoda 3) poté zvládají, aby měly akční scény ten správný náboj. Jen je dost možná nevyhnutelné, že konfrontace s Daredevilem nastaví hranice až příliš vysoko a do konce seriálu se již na ní navázat nedokáže.   V sázce vlastně tentokrát není tolik. Vendeta, snaha o záchranu rodiny a napojení na její dědictví. Vlastně to jde ovšem ruku v ruce s tím, co by projekty Marvel Spotlight měly představovat. V po-titulkové scéně závěrečné epizody tak sice dojde k náznaku něčeho, co určitě bude mít nějakou větší dohru, Echo ovšem působí uzavřeným dojmem a její komornost jí hraje do karet. Skutečně se tu jde především přes postavy a dialogy, kdy je sice těžké kvůli emocionálně většinu času chladné hlavní hrdince v jistých momentech dojít k těm správným emocím, i ty si ovšem nakonec k divákovi cestu mohou najít snadno. Především v závěrečné konfrontaci, která se vydá směrem, který nutně nepotřebuje výrazné násilí či velkolepou akci.   Po seriálu Hawkeye se vlastně dost možná těžko dalo říci, zda si zrovna postava Echo zaslouží vlastní seriál, dokáže si ho ovšem obhájit. Alaqua Cox je totiž i přes svůj handicap (kromě hluchoty jí také byla amputovaná noha podobně jako její postavě) ve své roli výtečná a člověk jí ty emoce věří i v moment, kdy může sázet pouze na své grimasy a emocionální projevy znakovou řečí. První epizoda ostatně do velké míry sází na flashbacky ze seriálu Hawkeye, právě některé momenty ze seriálu Hawkeye poté rázem mají větší emocionální hodnotu.   Echo dodává Wilsonu Fiskovi/Kingpinovi spravedlnost. Ne všichni se na tom mohou shodnout, někteří budou zpochybňovat, že se skutečně jedná o toho Kingpina ze seriálového Daredevila, celé to tam ovšem je. Už v původním seriálovém Daredevilovi byl Kingpin komplexní záporák, je jím i v Echo nejen díky opět výtečnému Vincentu D'Onofriovi, který zcela jistě patří mezi nejlepší castingy v historii komiksového žánru. Kingpin se projevuje jako emocionálně manipulativní záporák, kterému ovšem v některých momentech nechybí paralely s Thanosem. I zde se objevuje komplikovaný vztah s víceméně adoptivní dcerou. Kingpin je chlapík, který někomu v uličce rozmlátí obličej, aby se následně snažil nepoškodit dětskou duši, i když do velké míry marně. Seriál nějak pracuje s původem samotného Kingpina a finále díky tomu skutečně emocionálně funguje, především proto, že se potvrzuje, že Kingpin není černobílé zlo, kdy to jistě ukáže i chystaný Daredevil: Born Again.   Echo je do velké míry seriál o sebepoznání, kdy si postava prochází nějakým vývojem a zvládá se přitom vyhnout vyloženému superhrdinskému fetiši. Některé neduhy MCU jsou pořád znát (tak trochu zbytečné postavy na odlehčení se stávají výraznějším trnem v oku), přesto Echo zvládá působit něčím svěže. Nejen díky faktu, že start prvních tří epizod (především první a druhé) patří mezi jedny z nejlepších pasáží, které se v MCU za jeho již bohatou historii objevily.   Trochu problematické je kombinování zdánlivě realistické a přízemnější MCU záležitosti, která ovšem přeci jen od počátku nadhazuje nadpřirozené prvky. Kombinace realistické záležitosti kráčející ve stopách Daredevila je tak narušena právě výkyvy nějakých schopností, které jsou v rodině hlavní postavy předávané po generace. Ty schopnosti nakonec mají nějakou smysluplnou roli pro vyvrcholení příběhu, přeci jen ovšem naruší ten realističtější a vyloženě brutálnější nádech, kdy je znát, že za seriálem stojí Marion Dayre, jedna ze scenáristek Volejte Saulovi. Seriál alespoň uctivě pracuje s odkazem Choctawského kmene, srovnatelně jako se s odkazem domorodých obyvatel Ameriky dařilo pracovat ve 2. sérii Co kdyby...?   Seriál má nakonec pouze pět epizod místo původních šesti plánovaných, čas proto není nafukovací a zamrzí, že chvílemi se seriál příliš zadrhává na místě, kdy se někdy dá snadno zamyslet nad tím, že šlo daný čas v rámci nějaké epizody obsáhnout snadno smysluplnějším způsobem, především proto, že čtvrtá a pátá epizoda rázem působí dojmem, že se do nich musí vejít jen nejvíce, především v porovnání s předchozími dvěma epizodami. Minimálně jedna zrušená epizoda navíc by dost možná neublížila. Akce je alespoň skutečně brutální, choreografie propracovaná, jen jí v součtu všech 5 epizod vlastně není zase tolik. Nevadí to právě díky faktu, že seriál spíše kupředu skutečně ženou zmíněné postavy a dialogy, vzájemné vztahy mezi postavami a motivy o síle rodiny, která může mít mnoho podob.   Echo je tak v součtu fajn startem nové podkategorie MCU projektů známé jako Marvel Spotlight, která ještě může předvést mnoho zajímavého a předvést další podobně svěží projekty. Svěžest pochopitelně nutně neznamená dokonalost a much by se na Echo našlo dost. V součtu jde ovšem nejen o fajn svěží závan, ale především o spin-off, který dává smysl.... () (menej) (viac)

