Po ovládnutí boxerského sveta sa Adonisovi „Donniemu“ Creedovi (Michael B. Jordan) darí v kariére aj v rodinnom živote. Keď sa jeho kamarát z detstva a bývalý boxerský talent Damian „Dame“ Anderson (Jonathan Majors) po dlhom treste vo väzení opäť objaví, túži dokázať, že si zaslúži svoje miesto ringu. Stretnutie medzi bývalými priateľmi je viac než len boj. Na vyrovnanie skóre musí Donnie ohroziť svoju budúcnosť a bojovať s Dameom – bojovníkom, ktorý nemá čo stratiť. (Continental film)

Xmilden

Dost mě štve jak tvůrci zametli s postavou Rockyho, nejen že se zde ani jednou neobjeví, ale ani se o ní nemluví, prostě jakoby neexistovala. Jinak se jedná o překvapivě povedený kousek. Minutáž šla trošku dolů a celý příběh je dosti osobní. Vytahují se tady dávné události a ty je potřeba nějakým způsobem uzavřít. Jako v každém filmu i tady bezezbytku platí pravidlo, že jak kvalitní je záporák, tak kvalitní je výsledek. Tady je záporák přímo luxusní. Jednoznačně nejlepší z trojdílné série. Jonathan Majors, ať už je v soukromí jaký chce, může být pro Hollywood obřím přínosem. Charisma z něj totiž je tryská. Označil bych jej za takovou černošskou verzi Toma Hardyho. Pokud bych něco kritizoval, tak asi fakt, že jsou ve finále vlastně všichni hrozní přátelé. I mladý Drago zde už vystupuje v kladné úloze. 70% ()

filmfanouch

Creed III je důstojným závěrem trilogie, který ukazuje, že Michael B. Jordan není šikovný jenom před kamerou, ale i za ní. Jonathan Majors je castingovou trefou, souboje jsou ideálně intenzivní a v IMAXU vypadají velkolepě, intenzivnější jsou ovšem paradoxně ty pasáže, které se odehrávají mimo ring. Creed se poté sice může snažit, aby opustil stín Rockyho, dost možná jde ovšem o krapet prohraný souboj. Italský hřebec sice nechybí tolik výrazně, Creed má ovšem dost možná problém v tom, že do budoucna neexistuje směr, kterým koncept série nějak zásadně posunout. Při podobné nastavené laťce ovšem Creed IV ani spin-off Draga rozhodně neurazí…. ()

Disk

Michael B. Jordan natočil velmi sebejistě svůj celovečerní debut. Takhle skvělé boxeské drama tu nebylo od... prvního Creeda. Pohltilo mě to a smekám. ()

Cappuccino

Tretí Creed v poradí je opäť kvalitnou zmesou odľahčenej drámy a boxerského napätia. Michael B. Jordan zvládol svoj režisérsky debut celkom slušne a Jonathan Majors bol ako Adonisov priateľ aj protivník veľmi obstojný. ()

