Halo

• USA Halo (viac)
USA, (2022–2024), 14 h 35 min (Minutáž: 40–61 min)

Tvorcovia:

Steven Kane, Kyle Killen

Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Charlie Murphy, Shabana Azmi, Björn Freiberg, Olive Gray, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Yerin Ha, Kate Kennedy (viac)

Master Chief John-117 vedie svoj tím elitných Sparťanov na ceste za kľúčom k záchrane ľudstva alebo jeho zániku - Halo. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa kubas369 k tomuto seriálu (20)

Halo (2022)

5/10. Tak prvně nikdy jsem to nehrál a vůbec nevím, kde je jádro pudla téhle franžízy. Takže jsem k tomu přicházel zcela bez očekávání a s nadhledem a co jsem tedy dostal? Bohužel mírně nadprůměrné vojenské sci-fi se slušným obsazením a docela zajímavou hlavní linkou ale to je tak nějak všechno. Je to poměrně nudná a zbytečně natažená záležitost. Druhá série je vtip, který není vtipný. ()

Season 1 (2022) (S01)

6.5/10. První řada se zbytečně věnuje věcem, které momentálně nemají význam, naopak to co by mělo dostat prostor a výstavbu je hrozně zrychlené a děravé. I díky tomu je tu spousta míst, kde vám vyskočí obočí nad nelogičností i nezajmem scénáře. Johnova linka s artefakty je ale zajímavá a zábavná. Slušná military sci-fi. ()

Kontakt (2022) (S01E01)

7/10. Zajímavý vesmír a úvodní rubačku jsou plusy. Jinak to připomíná Hvězdnou pěchotu bez smyslu pro hůmor a brouků. ()

Odpoutaný (2022) (S01E02)

6.5/10. Nedává to moc smysl co? Ten vesmír jako takový je ale pořád zajímavý. ()

Uvědomění (2022) (S01E03)

7/10. Chápu. Doktorka je psychopat. Lidi jsou fašistická prasata. John je ztracený a konečně si uvědomuje, že je ztracený. Mimozemský artefakt. Spousta zbytečných scén. ()

Návrat domů (2022) (S01E04)

6/10. Johnova linka je zajímavá. Linka s artefaktem je průměrná ale tu s tou holčinou nechápu, jako kdyby to byl jiný seriál a ještě ke všemu to je docela nuda. ()

Odplata (2022) (S01E05)

7/10. Už v páté epizodě máme nějakou dobře vypadající akci. Vždyť to je jen seriál inspirovaný akční střílečkou, tak co by jsme chtěly, že jo? Jinak mne fakt příběh Johna zajímá a baví. Za to, to otravný děvče je naprosto zbytečný zdržování. ()

Útěcha (2022) (S01E06)

7/10. Sice bez akce ale děje se toho hodně a je to kurňa zajímavé. ()

Odkaz (2022) (S01E07)

4/10. Na rozdíl od minulého dílu je zde docela hodně povedené akce, i přesto je to větší nuda a je to hrozně pitomý. ()

Smíření (2022) (S01E08)

7/10. John + artefakt = dokáže to být zajímavý. Romance vytažená naprosto z prd...Jo kdyby se seriál nevěnoval nějaký pubošce z pouště byl by čas na důležité věci. Některé postavy by nemusely za jeden dil měnit stranu hned několikrát. Jinak se nám to pěkně rozjelo. ()

Dokonalost (2022) (S01E09)

7/10. Efektní videoherní finále, které nabízí více otázek než odpovědí. ()

Season 2 (2024) (S02)

4/10. No tak tohle je těžký fail. Tady je zbastlený  úplně všechno co snad ve sci-fi existuje. Jednotlivé epizody vlastně nejsou zlé ale jako celek je to špatný vtip, který nefunguje. První série byla alespoň příjemný béčko. Nevím jak moc to dějově odpovídá předloze ale potomhle to nechci ani zjišťovat. Scénář psal někdo na drogách jiné vysvětlení neexistuje. ()

Svatyně (2024) (S02E01)

7/10. Vždyť to působí úplně jinak než první série. Zatím se na spoustu věci co bylo načato z vysoka sere. To nepůsobí moc seriózně. Jako akce v mlze skvostná ale zbytek dost zmatek. ()

Meč (2024) (S02E02)

6/10. Hodně mi vadí, jak se tváří jako by první série ani nebyla. Opakuji se stejné věci akorát se změnili někteří herci a celková atmosféra je trochu jiná ale děj to v podstatě od minulé série neposunulo ani o centimetr. ()

Visegrad (2024) (S02E03)

5/10. Vždyť je to ještě stupidnější než první řada. Proč slečna Kvak nehlídá ten důležitý portál na své planetě? Proč vyndali s Johna Cortanu? Proč se lidstvo učině zbavuje všeho co by jim pomohlo vyhrát válku? Proč sledujeme nudné patálie nějakých pirátů? Proč nemá význam bojovat? Proč, samá proč. Obávám se, že druhá série se začíná měnit v prvotřídní sračku. ()

Cíl (2024) (S02E04)

7.5/10. Jako doopravdy povedená akce nezakreje fakt, že se zde jedná o tvůrčí zoufalost. Proč jsou neustále bez ikonického brnění? ()

Aleria (2024) (S02E05)

5/10. O čem je vlastně tenhle seriál? Každý díl je v podstatě jiný a ani jeden to nedělá pořádně. Dlouho jsem takovouhle schizofreni neviděl. Ta roztěkanost je hrozně ubíjející. ()

Onyx (2024) (S02E06)

7/10. Asi ta z lepších epizod. Děj se někam posunul. Tak nějak to dává i smysl. Ale pořád je to málo. ()

Thermopyly (2024) (S02E07)

7/10. Dejme tomu, logika opět trochu hapruje ale funguje to. Konečně se někam dostáváme a finále se blíží. ()

Halo (2024) (S02E08)

6.5/10. Tvl tak ještě mimozemský parazit, tohle je hrozný kočkopes. Tady někdo zná pohádku o pověstném dortu, který byl plný dobrot ale z výsledného produktu jste se posr... To ani nemohli vysvětlit, proč ten arbitr byl vyhnancem? Alespoň tohle. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Míří k nám další velká streamovací služba

Míří k nám další velká streamovací služba

11.09.2022

Amazon chystá God of War

Amazon chystá God of War

08.03.2022

Společnost Sony to s adaptacemi svých herních sérií myslí vážně a po The Last of Us, Uncharted nebo Ghost of Tsushima nás tak čeká oficiálně také fantasy řežba God of War. K té se nakonec přihlásilo… (viac)

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

16.02.2022

Studio Paramount v rámci prezentace pro investory oznámilo kupu novinek, a jelikož je toho opravdu hodně, asi se do toho rovnou pustíme. Tou největší zprávou je čtvrtý Star Trek. Nové pokračování… (viac)