Gekidžóban Pocket Monsters: Best Wishes! – Kyurem vs Seikenši Keldeo

• Japonsko 劇場版 ポケットモンスター ベストウイッシュ キュレムVS聖剣士 ケルディオ (viac)

Mytický pokémon Keldeo se chce připojit k Mečům spravedlnosti, skupině pokémonů, kteří cestují po světě a pomáhají potřebným. Aby tak mohl učinit, musí nejprve využít sílu svého rohu a naučit se pohyb Posvátný meč, a rozhodne se vyzvat Kyurema, legendárního draka sídlícího v opuštěném dole, který se nachází v ledovém kráteru. Zpočátku si je Keldeo jistý, ale brzy zjistí, že na boj ještě není připraven. Mezitím, co Ash a jeho přátelé cestují po regionu Unova, narazí na zraněného Keldea. Ve stejné době začne Kyurem řádit, čerpá energii z ostatních legendárních pokémonů a narušuje rovnováhu sil v celém regionu. Keldeo, podporovaný svými novými přáteli, musí překonat své slabiny a znovu se postavit Kyuremovi, nyní s osudem světa v sázce. (LUKICKK)

kaylin

Tohle už je opravdu jen pro skalní fanoušky a já si uvědomuji, že jsem toho docela nechal za sebou. Měl bych si tuhle hru asi osvěžit, protože pořád někde ve mě je ta touha chytat a mít je všechny, i když to je samo o sobě v podstatě nemožné. Celkem nadprůměrné v rámci série, alespoň co se bohatosti mytologie a skvělých soubojů týká. ()

Marys

Šedý priemer Pokémon filmov a tým, ako sa postupne skracuje ich dĺžka trvania je vidno, že sa už absolútne stráca ich zmysel a pokiaľ nenadviažu na počiatočné skvelé kúsky, za ktoré považujem prvú päticu, tak sú úplne zbytočné. ()

• V japonské verzi je během úvodní titulkové sekvence číslo 15 vytvořeno pomocí snímků z předchozích čtrnácti filmů; v dabingu je toto číslo vynecháno. (LUKICKK)