Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

filmmovier

Nabušená akční paráda a obrovské překvapení, fakt jsem nečekal, že tenhle film budu hodnotit nejvýš, ale je to fakt naprosto zasloužené, bavil jsem se naprosto neuvěřitelně. Bullet Train je extrémně vtipná našlapaná jízda s tou nejlepší akci, jakou jsem ve filmu kdy viděl. Brad Pitt válí, Joey King je tradičně rozkošná a všichni ostatní jsou taky super. Šílené zvraty, parádní hlášky, brutalita, skvostná kamera, celá řada památných scén... a Tokio. Prostě naprosto špičková záležitost. 95 %. ()

BROKEN_

David Leitch natočil svůj doposud nejlepší film. Deadpool 2 je super, ale tohle mě naprosto odpálilo. Bullet Train svým vyprávěním připomene Quentina Tarantina a Guye Ritchieho a já to miluju!!! Bullet train od začátku až do konce šlape jak hodinky a servíruje nejlepší akční nářez letošního roku. Film je ale především více komedie a v tomto žánru tento film výborně funguje, nebo já osobně jsem se královsky bavil. Leitch natočil úžasnou podívanou, která možná působí přehnaně a trochu hloupě, ale zatraceně já jsem si tenhle film užil neskutečně. Má to spoustu známých tváří v čele Brada Pitta. Mě osobně nejvíce bavila dvojice Aaron Taylor-Johnson a Brian Tyree Henry. Všichni herci podávají skvělé výkony a jde vidět, že si tenhle film všichni užily. Akci zvládá Leitch skvěle a v komedii je film ještě lepší. Finále je sice přehnaný, ale KURVA já se neskutečně bavil a žral jsem ten film i s navijákem. No a ta HUDBA!!! Jo tenhle film jsem si užil tak moc, že v letošním roce to rozhodně zařadím do mé TOP 10 nejlepších filmů roku. Miluju to! 9/10 ()

Lachtaan

Největší překvapení roku, co jsem tak dlouho odkládal, až bych si nafackoval, že jsem takové porno pro oči filmového fanoucha skoro prošvihl v kině. Leitch už druhým Deadpoolem dokázal, jak efektivní může být na poli všemožných žánrů spojení ‘akční komedie’ a množstvím referencí na výše zmíněné předešlé dílo mi fakticky zlepšil den. Smál jsem se od ucha k uchu, rozplýval se nad džouky, co nepochopí jen tak nějaký soft divák a kochal se úžasnou kamerou. Po Top Gunu zaručeně blockbuster léta! [viděno v Cinema City Plaza Plzeň 7.9.2022] ()

Ryuuhei

Do poloviny jsem nevěděl, co si myslet a považoval to spíš za hovadinu, kde se čistou náhodou sešla sebranka nájemných zabijáků a vzájemně si budou lézt do zelí (a nebo i na nervy). Od poloviny se vše ale zlomilo a film, kromě neustálého nadhledu, naservíroval i propojený, smysl dávající příběh okořeněný mnohdy i emotivními, až epickými scénami, které bych v něčem takovém rozhodně nečekal. Samozřejmě snímek zůstává stále hlavně dobrou zábavou, u které je ale nutné dávat pozor, protože jinak člověku utečou všechny ty souvislosti, náhody, ale i smůly tvořící jádro celého příběhu. 7/10, musím někdy kouknout znovu a třeba i přehodnotit. ()

Tosi

Nemám moc rád akční komedie, takže kriticky napíšu, že film chce být vtipnější, než je. Ty fóry se tam neustále opakují, ale zase beru, že to má být absurdní a nenáročná komedie a tomu to absolutně odpovídá. Slabý čtyři jen kvůli Pittovi. ()

Qitek

Chce to být cool, chce to mít hlášky a chce to mít styl. Nemá to ani jedno. Vyumělkované je tady všechno od A do Z. Tváří se to, jaká to není švanda a jak je to nad věcí a v poslední třetině to nabere nepochopitelně vážný tón. Vážnější než chleba s máslem. A pak to zase skončí jako rozjuchanost. To se musí ale umět. Největší problém je pak v délce, která je na tu jednoduchou a vyumělkovanou zábavu zbytečně natáhnutá. Což má za následek rychlou úmornost. Obsazení se snaží, ale marná snaha. Pitt z mého subjektivního pohledu mistcast. 61% ()

Johnny.ARN

Mna to nejak neodpálilo. Chcelo, ale nepodarilo sa. Konverzačka s občasnou akciou, ktorá chcela byť strašne chytrá. Keby to bolo kratšie a svižnejšie, bez tých zbytočných kecačiek, tak možno. Od človeka, čo parádne spravil Deadpoola som čakal predsa len niečo viac. Keď je však námet píčovina, zázrak sa spraviť nedá. 3 z 5 ()

