Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiálny text distribútora)

zahubicku

Taková moje stdrcovka na, kterou mám dobré vzpomínky. Pamatuju si, že když mi byo tak 6/7 let, tak jsem každou sobotu v 7 hodin ráno běžel k televizi aby jsem nepropásl ani minutu z tak skvělého animovaného seriálu ... a myslím si, že většina lidí co hodnotila odpadem!, tak to ani neviděli ! ()

IllIlIlIIl odpad!

Tyto animované seriály mající původ v Japonsku mě vůbec neberou a pokud to srovnám se seriálama, které běžely v TV v mém mládí (Spiderman, Kačeři,...), tak je mi z toho zle..... ()

K.I.N.G.

Co naplat, byl jsem menší, miloval jsem je. Jediné, co se dá říct na jejich obhajobu je, že vznikli v hlavách tvůrců dřív, než o poznání horší kopie pokémoni (stále to tu ta banda idiotů neví) . Někteří možná neuvěříte, když se podíváte na IMDb. ()

JohnMiller odpad!

Netvrdím, že ako decko som to nesledoval, ale keď nebolo nič lepšieho, na výber som nemal keď som si práve nečítal nejakú knižku. Nebol to rozhodne nikdy kult ako Pokemon.. Na úrovni Beyblade a iných podobných Japonských kravín na ktoré si teraz neviem spomenúť. ()

maverick10 odpad!

Ja jsem tak digistastny ze muzu sledovat tento digisvet, ve kterem moji digihrdinove likviduji digipadouchy svymi digitriky v digisvete plnem digipratel. Kurva jeste ze mam digiovladac a muzu to mym digiprstem prepnout na nejakou jinou digiblbost. Uz jsem to slovo digi rekl tolikrat, ze samo o sobe uz nema vyznam. ()

BitlDjus odpad!

Vejmrd na talíři lidské ohavnosti. Jednoduché vymytí mozku za pomocí postižených zvířátek, které nejspíš zachytili ničivé výpary z Černobylu aneb pohádky nás špatně vychovali. Parádní ukázka dnešní myšlenky anime. ()

Hees

No digimon ako seriál s veľkým počtom pokračovaný,ktoré prinášajú dobrodružstvá malých detí a ich kamarátov digimonov ma moc neuchvátil.Rozhodne je to pre malé deti a aj tie niekedy dajú prednosť niečomu kvalitnejšiemu. ()

joker.george

Když jsem, byl malej, tak se mi toto líbilo daleko víc než Pokémoni. Osudy hrdinů jsem prožíval a baštil jsem to. A některé scény si pamatjuju do dnes, a z toho ,,JOKERA'' jsem tenkrát cítil pořádný respekt a strach. ()

WolfR

Pokémony jsem jako malý mohl! Digimony už méně a když se na to dnes podívám zpětně, bylo to opravdu děsné! 1 hvězda. ()