dr.horrible

Už keď to ohlásili som hovoril, že tak nezaujímavá vedľajšia postava si nezaslúži vlastnú show, a on to nakoniec ani nie je hlavný problém. Je toho viac. Od zlej herečky, cez nijaký štýl, po tuctovú story, najviac ale vadí  nefunkčný rodinný konflikt, na ktorom je to celé vystavané, a uplakaný Kingpin. ()

Kothy

S Marvelem to jde stále z kopce. Trochu jsem doufal, že to tento seriál změní. Bohužel ani Daredevil, ani Kingpin tomu nepomohli. Je tam sice pár dobrých akčních scén, ale jinak je to prázdné. A samotná postava Mayi moc zajímavá není. Já končím... "Je čas na královnu." ()

Chrustyn

Echo přesně ukazuje studiovou nenasytnost, kdy vezmou ničím zajímavou postavu úspěšného seriálu a snaží se na ní postavit nový projekt. Vznikne minisérie s obstojnými bitkami ale ničím zajímavým kolem nich. Naprosto prázdné a zbytečné, pouze dokazující úpadek Marvesneyho. ()

mcb

Mohl z toho být fajn devadesátiminutový televizní film, místo toho jde o vyprázdněnou a unavenou nápodobu Defenders univerza. Která je o to nesmyslnější, když jako eRková podívaná navazuje na rodinný vánoční seriál Hawkeye. Další důkaz pokračujícího (završujícího se?) kreativního krachu Marvel Studios ()

TheEvilTwin

Tohle byla velká prapodivnost. Čekal jsem origin postavy z Hawkeye a nějaké spory s Fiskem a skrze celou tuhle provázanost Fisk-Hawkeye-Daredevil-Punisher jsem doufal v nějakou fan service provázanost, akce, fighty či cokoliv kolem, ale tohle byla do 4 hodin natažená story, která by se dala shrnout do 20minutového kraťasu, kdy Maya zaútočí na vlak s Fiskovým zbožím a ten se za to mstí. No, mstí… Jak se to vezme, ono když tady jsou 2 laciné akce za celou “sérii”, těžko říct, jestli se tomu dá říkat msta. Jediné, co tedy na seriálu mohu vyzdvihnout, je flashback s Daredevilem, u něhož akce rvala koule a dala mi naději v dobrý zbytek seriálu, ale opak je pravdou a celý zbytek je víceméně fiasko. Fisk po střele do hlavy zázračně žije, NEemoce a neschopnost zahrát jakoukoli duševní interakci v prvním díle je až děsivě bijící do očí a vlastně vůbec ani nechápu, proč je nám tady tak nasílu tlačen origin postavy jménem Maya v podobě síly jejich indiánských předků, který je tak strašně nezáživný a obyčejný, až se divím, že tímhle vyplnili tvůrci doslova snad třetinu stopáže. No diametrálně odlišný zážitek, než jsem čekal. Chtěl jsem Fisk-Maya fight a vývoj, místo toho jsem dostal usoplenou telenovelu o indiánských předcích s jednou dobrou akcí a NULOVÝM posunem celého Marvel příběhu kupředu. ()

