Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

cariada

Tohle jede hodně v Tarantinovském duchu a vůbec to není na škodu naopak se do toho přidal humor a netradiční prostředí japonského Šinkanzenu  a je z toho zábavná akční podívaná, plná nekonečných soubojů a černého humoru. Hlavně to prostředí vlaku tomu dodává ten správný říz. Postavy jsou skvěle napsané a zahrané. Prostě akční podívaná jak má být. Mimo jiné mě skvěle bavila Joey King té to hrozně slušelo. Ps- snad jednu výtku ten vlak přece musel jít zastavit na dálku, když se nekontrolovaně řítil. Od toho tam je určitě spousta zabezpečení. ()

moviefreak

Malo to svoj štýl, nádherný vizuál, brutalitu, viac ako fajn akciu, a strašne zaujímavo prepletený príbeh. K tomu hlavná postava Pitta nevie, či trpí šťastím, alebo nešťastím a na to je radosť pozerať. Keby nie občas prestreleného prehrávania hercami tak máme nový poriadny akčný hit. PS1: Okamžite chcem vidieť dvojku aj so zabijakom, ktorého meno kvôli spoilerom nesmiem napísať :D PS2: Knižná predloha je že vraj bez humoru a to by mohlo byť tiež viac ako fajn!!! ()

Lenka.Vilka

Dobře natočená, skvěle zahraná a bravurně ukočírovaná akční pecka, kde si každá postava svoje místo zaslouží. Ano, první polovina, kdy to nedává smysl a jenom se skládá mozaika, je lepší. Druhá, hlavně ta část, kdy souboje na tělo, vystřídá přepálený (chápu účel, ale tak jsem to viděla) cgi, který dost v rámci šílenosti narušovalo tu epičnost, proč jsou všichni v tom vlaku. A chápu, jsou to všichni super zabijáci. Ale Mandarinko, vážně? Ty nejsi Spider-Man ;) Co se týká představení postav (stejně byla ale nejlepší flaška), flashbacků, přehazování věcí jeden na druhého a tak celkově naprosto super. Já jsem se nenudila a stopáž byla ok. Mě se to netáhlo. Jenom si film a i divák potřeboval před nástupem finále odpočinout. Film je navíc natočený tak, že si musíte všímat detailů (nebo na to navede přímo kamera), protože se to často může potom hodit. Jenom nevím proč, ale já na konci čekala, že z vlaku vyleze Tatum a řekne nějakou hlášku. Třeba jako: Jsem v pohodě. Vypnul jsem si část mozku. ()

C0r0ner

Přesně podle mého gusta - parádní a navíc parádně zpracovaný killcount, bezvadně propletený a propracovaný příběh, solidní frekvence fucků na minutu, skvělí herci, haldy hlášek. Tedy vše, co si takový přízemní konzument jako já může přát. 95% ()

Kwaichi

Akčný film z japonského prostredia? Ak by som zhmotnil moje predstavy na túto otázku, vzniklo by presne dielo ako Bullet Trait. Totálne šialené, plné neočakávaných náhod a akcie v rýchlom tempe. Neviem či jednotlivé postavy boli naisané presne pre daných hercov alebo mal len režisér "šťastnú ruku" pri výbere. Partička zabijákov vo vlaku bola geniálna. ()

dubinak

Absolutní kino nářez a jsem neskutečně ráda, že jsem dala na intuici a správně odhadla, že tohle mi sedne jak zadek na hrnec. Královská zábava z dílny Davida Leitche, který už se mi s pár kousky do paměti zapsal. Režijně je to na mistrné úrovni, obsazení v čele s charakterním Pittem, atraktivním Johnsonem a vtipným Henrym je naprosto božské. Tarantino style hadr, ať už z pohledu dialogů, drsného humoru nebo šílených scenáristických proplétaček. Tomuhle filmu nechybělo naprosto nic, takže jsem schopná odpustit i to šílené finále, protože to tam prostě sedělo. Tohle mělo fakt styl. Boží, boží. ()

Wladi.mir

To se tak v pátek večer zasníte, že byste si pustili něco od Tarantina, Ritchiho nebo Vaughna. No a ono to vyšlo Bullet Train! Naprosto paradní biják, který má přesně to co od těchto chlápků chcete. Bravo David Leitch. ()

Kempe

Je to totální nářez, a jak se říká u nás v kraji razovitem, totální maras. Japonské prostředí velice imponuje a dodává celkovému konceptu šťávu. Většina hlavních postav je celkem hilarious, což je v tomto crazy snímku jen dobře. Beruška a dva ovocné plody to mega zandávají. Děj má výbornou časovou posloupnost(není se co divit, když se všechno odehrává během jedné jízdy vlakem). A vsuvky, které dovysvětlovali situaci a motivy postav byly trefné. Japonské covery známých hitů taky potěšily jako i hudba celkově. A Brad Pitt zase pro jednou ukázal, že věk je jenom číslo. Prozatím ()

cubajz

Odlehčená exkurze na palubu shikanzenu, která nezapomíná přátelské pomrkávání na diváka zalévat pořádným kýblem krve a brutalit. ()

Topco

Asi takto by to dopadlo, keby v rýchlovlaku vystrájali Guy Ritchie s Tarantinom a vybrali si svoj slabší deň. Uletená akčná gangsterka (s nečakanými hviezdnymi cameo rolami). Tak uletená, že chvíľku trvá, kým sa na toto bláznovstvo naladíte. Nuda nehrozí, dopredu to však ťahajú najmä herecké sympatie a akčné choreografie.  3,5* ()

epicek

Po prvním traileru jsem si moc přál, aby to byl takový ten hidden gem a ne jenom klasická akční vata, která to chce prodat pomocí Pitta. Jsem rád, že se mi to splnilo a myslím si, že Bullet train je černý kůň letošních kino premiér. Leitch už s prvním Wickem a druhým Deadpoolem ukázal, že má cit pro akci a když do tohoto mixu přihodíte Tarantino vibe a jako třešničku tomu dáte Ritchieovský feeling, tak máte zaděláno na brutálně zábavnou jízdu, která končí opravdu až na konečné. Takových filmů se dnes dělá sakra málo a o to víc, je třeba je ocenit. You're A Diesel  ()

necisty

Pro diváka je to tak nenáročné a zároveň velmi kvalitní béčko, že nejde hodnotit jinak. Leicht, jak už má ve zvyku, ukočíroval herecké esa a akci vhodně střídající vtipné momenty smůlou trpícího Berušku dovedl k dolonalosti. ... GA Cinema DA ()

Martrix

Skvěle udělaná a obsazená stupiďárna. Pro milovníky Wicka, stejně jako pro fanoušky Pitta, je to jistě radostná událost. Pro mě je to sice naprůměrná akčňůvka, ale jinak jen průměrná komedie s hercem, kterého mám rád. Camea mě nechávají naprosto v klidu, protože umělohmotná SB, ani toporný ChT mě neberou. A RR? Ten už by to měl mít v CVíčku ...vteřinový herec. Chápu nadšení příznivců lehké zábavy, oceňuji pár dobrých nápadů a parádně zvládnuté řemeslo, ale není to tak dobré, abych se nechal tímto žánrem unést. Škoda, že byl scénář tak moc zavlasypřitaženě přisložitělý. Výrazně bych zkracoval. ***** Druhé shlédnutí...některé filmy prostě s dabingem fungují líp. Přesně těch pár procent, které naši skvělí dabéři přidali, moje hodnocení překulí o hvězdu výš. ()

