Agent Ethan Hunt je poverený novou úlohou. Novovyvinutý preparát, ktorý môže vážne ohroziť ľudstvo, sa ocitne v nesprávnych rukách jeho bývalého kolegu Seana, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, potrebuje Ethan na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah. (RTVS)

FanKalEl

Štýl Johna Wooa nemusel každému sadnúť a tak asi aj dopadlo celkové hodnotenie. No ja celý film žeriem. Príbehová zápletka je viac než v pohode, scenár je trochu slabší ale je hlavne bez nejakých nudných kecov a je z časti nahradený len úžasnou Zimmerovou hudbou. Technická stránka je zvládnutá na jednotku. Kamera je priehladná a akcia je čistá. Nebyť toho scenárického prešľapu a prehnanej hry na masky tak dávam plný počet. (85%) ()

KafuR

Film, který se snaží být tak cool, že se vůbec nemůže brát vážně. Dost laciný scénář sázící na hezounka Cruise a jeho nafintěnou pipku, který nenabízí charizmatické záporáky a mimo povedenou závěrečnou akční pasáž je tvořen spíš nespočtem eskapád spoléhajících na štěstí či na náhody. V kontextu špionážních filmů rozhodně dílo, jež si z nějakého skutečného světa tajných služeb nejspíš jenom utahuje. ()

Biopler

Pokračovanie série si zobral čínsky tajtrlík a dopadlo to katastrofálne. Príbeh je len nevyhnutnosť pre zbesilú akciu bez štipky uveriteľnosti. A treba dodať, že príbeh je veru slabučký v porovnaní s jednotkou. ()

Jakubik

Jednoznačně (zatím) nejslabší díl. Málo adrenalinu a lehce přiblblý děj. Jinak ale loupatelné a chvílemi i celkem napínavé. ()

HenryIvan

Ani sa nepamätám, kedy som videl film s väčším obsahom pátosu. Dej bol slabý, spomaľovačky doslova zlé až retardované ( chvíľami máte pocit, že sa nepozeráte na Toma Criusa, ale na Chucka Norrisa ), dokonca filmy na Art Film Feste sú postrihané lepšie. Neviem, bola to cele nejaká hovadina. ()

JimiH

Hloupý příběh, toxický vztah mezi Cruisem a Newton, slabý záporák, ale velmi slušná akce s několika Wooovými trademarky. Not great, not terrible. ()

geek.ondra

Přepálený, šíleně nelogický a místy už regulérně béčkový. John Woo natočil přijatelnou akční oddechovou která sama o sobě zábaví ale v rámci této série se stále jedná o ostudnou podívanou. 5/10 ()

JohnnyKladno

Tom Cruise jako Pigeonman? Nebo je to parodie na první díl? Já tenhle film asi nepochopil.. Tuctová zápletka oproti M:I, nudná, až směšná akce a hudba jak z Gladiátora, nebo třeba Pravdivé romance. A holuby, spoustu holubů.. V kontextu prvního dílu, tohle není ani průměr. 30% ()

Candyman

Včera dávali v TV MI2, tak jsem na to po dlouhé době mrknul. Naposledy jsem to viděl kdysi v kině, když mí kamarádi šli pařit a já tam šel sám. Možná proto to byl pro mě pěkný zážitek. A když jsem to viděl teď, říkal jsem si, že je to pořád paráda. Sem tam to sice bylo (dnes už klasicky) v některých scénách hodně přehnané, ale i tak skvělé. John Woo a jeho zpomalené, skvělé, kamerové záběry (nemluvě ani o holubicích) se prostě nezapře. Taky je ve filmu hodně dobrá hudba, takže mě se film po všech stránkách líbil. ()

lokol

predvidatelne jak hovado ale to neva...cruise dlhovlasy sympatickejsi ako v jednotke...klasicky tim cruise rhames,pribudne hopkins ktory vystriedal zo znamych mien jeana rena,skoda ze som nezachytil dominica purcella ale to sa mi hadam podari pri druhom zhliadnuti...mimochodom ta herecka je mi strasne povedoma...bud sa podoba na niu long alebo neviem...mne sa zda ze ju vidim v kazdom piatom filme :D ()

fandalehy

Tenhle film byl omyl. Jak Cruise tak Johna Woo... Ethan Hunt jakoby neměl z čeho vařit a celá mise pak není impossible, ale spíš boring když už jsme v té angličtině... ()

waska

Po druhém shlédnutí jsem usoudil, že to není až tak špatné. Chybí tomu sice ta špionážní zápletka, která dělala první film tak dobrý, je tam zbytečně moc maskování se do někoho jiného, ale akce je slušná. Záporák je bohužel nevýrazný, Roxburgh v roli jeho pravé ruky je o třídu lepší. Je to sice asi nejhorší holywoodský film Johna Woo, ale i tak je to celkem dobrá zábava. ()

E lan

Výborné akční scény, slušné herecké výkony, skvělá hudba a velmi ale opravdu velmi průměrný scénář. Nedá se jen neustále kochat precizním provedením, scénář prostě chybí a to tenhle film táhne dolů. ()

bakeero

Oproti prvnímu dílu posun kupředu, ale John Woo i přesto zůstal daleko za očekáváním, stejně jako De Palma s jedničkou... A těch holubů bylo Johne až moc :-D ()

Sign

bezici Tom Cruise a nikdo schopny ho zastrelit i kdyz po nem strili vseci v dohledu... diky Rambo 3 uz tu byl, naprosto souhlasím s Wacoslav1. ()

pulDag

...neustále se měnící pneumatiky na motorkách a jiné nelogičnosti (nejen) ve finální akční scéně by byly i na poměry akčního béčka moc... ale dá se to dá přežít. ()

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (viac)

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (viac)