BrooksW.Here

"Violence was always our language." _____________ Obrovské sklamanie... Už od prvého traileru som mal naozaj veľké očakávania, neskutočne som sa tešil na návrat Kingpina (ktorý fanúšik Daredevila by sa netešil?) a myslel som si, že sa bude jednať o nadupanú bombu, ktorá ani na chvíľu nespustí nohu z plynu... Bojové scény sú síce výborne natočené a skvelo sa na ne pozeralo, ale spolu so samotným Kingpinom predstavujú asi jediné výraznejšie plus, ktoré táto miniséria má. Inak je to iba jedna veľká nuda, ktorá by sa miestami dala doslova krájať – chýbajú tomu nejaké výraznejšie postavy alebo zapamätateľné scény a je dosť možné, že po pár týždňoch na tento seriál úplne zabudnem... No a Daredevilove zbytočné cameo ani nekomentujem, bolo príliš krátke na to, aby vo mne zanechalo nejaký silnejší dojem... Každopádne, môj hype na pripravovaný seriál Daredevil: Born Again zostáva stále rovnaký, fakt dúfam, že to nepokazia... ()

ScarPoul

Podobný problém ako mala Ms.Marvel. Je to mdlý, vzťahovo výprazdnený a na mytológiu chabý origin. Na to, že tu máme nepočujúcu hrdinku a ešte k tomu indiánku je toto zvládnuté na školáka. Secret Invasion bola fantastický komiks zničený prostoduchou nudou a nezaujímavými charaktermi. Echo mu ide ruku v ruke len s tým, že nemáme dôvod túto hrdinku vôbec vnímať ako súčasť kanónu. Je nezaujímavá a pre celý koncept zbytočná. Aj keby sa z nej snažili vytrieskať neviem čo, tak ma to nechá chladným, pretože who cares? Na tri a pol hodinách nedokázať udržať aspoň jednu hodnovernú situáciu, scénu, emóciu? Plus tomu chýba prirodzená náväznosť scén. Postavy len tak niekam idú, niekde sa len tak zjavia, s niečím sa konfrontujú, ale ako a prečo? Dopozerané s veľkým vypätým. Zase! 1 a dúfam, že aj posledná séria - 35%. ()

JohnCZ

Na jednu stranu to má skvělé prostředí, zápletku připomínající výborné komornější Defenders seriály od Netflixu (a aby taky ne když to na ně volně navazuje), hezký skoro až indie vizuál a hudbu, která umí vykouzlit pár emotivních momentů, parádní True Detective-like opening, ale proč je to proboha napsané zase tak mdle? Úplně stejný problém jako v případě Secret Invasion a prakticky všech nedávných MCU minisérií. Tady mě to mrzí o to více, protože ta indianská mystika tu mohla být fakt dobrá a ústřední myšlenka okolo ozvěn mohla na diváka přenést tunu emocí. Škoda. ()

Wysch

3-4*, nevím, nedokážu se rozhodnout. Není to špatný, ale vrchol seriálu přichází hned v první epizodě, a to je všemu ve flashbacku. Chápu pointu příběhu a dokonce se mi i líbí, jak je to vlastně nemarvelovský. Přitom to ale trpí syndromem marvelovskýho vyhoření. No. A akce je ve finále úplně sterilní, což zamrzí, když si člověk vzpomene na ten flashback. ()

Tony.cs

Hlavní hrdinka bez jakéhokoliv charisma, ke které jsem si cestu nenašel a svůj seriál prostě netáhne. Scénář průměr jak blázen a dvě, tři světlé chvilky ho nezachrání. A nezlobte se na mě, ale úvodu k třetí epizodě byste se smáli i v seriálu Walker: Texas Ranger, natož u tohoto rádoby áčkového akčního počinu. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (viac)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (viac)