mzss1

[95%] Viděno v kině v IMAXU ve 2D. No vida, po cca 4,5 roku jsem měl tu čest abych na velkém plátně viděl další část tohoto boxerského univerza! Trailer na tento film mě určitě zaujal a nakopl, abych se začal těšit. Jisté obavy jsem měl, ale ty se nakonec nenaplnily. CREED III si jde vlastní cestou; Michael B. Jordan mě mile překvapil, a to hned v několika ohledech. 1) Dokázal se dějově a vším ostatním obejít bez Rockyho – velký Sylvester Stallone mi tu ani moc nechyběl. 2) Postavou Adonise Creeda si dokázal Jordan ve filmu vydobýt čestné jméno, a to v několika aspektech, které popíši později. 3) Žánrově natočil výborné sportovní drama, které fungovalo jak v boxerských scénách (skvělá technická režie), tak i v dramatické poloze. Nicméně, to jsou základní 3 věci, které jsem musel hned na úvod shrnout. Takže jdeme dál! Úvod začne flashbacky, kdy tu vidíme mladého Adonise Creeda a jeho nerozlučného kamaráda Damiena. Po tom flashbacku tu máme střih, kdy vidíme Creeda v současnosti, který boxuje svůj „poslední zápas“ před odchodem do boxerského odpočinku. Zaujalo mě vidět tu postavu výrazného boxera Conlana, i když zápas nebyl tak dlouhý, ale potěšilo mě vidět pár tvrdých a pěkně natočených úderů. Děj se začne pozvolna točit okolo Damiena, který se vrátí z vězení. Někoho by tyhle sekvence mohli nudit, ale já se kochal blahem. Nudné mi to nepřišlo ani na vteřinu, protože to tempo filmu bylo docela velké. Vrátí se nám tu několik postav včetně Bianci, která zde opět bravurně sehrává roli Adonisovi manželky. Prostoru tu má opět hodně … Potěší mě i nová postava malé dcerky Amary, která je bohužel hluchá, ale docela dost si mě získala. No a máme tu samozřejmě i Creedovu nevlastní matku, která zde má důstojnou roli. V jedné sekvenci mi málem tekly slzy, ale nebudu zde víc vykecávat. Kromě Conlana, který se nám tu zjevil v boxerském zápase na začátku tu máme i postavu Victora Draga. Sice tu nemá žádný zápas, ale vidíme ho rozdat pár úderů při tréninku v tělocvičně. Je to docela neuvěřitelný přerod, že se zde mladý Drago dal do týmu Creeda a jak mu při závěrečným tréninku na zápas s Damienem Drago v tělocvičně pomohl. Tohle se prostě Jordanovi musí nechat, že něco takového ve svém režijním debutu dokázal. Tím jsem narážel na druhý bod, kdy si tu Creed získal respekt a uznání. No a zhruba v půli filmu, kdy dá Damien novému šampionovi pěkně do těla – to jsem málem nedýchal. Jak ostré a kontaktní údery dokázal Jordan zrežírovat. Tenhle snímek se od ostatních dílů Creeda a Rockyho v mnoha věcech liší. Co se týče boxu, nepůsobí to tak přeakčněle jako v pohádce, ale opravdu tvrdě a prostě jiným způsobem, než jsem zvyklý – těžko se mi to popisuje. Po skončení kina jsem nevěděl, jak mám tento nový film zařadit. Ani jsem si nebyl jistý, jestli mám dát plné hodnocení, ale nakonec jsem si vše v hlavě srovnal a řekl jsem si, že tomu nemůžu nic výrazného vytknout. Asi bych přidal talk 20 min stopáže a dal víc prostoru dialogům, ale to asi plácám nesmysly. Finální zápas mi nejprve přišel trochu kratší, ale byl na druhou stránku natočen takovým komorním a osobním způsobem, že mi to nakonec nevadilo. I ty scény, kdy diváci ze záběru zmizí a je to v podstatě takový vnitřní souboj dvou kamarádů, co se do sebe pustili … No, vidím, že se zase rozkecávám. Takže to zkusím ještě shrnout. Od začátku do konce mě to bavilo. Mělo to neskutečnou osobní hloubku, soustředilo se to na několik postav. Zápasy byly skvěle natočeny, včetně zpomalovaček. Hlavní trénink ke konci byl luxusní. K tomu tu máme nového hudebního skladatele Josepha Shirleyho, který mě docela mile překvapil. Základní hudební motivy z přechozích filmů se objevily až ke konci, ale tento nový OST mi docela sedl, tak ho mám stažený i samostatně. Tento film se musí vidět víckrát a já věřím, že mě podruhé bude rovněž bavit. Kdo je hodně všímavý divák a fanoušek série Creeda a Rockyho, tak si pár nenápadných odkazů na tuhle sérii všimne. Třeba jak si ke konci Adonis pro sebe tiše mumlá větu: „Jeden krok a úder“ - to je rada, kterou mu Rocky vtloukával do hlavy při jeho prvním zápase s Conlanem v prvním filmu Creed. No, mohl bych pokračovat ještě několik stran. Takže za mě je CREED III solidním pokračováním, kterému něco málo možná chybí, ale opravdu málo. Ne každému to asi sedne, je to dost netypický film, ale já jsem spokojen, a i nějaké ty emoce se nakonec dostavily. Jordan toho dokázal v tomto snímku opravdu hodně. Hlavně ten důraz na postavy – k tomu měl opravdu ten pravý cit. BOMBA! Doufám, že vznikne ještě aspoň jeden díl! () (menej) (viac)

teutates

Mám rád tento styl filmu. Žádná velká věc se nekoná, no motivační klasika 90 let. 7/10 Také to boží Béčko... Hezký, ale k hovnu... souhlas ! ()

silentname

Vnútorne som mal pocit, že "Creed III" sa stal filmom, ktorý som tak nejako vnútúrne potreboval vidieť. Mal som potrebu vidieť osobný príbeh, kde minulosť začne prenasledovať nášho hrdinu a bude sa jej musieť postaviť čelom. Kde sa ukáže, že dusiť v sebe minulosť a pocity krivdy alebo naopak aj pocity viny úplne nefunguje. Vždy človek narazí na prekážky, ktoré ho potom vedia stiahnuť ku dnu. V tomto smere ide pre mňa o absolútne unikátny zážitok, za ktorý musím Michaelovi B. Jordanovi pogratulovať. Primárne ako režisérovi, že sa k tomuto príbehu postavil týmto spôsobom. Pamätám si ako kritici po "Creed II" hovorili, že najlepšie by bolo asi ostať tu a nerobiť ďaľšie pokračovanie, lebo by to mohlo celú sériu pokaziť. Nuž, myslím si, že k tomu v žiadnom prípade nedošlo a to práve vďaka Jordanovi a rovnako úžasnému Jonathanovi Majorsovi, ktorý si po "Ant-Man And The Wasp: Quantumania" vychytil ďalšiu vynikajúcu rolu a som úprimne zvedavý v čom ho uvidím nabudúce. Záverečný súboj medzi Creedom a Andersenom považujem za jeden z najlepších súbojov, aké som kedy mal možnosť v Creed sérii vidieť a absolútne nádherne v ňom vidno, ako veľmi osobný bol pre oboch aktérov celý tento súboj. Až všetko okolo nich zmĺklo a jediné čo existovalo boli dvaja bývalí priatelia, ktorí potrebovali uzavrieť roky trvajúci konflikt. Takže výsledok je viac než uspokojivý a ide o jeden z highlightov tohto mesiaca. Bez debaty. Hodnotenie: A ()

Arsenal83

Rocky vo filme nie je, už to je výsmechom. Pre fanúšikov série by to malo byť veľké mínus. Film nemal šmrnc, ani veľké emócie, taký rekreačný film s klesajúcou tendenciou. Film v rovnakom nudnom vzorci, v ktorom hlavný hrdina aj po 3-ročnej prestávke stále víťazí. Samotný Adonis je antipatická postava, ktorej ťažko fandiť a celkovo to vyznieva, ako BLM film natočený pre BLM. ()

Claw

Jak je Michael B. Jordan šikovný a nadaný herec, tak je rozpačitý ve své úloze režiséra. Je vidět snaha přijít s nějakými svěžími nápady, ale leckdy je to spíše kontraproduktivní. Pokus obrazově a zvukově vyjádřit samotu boxera v ringu, o kterou se pokouší při finálním souboji, totálně maří jinou snahu – a sice tu o dramatické finále. Změna tempa i atmosféry je sice ozvláštněním, ale ze všeho nejvíce připomíná scénu ze „Spider-Mana: Daleko od domova“, kdy je Peter Parker zajatý v iluzích Mystéria. Dalším neduhem je kvapné ukončování scén. Chybí prostor pro doznění některých situací a některé pro hlavní hrdiny klíčové momenty (např. smrt jedné z důležitých postav) jsou zase trestuhodně odbyté. Stejně tak zamrzí, že Damianův boxerský styl líčený jako zákeřný, založený na snaze zranit soupeře, se ve finálním souboji vůbec neprojeví (ty tři rány pod pás nepočítám). Adonis ani Bianca neprocházejí žádným vývojem, ač se nám to snaží namluvit. Jejich pocity a pohnutky prostě nejsou věrohodné, ač je hrají skvělí herci. Příjemným překvapením jsou ale dvě nové postavy. Creedova dcera Amara je sice další nevyužitou figurou, ale život jí nádherně vdechla šikovná Mila Davis-Kent. Cenu za nejlepšího herce na place by si ale zasloužil Jonathan Majors. Jeho Damian je asi nejvíce živoucí postavou. Hudební složka dává poctu skvostným motivům Billa Contiho. Jeho fanfára zazní jen jednou, ovšem i během té chvíle dokazuje, jak výjimečný soundtrack Conti pro Rockyho napsal. Z boxerského hlediska je snad zajímavý je Damianův neobvyklý kryt. Jinak se dá vlastně konstatovat, že jsou zápasy odbyté. Není divu, že při tom kalupu je „Creed III“ nejkratším filmem série. A po hříchu také nejslabším. Postrádám slibovanou temnotu, uvítal bych Stalloneho sentiment, ale především silnější příběh. /65%/ ()

