Teroristé hrozí zničením lidstva a důstojníci ONI se tak musí spojit se Sedrany, aby zachránili vesmír. Bude však nutné učinit oběti. (Universal Channel)

Malarkyy

Zdejší popis seriálu dost zavádějící. James Lock není žoldák a jestli ty červy někdo považuje za civilizaci tak já sem děda mráz :D... Obsazení slabší prúměr, zápletka o ničem tohle jsme mohli vidět už hodněkrát. Banda lidí spadne na kus šutru a začnou je lovit zdejší potvory. Ale dokázalo mě to zabavit a nenudil jsem se u toho navíc sci-fi já prostě rád, slabší 3 hvězdy. ()

JohnCZ

Klasické béčkové sci-fi sloužící jako doplněk ke stejnojmenné hře, kterou jsem sice ještě neměl šanci vyzkoušet, ale nemůžu říct, že by mě to po zhlédnutí Nightfall nenalákalo. Přímočarý survival, levní herci vs. velmi slušná výprava, nějaká ta akce proti Goa'uldím symbiontům a na svou cenovou kategorii parádní efekty. A k mému překvapení je to i dějově samostatně stojící film. Hodnocení okolo 50% by si to rozhodně zasloužilo. A Ridley Scott jako výkonný producent u takto lacinného filmu mě překvapil. ()

NeverEver

B-ckovy film s b-ckovyma hercema, s b-ckovym scenarem s b-ckovyma trikama... Na B-ckovy film to neni zase tak zly. Tak trochu "Pitch black"... ale mnohem horsi. Vsechno bych ozelela, ale nesnasim "nelogicnosti" v umele vytvorene budoucnosti, at uz vypada jak chce, ale musi to sedet. Tady to bohuzel nesedi. 2** (v ramci b-ckovych filmu) ()

vikino1

Universum Halo, by si zasloužilo pořádnou porci financí - to bez debat. Každopádně mě se tohle survival béčko docela bavilo - ono to je spíš o úvahách a lidech v momentech, kdy jde fakt o život všem... O příšeru tady zas až tak nejde - docela by mě zajímalo jak by mohli červy přežít den ... To, že i Spartan si vybere bílou, bylo úplně jasný. Herci byly zvolení na výbornou... ()

agentmiky

Nakonec jsem si urovnal myšlenky a po zhlédnutí Halo Forward Unto Dawn musím hodnocení snížit,protože oproti němu to nebylo dobré.Herecké výkony byly v Nightfallu docela mdlé kromě Lockea a i kulisy nic moc.Je pravda,že na seriálu není moc vidět ta propracovanost,která je pro Ridleyho Scotta typická.Asi se při natáčení moc nedíval,co kolem něj ti lidé vytváří za "slátaninu".Snažil jsem se k filmu být mírnější coby fanoušek série Halo,ale prostě to nejde.Za snahu a občasné dobré momenty dávám 50%. ()

• Děj filmu se odehrává mezi čtvrtým a pátým dílem stejnojmenné hry. (agentmiky)
  • Seriál byl natočen na zakázku firmě Microsoft. (Zdroj: bonusweb.idnes.cz) (agentmiky)