Bush13

Když jsem si nedávno četl anotaci k anglickému vydání Isakovy knihy, říkal jsem si, že to je celkem zajímavá zápletka pro krimi thriller. Všechno na jednom místě, respektive ve vlaku, tak to mám rád. Leitch nám ovšem servíruje japonské barvičky přetřené hollywoodským pozlátkem s dávkami neskonale stupidního a nevtipného americky prvoplánovitého humoru, který sice rozesmívá mainstreamové diváky v kinosále, já však u většiny "džouků" a na pilu tlačených hlášek duševně nesmírně trpěl. Po scéně s počítáním mrtvol (byl jich 16 nebo 17?) jsem myslel, že odejdu, něco tak trapného a křečovitého jsem už dlouho nezažil (jak podotkl Othello, na Marvel jsem si přesně též vzpomněl). Na druhou stranu, tvůrci přece neutratili tolik peněz na zbytečné efekty a já pár kaček za lístek, abych tu dvouhodinovku předem vzdal. A vskutku, film působil jak hnusné zamotané klubíčko, ale když se nit začínala rozmotávat, stával se trochu lepším, hezčím, zajímavějším, občas vtipným ve své parodičnosti, to přiznávám. Ale skutečně jen trochu. Takový wannabe tarantinovský snímek z rychlovlaku, který však většinu času vypadá, že se plouží. Moc se mi líbila postava Mandarinky v podání Aaron Taylor-Johnsona - ten jediný snesl mafiánsky noblesní měřítka a připomněl šílenější verzi Micky Pearsona z Gentlemanů. ()

campix

David Leitch bude zárukou akční zábavy, která z mála dokáže vykřesat naprosté maximum pomocí velmi zajímavé choreografie. Platí to i pro Bullet Train, ktrerý bohužel tak trochu prošuměl, ale nesporné kvality má. Brad Pitt je nájemným zabijákem, který dostane prostý úkol vzít z vlaku kufřík a zase zmizet. Úkol, který vypadá jako jednoduchá záležitost se ukáže býti velmi složitou překážkou, jak už tomu tak bývá. Obsazení je super, hvězdná camea také a výbornou akční choreografii jsem již zmiňoval. Všechno, co od podobného filmu čekáte dostanete, ale nic navíc. Trošku tady hapruje příběh a spousta zvratů, které působí hodně lacině a vynuceně. ()

Juto

Ide o veľmi zábavnú akčnú komédiu, z ktorej srší štýl. Je to mimoriadne zábavné ale aj absurdné, netreba film brať príliš vážne. Je plný vtipných a nezabudnuteľných momentov. Akcia je úžasná, dobre natočená, čo nie je prekvapením, keď to režíroval chlapík, ktorý natočil filmy ako sú ,,John Wick", ,,Atomic Blonde" a ,,Deadpoola 2". 7,5/10 ()

PROCESOR

Všichni od začátku víme, že to má být něco na způsob Pulp Fiction, takže psát o šíleně nabitý akční jízdě je nesmysl, protože se to nemá brát vážně, jenže kultovní hlášky a vtipný momenty taky chybí, takže za mě se z toho cvrkne film, kde hrál skoro šedesátiletý Pitt a ano vypadá skvěle, když ho srovnám s téměř stejně starým  Prigošinem a i  ten má také jistě na plastiky, tak mi z toho vyleze kravina, jako je Ad Astra. Na film jsem se těšil Pitta  mám rád, ale prostě jsem se nebavil. ()

LasT_Olt

Nemám nejmenší problém tomu tu pětku dát, je to ohromně zábavný film. Přiměřeně vtipu, přiměřeně akce, ke konci i snaha o nějaké to drama byla, ale opravdu v tom filmu nebylo nic co by mě vyloženě vysíralo. Navíc je tam suprovej Brad Pitt, který pro mě znamená to co pro ostatní lidí takový Tom Cruise nebo Keanu Reeves. Šel jsem do kina v očekávání běčkové blbosti a odešel jsem příjemně překvapen. Krásně jsem u toho vychilloval. ()

NiWi

Bullet Train je velmi zábavná akční jízda, která se sice rozjíždí nenápadně, ovšem rychle nabere obrátky a takto zůstane až do konce. Tempo ve druhé třetině místy zvolní, stejně jako stopáž by mohla být klidně o pár minut kratší včetně zbytečně rozmáchlého finále. Množství rozmanitých a charakterově výrazných postav, zábavných nápadů a svěží výpravy však zapříčiní, že se rozhodně nudit nebudete. David Leitch se zde profiluje nejen jako akční rutinnér, ale jako režisér co dokáže kreativně udržet divákovu pozornost, a zároveň dobře využít spoustu zajímavých nápadů a v netradičním prostředí. I když to úvodní tržby nenaznačují, Bullet Train má všechny předpoklady stát se nápaditou a zábavnou letní trvalkou. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch