Pokemon Generations

• Japonsko ポケモンジェネレーションズ (viac)

Pokémon Generations se vrací k jednotlivým generacím série videoher „Pokémon“ a vrhá nové světlo na některé nadčasové momenty. Od prvních dnů v regionu Kanto až po velkolepost regionu Kalos se vydejte do zákulisí a sledujte historii Pokémonů novýma očima. (LUKICKK)

Shaman1135

Sú to už roky, keď som prvý krát nakukol do herného sveta pokémonov (Silver), vybral si svojho startera (Cindaquil), chytil prvého legendary (Suicune) a stal sa majstrom. Odvtedy prešlo veľa času, pôvodní hráči prvej generácie vyrástli, ich láska k pokemonom však ostala. A práve týmto hráčom je venovaný tento YT seriál. Krátke epizódy, dotvárajúce herné dobrodružstvá, vnášajúc nové svetlo do starých príbehov, poodhaľujúc veci, ktoré sa diali mimo hernej cesty, ale v rámci príbehu boli nedeliteľnou súčasťou. Objaví sa obrovské množstvo starých známych, ktorí dostanú šancu povedať svoj príbeh (Blue a jeho cesta k titulu, návrat k Giovannimu, či alternatívne konce tretej generácie) a samozrejme legendárni pokémoni, ukazujúci svoju skutočnú silu (hlavne Kyogre, súboj Rayquaza vs. Deoxys, či posledne Giratina). Čo však oddeľuje Generation od zvyšku tvorby a posúva ho na vyšší level je snaha tvorcov urobiť seriál pre staršie publikum. Drsnejšie boje, väčšie stávky, nejaké tie úmrtia, skľučujúca atmosféra. Akoby seriál dospel, podobne ako naša generácia hráčov. Práve preto, by mal byť povinnosťou pre každého, kto niekedy vyzval Elite four, či ohrýzal nechty pri chytaní legendary. ()