JohnCZ

Pěknej sci-fi animák, kterej neurazí, ani nenadchne. Animace je viditelně spíše levnější, ale malovaná stylizace je skvělá volba. Vizuálně je moc pěkná (obzvláště fantaskní mimozemské světy a vesmírné lodě), ale co se týče animací pohybu a mimiky xichtů, tam už to je o poznání horší. Dějově je to velice podobné prvnímu Halo filmu, akorát se zde místo obyčejných kadetů cvičí přímo Master Chief a jeho parta. I hudba stojí za to. Fajn animák. ()

agentmiky

Jakožto nesmírný fanoušek této nezapomenutelné herní série na konzoli Xbox jsem si nemohl tento filmeček nechat ujít. Jelikož jsem knížku The Fall of Reach četl, tak mě zajímalo i její filmové zpracování. Děj z knížky byl docela razantně osekán, ale ty nejdůležitější momenty byly zanechány, za což palec nahoru. Animace zde byla vyřešena velmi jednoduše, což mi nesmírně sedlo. Pořádného souboje jsem se ve filmu dočkal dvakrát, ale stálo to za to. Párkrát jsem se musel i některým situacím zasmát. Na filmovém plátně je opravdu zajímavé sledovat, jak se z malého šestiletého Johna stal voják, z kterého vyzařuje obrovské charisma a nepřátelé z něho mají velký respekt. V žádném případě to není film bez chyb, ale protože se Master Chief zatím nedočkal pořádného filmu, tak je to v tuto dobu to nejlepší, co o něm je. Doufejme, že se dalšího filmu o hrdinovi ve zbroji Mjolnir dočkáme brzy. Za mě dávám 90 % ()

papaguy

Navzdory zajímavě detailnímu výtvarnému technickému stylu CGI je animace velmi toporná a neživá. Vzhledem k roku vzniku neodpustitelné ani u intra počítačové hry, natož u filmu. Dějově jednoduché, ploché. Přínos tohoto animáku je jedině v doplnění jednoho střípku příběhu do Halo universa. ()

xzajox

V situácii, keď máte skvelú, rozbehnutú hernú sériu a k tomu zopár fajných animovaných filmov, môže prísť čas na plnenie dier v dejovej línii. Fall of Reach je presne o tom. Bolo nutné nám dopovedať, ako sa Chief vslatne stal Chiefom. V tomto smere som plne spokojný. Ide o relatívne pohodový prequel. Animácia je na rok 2015 trochu slabšia. Síce obraz vesmíru, lodí, textúry, tváre sú skvelé, pohyby postáv ako šimpanzov s kŕčami mi riadne vadili. Dej až na dva nelogické momenty uspokojivý, akcia tiež celkom fajn. Tieto animáky mám rád. Zaujaté hodnotenie fanúšika sci-fi animácií 72% - 4* ()

AJensen

Hned na začátek je třeba říct, že ano, ta grafika je na svoji dobu sto let za opicema, ale člověk si na to tak nějak zvykne. Nicméně příběh o zrodu programu Spartan, Blue týmu, prvním kontaktu atd je vynikající a je to krásný most mezi Halo 4 a Halo 5. ()