Gekidžóban Pocket Monsters Advanced Generation: Pokemon Ranger to umi no ódži Manaphy

• Japonsko Gekijouban Pocket Monsters Advanced Generation: Pokemon Ranger to Umi no Ouji Manaphy (viac)

Ash a jeho přátelé se ztratí v neznámé pustině. Nakonec narazí na „show vodních pokémonů“, kterou předvádí hvězda skupiny Mariner Troupe, Hiromi. Hiromi je potomkem souboru vodních lidí schopných komunikovat s vodními pokémony a vypráví našim hrdinům legendu, kterou si její lid předával po generace. Podle legendy spočívá kdesi v oceánu chrám, který vodní lidé postavili a který se nazývá „Vodní chrám Akuusha“. Je v něm ukryt poklad zvaný „vodní koruna“. Říká se, že tento poklad nikdy nikdo neviděl, ale to se změní, když se objeví pokémonní strážce jménem Jack Walker (alias Jackie), který se za ním vydá.
Jackie je na přísně tajné misi, která ho nutí chránit vejce vůdce vodních pokémonů, Manaphyho. Tento pokémon, zvaný „princ moře“, musí být dopraven do vodního chrámu Akuusha, a tak se mu Ash a Hiromi rozhodnou pomoci. Cestou na naše hrdiny zaútočí pirát jménem Fantom ze své velké ponorky. Fantom má v plánu využít sílu vodní koruny, aby mu pomohla dobýt svět, ale nejprve musí vyřešit záhadu Manaphyho vejce. Když se do toho vloží Rakeťáci, Jackie si pomocí svého Capture Styleru vypůjčí sílu blízkého pokémona, aby se jim mohl postavit. Ash a Pikachu vstupují do boje, ale stále se musí potýkat s útoky Fantomova mocného high-tech mecha! Vejce náhle začne zářit živým světlem a Manaphy je na světě!
Jaké je tajemství legendárního pokladu? Jaké tajemné schopnosti má Manaphy? Podaří se Ashovi a Jackiemu dokončit jejich přísně tajnou misi? Cesta do vodního chrámu Akuusha začala! (LUKICKK)

Fingon

70% pokémon ranger je spin-off klasických pokemonich rpg. V těchto spin-offech je možné získat manaphyho vejce a poslat je do hlavních her čtvrté generace (diamond, pearl, platinum). Tolik ke hrám. Devátý pokemoní snímek patří opět k těm lepším, I když sedmý a osmý se mi líbily o maličko víc. ()

kaylin

Konečně film, který má pořádnou délku a vypadalo to, že i celkem ucházející příběh. Problém nastává opět hlavně ve chvíli, kdy se přechází na 3D animaci. Nesedí to k tomu a celkový výsledek pak není moc pěkný. Jede se v zajetých kolejích, ale tak nějak to tentokrát působí správně velkolepě a zajímavě. Jo, bavilo mě to. ()

honajz2

Řeknu to na rovinu - na ten film jsem koukal jenom kvůli Manaphymu (to je ta modrá potvora, co je na plakátu), o kterém jsem věděl asi tolik, co o ostatních pokémonech - naprosto nic. Jen jsem ho náhodou našel na internetu, připadal mi (připadá pořád, abych byl přesný) strašně roztomilý a zjistil jsem, že má hlavní roli v nějakém filmu, tak jsem si ho sehnal. Pokémony jsem kdysi viděl jako seriál, který se mi ale nelíbil, nechápal jsem, co na tom všichni vidí a dodnes jsem si z něj pamatoval jen pár věcí - 1.Hlavními hrdiny jsou Ash a Pikachu. 2. Má nějaké dva kamarády, kluka a holku. 3.Jsou tam nějací Rakeťáci. Pak jsem ještě půl roku zpátky viděl Detektiva Pikachu, ten se mi celkem líbil. A tohle se mi překvapivě, docela, líbilo taky. Není to nic extra, většina postav tu ani nemá žádnou pořádnou roli a prostě tu jenom jsou, což platí i o těch Rakeťácích a Pikachuovi, ale příběh to mělo celkem zajímavý, byť nedomyšlený (třeba jsem se vůbec nedozvěděl, co jsou zač ti vodní lidé), Manaphy je skutečně roztomilý a zamiloval jsem si ho a celkem se na to i dobře dívalo, snad bych i řekl, že to na Japonsko bylo málo ujeté (pokud vám teda nepřipadají ujetí pokémoni, kterých je tady fakt hodně, vypadají fakt všemožně, nějací vydávají zvuky, jiní jen debilně pózují), chápejte v dobrém slova smyslu. Ani mě to moc nenudilo a párkrát jsem se i zasmál, takže proč ne. Není to žádné veledílo, ale celkem to ujde. 3* ()

Asmodin

Maličký, hodňoučký, přiblbloučký ňuňu Pokémon, který se skoro sám neumí bránit, ale pokud by se mu ublížilo, má to globální následky + sobecký superpadouch, chtivý moci a bohatství + melodie citů, na které se tu hraje. Filmy jsou většinou dost šablonovité. Ale vnímavý divák tu vždy objeví nějaké to poselství. ()

Marys

Existujú aj lepšie Pokémon filmy, ale každopádne ani táto deviatka nie je zlá. A zase tá hra na city v zlatom malom Manafim ("Mana, mana, happy, love you"). ()