Mrkvič

Parádní jízda s párádníma postavama a ve většině případů i se skvělými herci. Režisér původního Johna Wicka a jak je tenká hranice mezi vkusem a nevkusem. Zde umře hodně lidí. Ale nikdo, kdo by si to za nějaké své činy nezasloužil. Navíc je vše tak parádně odlehčeno, že smrt není jako smrt v jiných filmech. Je to prostě sranda. K tomu hodně příjemný hudební doprovod. A nakonec i japonské přirovnání k berušce dává filmu další rozměr. Docela by mě zajímalo, jaká je kniha... ()

rowdys

Bullet Train je sice blby ako lesny traktor, ale chvilami zabavny ako spiritualne spriazneny Smokin' Aces. V konecnom dosledku je to ale len produkcne spickovo vyhotovena konzumna kulisa - konzumna metaforicky aj doslova - ku piatkovej salamovej pizzi. Pitta je na taketo jednohubky skoda, jeho komedialny talent si spajam skor s Burn After Reading, Inglorious Basterds alebo Once Upon a Time in Hollywood, co su kusky, ktore aj obstoja v case. A vskutku, ako tak pri zaverecnych titulkoch odhadzujem prazdnu krabicu od pizze, sam pre seba konstatujem, ze tak ako po tejto mastnej skatuli, tak ani po Bullet Train uz zajtra nestekne ani pes. Riadte sa preto informaciou na obale: consume while hot, do not microwave. ()

noriaki

Bullet Train má všechy charakteristiky tarantinovek a ritchiovek, včetně svérázných postaviček a bizarních dialogů s černým humorem. Kdyby ho točil některý z nich, tak bych mu vyčítal že si nepohlídal scénář, takže ději chybí pro něj charakteristická rafinovanost a svěžest. Jenže ho točil David Leitch, a ten nedostatky ve vyprávění kompenzoval skvělou akcí, a zbytek zakryly nápadité dějové odbočky a flashbacky. Slušilo by se trochu víc stříhat, protože v závěru tempo hodně upadlo, ale když bylo potřeba, Brad Pitt nedostatky zakryl. ()

elanius

(78/2022) / Na začiatok, tých 82% čo má film aktuálne na CSFD je veľmi prestrelené hodnotenie. Na IMDb má 7.4/10 čo je podľa mňa oveľa primeranejšie. Ja som sklamaný a to som vlastne nemal žiadne extra očakávania. Za tie peniaze film vyzerá podľa mňa hrozne umelo a lacno. Bohužiaľ mám pocit, že najväčším trhákom celého projektu zostal casting kde aj v malých cameách sú známe mená. Príbeh sa tvári komplikovane ale je na míle vzdialený Ritchiovkám na ktoré sa chce podobať. Humor na mňa nezafungoval tiež, pár vtípkov podarených, inak ale dokola to isté až to začalo byť trochu únavné. Film hodnotím ako priemerne zábavný pokus o žánrovku, ktorý ponúka množstvo prvoplánovo vymyslených postupov a málo úprimnej a poctivej filmárciny. (6/10) ()

Playman

Nejzábavnější akční komedie od prvních Kingsman. Asi to neni úplně pro každýho (recenze amerických kritiků absolutně nechápu). Ale já se bavil od začátku do konce a ke konci jsem už fakt vyloženě brečel smíchy. Takovýhle úlet jsem opravdu nečekal. :) ()

ywo666

No to bol ulet. Rozjazd je pomaly. Chvilu sa to tvari ako film od Guya Ritchieho. Ale potom uplne ustreli dekel. Ako komedia to funguje super. Herecky je to nabusene az po okraj. Ryan Reynolds a Brad Pitt su si kvit. Channing Tatum je uplny gol. Akcia nesie rukopis rezisera, ktory rozumie remeslu. Cele je to uplne sialene, cim ide vlak dalej, tym viac. Obcas som mal zdvihnute jedno obocie a tukal si na celo. Ale napriek tomu som sa paradne bavil. Lebo vela veci tu dava zmysel, aj ked vela veci zmysel nedava. A cert je zakopany v detailoch. Akoze je to tak na 4 a pol *. Ale dnes mam stedru naladu a zaokruhlim nahor. ()

Dreaker.24

Chápu tu ty co dávají 5*, na druhou stranu bych pochopil ty co tomu dají dobrý 2*, já bych byl někde v polovině, ale jelikož jsem usoudil že mě to docela bavilo, tak tomu ještě jednu přidám. Chvílemi to bylo prostě že wtf, ale jinak zábavná jízda s dobrými momenty, které vytahují na ty 4/5, člověk se u toho může cítit všelijak, ale znuděně ne. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch