John stretne svojho nového partnera a objaví tajomstvá vo vlastnej pamäti. (SkyShowtime)

kenkaku

Obsazení Cortany tím “správným hlasem” považuji za jediné správné a dokonalé řešení a prakticky každá scéna s ní je radost. Čím dál tím víc mi také sedí obsazení Nataši. Dokonalá volba. Kdo mi pije krev je asijská ropucha. Její postava se otravná a zbytečná. Prakticky všechny scény, kde se vyskytne (ano, bohužel jsme se ji nezbavili) jsou zbytečné. Žvaní a chová se jako slepice. Hnus. Jen díky scénám s ní šlo hodnocení dolů. ()

PauloZ

Tak jsme si odkecali vatu a dostali jsme se trošku hlouběji do děje. Tak teď šup sem s nějakou akcí a trošku to aj rozjet protože Master Chief bez helmy už dva díle po sobě je na ranu. Má to hromadu chyb a rozhodně to nepůsobý tak sebejistě jak by si zasloužilo, ale nenudí to a tak nějak to ve mě pořád zanechává velká očekávání pro další díly. Tak uvidíme. Oproti Moon Knightovi, který souběžně sleduju to o třídu pokulhává po všech směrech. ()

Neto

Ve třetím díle si Kwan Ha* dělá znovu svoje píčovinky a je to fakt q posrání. Proč nám to děláš Paramounte? Jinak to bylo celkem fajn, cortana vypadá sice divně ale to je tím že jsem zvyklej z her. Ale věc bez které bysme se neobešli jsou samozřejmě MASTER CHEEKS. Paramounte neeeeee. To že hlavní výhoda Spartanů (omezení emocí) se dá prostě jenom tak vyloupnout nožem je kreténský a myslím že rakeťákový ynženýři co na nich dělali udělali větší chybu než soudruzi z NDR. Píšu hlavně o tom špatným a vypadá to že nakonec jim rozdrtit chodidla do aMEMEriky nepojedu a bude to prostě jenom průměrný ScíFko ()

Playman

Jsem hrozně rád, že jsem ten seriál nezatratil po prvních dvou epizodách. Ano, spousta věcí neodpovídá předloze, Master Chief bez helmy je něco na co si budu muset ještě chvíli zvykat, ale s příchodem Cortany na scénu začíná Halo seriál konečně působit jako Halo. Dynamika Master Chief/ Cortana je přesně to, co je skvělý na hrách, protože vztah těhle dvou je poměrně unikátní a tady to bude podobný. A to, že Cortanu mluví v seriálu tatáž herečka jako ve hrách je taky velký plus. ()

agentmiky

Trochu lepší než druhý díl, ale pořád převládá zklamání. Mně totiž přijde, že z postavy Master Chiefa udělali absolutně odlišnou postavičku. Chvílemi to z tohoto hlediska nemá s původními hrami nic společného. Snad přinese čerstvý vítr do seriálu Cortana (potěší, že má stejnou dabérku). Za mě 5,5/10 ()