Pokémon navždy

• Japonsko Pocket Monsters: Celebi toki wo koeta deai (viac)

Ash, Pikaču a pokemonští kamarádi v lese potkají Sammyho, který přišel z minulosti. Sammy chce zachránit Pokémona Celebiho, Ducha lesa, který utíká před zlým lovcem Pokémonů. V přítomnosti chce ale Celebiho polapit ještě nebezpečnější nepřítel - maskovaný zloduch Marauder, který ho jedním svým přístrojem změní na zlého ducha. Ash, Misty, Brock a Pikaču se proto musí vrhnout do dalšího dobrodružství a zachránit svět! (oficiálny text distribútora)

NagatoPein

Páčia sa mi tri veci: pekný tichý poetický ráz filmu, pekné lesné prostredie pretože prakticky celý film sa odohráva v lese a po tretie téma času a hry s ním. Z hĺadiska produkcie ide už o film s televíznym rázom, treba ho brať viac doplnkovo ako AAčkovo. Svoju tému plní, má pekné momenty, ale áno intelektuálne vás nenaplní tak vďaka znova za odpadové hodnotenia. Určite má svoje čaro, ale dosť záleží od toho, či vás téma a prostredie oslovia. ()

PRobin odpad!

Má znalost universa pokemonů jde shrnout do jediné věty: banda roztodivných zvířátek, které umí vyslovit jen svoje jméno a za přispění lidských páníčků se řežou hlava nehlava. Takže s čistým štítem, nezatížen negativním postojem jsem se vrhul na první pokemon film. Ash & sidekicks se ocitají v lese, kde sídlí nejmocnější pokemon - Celebi, který se málem nechá trapně chytit od lovce. Naštěstí zdrhne i s jedním malým klukem do budoucnosti, kde se nechá trapně chytit od jiného lovce. Všichni jsou řádně rozhořčeni. V údobí mezi zdrhnutím a chycením můžeme sledovat, jak je Celebi roztomilý. Krása, která dostane srdéčko každé panny hlavně díky velkým očím a hlasovým projevům typu "fí" nebo "uí" (popř. "fuí"). Kromě zlého lovce pokemonů se nám do cesty připlete i počítačová animace, která filmu ubírá i tu poslední hvězdičku, kterou by si zasloužil. Impresionistické pozadí před kterým se producuje mostrum z digitální trávy není to pravé pokemonské. Ale vše zachrání kůň, kterému z řiti rostou dvě stuhy (nebo tasemnice). ()

DruidKarel

Asi jsem se už zbláznil, když se koukám na takovýhle zrůdnosti, jako jsou tyhle na sebe navzájem útočící zvířátka. Počítal jsem hodně velkej průšvih, ale jednoduchej příběh, dobrá hudba a vykreslení Ashe, jeho přátel, Pikachu a ostatních zrůdiček, je prostě klasicky kýčovité, ale účinné. Jestli se budete hodně nudit a nebudete mít doma už jiný film, sáhněte po něm. Docela je to zábavný... 2* ()

Fallen_One

Pořád si to udržuje kvalitku předchozích dílů, jen už to není takový nářez. Zajímavé zpracování lesní potvory. Silně podhodnocený film. Musím se smát, jak všichni místní retardéři jsou strženi antipokémoním davem, který hlásá: Fůj, Pokémon je sračka, buď in a dej mu odpad!, jinak tě každej milovník filmů pošle do prdele a bude se ti smát. Nasrat. Pokémoní filmy i seriál má velmi slušný děj, dobrou grafiku i promyšlený svět. Tak jakýpak odpad? ()

Janiik15

Pokémon filmy nikdy za moc nestály a tohle není výjimka. Tento film jsem si pustil znovu po 10 letech a musím říct, že se divím, že se mi to někdy líbilo. Animace je vážně otřesná a ten děravý příběh ještě horší, ale nebudu ho popisovat, kdyby jste si ho nakonec chtěli pustit sami. Můžu vám na 100% říct, že dospělým se to moc líbit nebude a nebude vás to bavit, ale vaše děti to budou zaručeně milovat. Jenom za to, že je to pro mě nostalgie, tak dávám 50%, ale spíše, než si pustit tento film, bych doporučil pustit si seriál. ()

• Ve scéně, kdy se Sam Selebiho ponoří do vody, má vodu po hrudník. Když ale vyjde z vody, má mokré jen kotníky. (patrik1177)