Po tragickej smrti svojej matky je mladá Maya Lopezová nútená opustiť svoje rodné mesto Tamaha v Oklahome a presťahovať sa do New Yorku. Tam spozná Wilsona Fiska, ktorý z nej vychová nekompromisnú vrahyňu. Keď zistí, že Fisk zabil jej otca, Maya zabije Kingpina a ujde z New Yorku. (Disney+)

tomik99

Líbí se mi ta vážnější atmosféra a hned jsem na to tvůrcům skočil. Akční scény prošly zásadní obměnou a konečně se na to dobře dívá. Že by se Marvel poučil? Byl už čas. Možné celé epizodě nejvíce škodí otrocky převyprávěný příběh z Hawkeye, který nás zdrží na půlku epizody. Seriál bude mít volnější ruku až teprve ve druhé epizodě. ()

66pepo66

Tešil som sa, milujem Marvel, ale toto bolo fakt slabé. Miestami to prišlo ako slabučký odvar toho, či kedysi predstavoval Daredevil či Punisher od Netflixu. Dokonca aj tie bojové scény v tom sklade boli úplne spomalené, doslova viditeľne nahrané a teda Vice nie prirodzene zahrané. Celá časť strašne dlhá a plná pre mňa zbytočných vecí. Polovica vecí sa mohla v úvode zostrihať z Hawkeye ako krátka rekapitulácia a úvod k seriálu a bolo by vybavené. Postava sama o sebe potenciál má, ale do prdele mohol doklepnúť takýto scenár v tom vedeni??? Dokáže mi niekto reálne vysvetliť, prečo dokázal Marvel tvoriť prakticky jeden skvost vedľa druhého cez 10 rokov a potom zrazu išlo všetko do prdele? Teraz dosahuje kvalít Marvelu asi tak každý tretí projekt... ()

kenkaku

Přemýšlím jestli brát jako plus nebo mínus to celkem detailní navázání na Hawkeye a Daredevila. Pro toho kdo má domácí úkol splněn (viděl), to bude působit mile. Bez nich je první 1/2 hodina zmatená představovačka jako z rychlíku. Nemluvě o zcela zbytečné “hululů” vložce “loupajícich se postav”. Jako k čemu? Zbytek je spíš nuda a ropucha se tváří non-stop stejně nabubřele. Tohle asi nebude fungovat. Pozn.: odezírá nebo ne? Pokud ne, totální fail u všech scén s Kingpinem. Na překladatelku se ani jednou nepodívala. ()

Tom10000

1.díl 1.série. Pokračování příběhu ze seriálu Hawkeye, tentokráte čistě o Maye, nás zavádí do jejího mládí. Do chvil, kdy se musela odstěhovat od své dětské kamarádky Bonnie, s níž si úžasně rozumněla, (poté, co se dvě spřátelené rodiny rozhádaly, jelikož došlo k vraždě v jejich blízkém rodinném okolí) kdy vyrůstala po boku mistra v karate, velice milého asijského muže, a kdy musela sledovat jeho smrt, (rukou Clinta Burtona) po níž se přidala ke svému budoucímu šéfovi/strýčkovi, jenž si ji našel v momentě, kdy chtěla ukrást motorku. Dozvídáme se také o momentě, kdy se, de facto, přidala "na jeho stranu", poté co ve svém vlastním "výcviku" zabila jednoho muže, a ztratila zábrany. A poté i chvíli, kdy ho zabila (později se dozvíme šokující překvapení o jeho přežití) a kdy se vrátila do malé vesničky, kde vyrůstala, za svými bývalými přáteli. Ačkoliv, brzy vyjde najevo, že má i jiné plány, než se v klidu usadit (...). Celým dílem rezonuje i podivná scéna, kdy se v nitru dalekého meteoritu zrodí několik postav, jež se po zhroucení jejich "domova" přesunou na Zemi (...). 80 procent. Úvod se mi líbil, ale uvidíme, jak si bude vést pokračování. ()

Trevor

Masaker v ktorom žena mláti rad radom všetkých mužov, keď zmákla toho securiťáka to aby sa už mali týpci pred vchodmi na diskotéky na pozore kedy ich vycvičí nejaká štrnásťročná alfasamica ak sa jej dovolia opýtať či má občiansky, sa tvorcovia snažia pomôcť oživiť v štátoch nacistických kedysi tak populárne roller skate dráhy (inak ten nápis Make USA Skate again, to fuckt - to zase idú v júezéj voľby???) a tam na drahú spadne výnimočne dievčatko, aby im ľudia nemohli akože vytknúť že sú tam iba silné ženy a nič iné...Ale nič iné tam ani moc nie je a nie, nie je to preto že by sa mi Marvel znudil..mne nehovorili nič, na pár výnimiek, od začiatku. ()