John pri pátraní po nezvestných Sparťanoch dotlačí Strieborný tím až na hranicu jeho síl. (SkyShowtime)

Martrix

Seriál jako byla Expanze samozřejmě chybí, ale Halo ho nahradit nemůže. Podobný vizuál z něj totiž chytrou space operu neudělá. Taky chybí správné dávkování zajímavých momentů. Nemůžu říct, že by se v této epizodě nic nedělo, ale....na zadek mě to neposadilo a že bych se už teď nemohl dočkat další epky...to ani ne. Zatím to nemá náboj. Ale průšvih to určitě není. ()

kenkaku

Je to neskutečně debilní a vadí mi to. Řada si hraje na to jako by ta předchozí vůbec nebyla (známé informace se nerozvíji, ale ZNOVU získávají)  a zase se hraje na nějaké “tajemství” místo toho, aby se rozvíjelo to co se stalo předminule. ()

molcan2

Povzdychnime si, nech všetci strávia veľa času postávaním a nič nerobením a s master chief wannabe neustále bez prilby, pretože to je to, čo všetci chcú vidieť. (Mimochodom nie je.) To je ako v prvej sezóne úprimne nechápem 8 alebo 10 ľudí dáva na to, alebo keď hovoria, že je to tak lepšie sorry, ja jednoducho nie. Tiež môže prosím prestať so zlým kamera pracuje nervózne trasúce a príliš rýchlo pohybujúce sa okolo je tak ťažké držať kameru v pokoji a v spôsobe, ako vidieť a vychutnať si akciu. Takisto prečo urobili z Cortany a.i. Škaredá aj v prvej sezóne aspoň vyzerala slušne. Jediná dobrá časť z toho bola naozaj posledná minúta možno epizódy. ()

kubas369

6/10. Hodně mi vadí, jak se tváří jako by první série ani nebyla. Opakuji se stejné věci akorát se změnili někteří herci a celková atmosféra je trochu jiná ale děj to v podstatě od minulé série neposunulo ani o centimetr. ()

p.a.douch

Cože? Mělo to být více akční? Kde je ta akce? Planých řečí, rádoby intrik a sebezpytování postav je tady dost, ale nikam to nevede. Tak zatím velmi, ale velmi pomalý rozjezd. Prozatím tedy velké zklamání. ()

jjjerry

Tak nam to jde hezky ke dnu. Bblý scénář je ještě blbější obsazením nevidomého skoro Sparťana s jeho gay přítelem. Vše završuje trapná animace jako z videohry devadesátek. Scénář děravý jak cedník. SPOILER: Jak může téct do helmy voda? hologramy všude, ale mise daj na cedule jak na nádražní tabule před 50 lety.Hvězdičku dávám, za Dr. Halsey, ta jediná byla koukatelná s polu s MAKEE. PS: co ta Cortana, proč ta změna, to je blbý vtip nebo autorský práva? je to hrozný. ()