Chrustyn

Jordan potřetí před a po prvé za kamerou v překvapivě povedeném pokračování, série, která se může tvářit vyčerpaně ale stále má co nabídnout. Tentokrát výrazně osobnější a přestože bez Rockyho, stále dobré. ()

Marze

Tentokrát se nezačíná návratem do nostalgie zlatých časů boxera Rockyho Balboy, který v sérii dosud působil jako trenér. Adonis Creed se zde příběhově osamostatnil. V prvním díle byly velmi kvalitní boxerské souboje. Tento díl je o chlapském přátelství a jeho úskalích, na nichž probublávají poměry v současné Americe. Podle mě je tu mnoho témat. Creedova minulost, neshody se ženou, neslyšící dcera. Přitom má jít o sportovní film. Ale nějaké dojetí tu najdeme. K dvěma boxerských zápasům, které hrají zásadní roli ve vyprávění se dostáváme klopoptně. ()

rollman1

Připraveni na pořádnou boxerskou podívanou? Třetí Creed je režisérským debutem Michaela B. Jordana, který v sérii hraje i hlavní postavu. Tentokrát se poprvé neobjeví ani Rocky, což může budit menší znepokojení. Mohu Vás ale uklidnit, že i bez ikonického italského hřebce snímek funguje skvěle a Jordan si připisuje úctyhodnou premiéru v režisérském sedle. Další Creed je totiž nejenom dobře natočené sportovní drama, ale i solidní přehled toho, jak natočit boxerský zápas, ze kterého divák odejde s deseti monokly a třemi zlomenými žebry. Ačkoliv samotný box tvoří jen část celého příběhu, každý zápas je natočen s největší precizností, nechybí jim nápady a každá rána bolí nejenom protivníka. Kamera, střihy, skvělé efekty, zpomalovačky. Každý direkt či hák přistává na těle až nechutně přesvědčivě. Vrcholem je pak finále, u kterého jsem radši ani nedýchal. Lepší natočený souboj jsem snad ještě neviděl a to, co Jordan předvádí jako režisér, bere dech.  Nic z toho by ale nefungovalo, kdybychom neměli boxery, co si dají přes držku. Majors, jenž se do série dostává poprvé tady předvádí neskutečný výkon (Ne jen fyzický). Jako herec dokazuje, proč je teď momentálně v kurzu. Jeho postava je zvíře plné svalů, ale také vzteku a nebojí se to využít i při zápasech. Každá jeho rána, je jako dělová koule. Jordan je klasicky bezchybný a už dávno vím, že před kamerou mu to prostě jde.  Ačkoliv jsem z kina odcházel vyloženě nadšený, jedna věc mi trošku vadila. Cesta, která vede k velkému finále, je už ve druhé půlce filmu malinko zkratkovitá. Je to škoda, protože, kdyby se déle dva kocouři kočkovali, posledních 15 minut by bylo o to údernějších. Zamrzela i kratší tréninková montáž, která je vždy to nejlepší na filmu. Kdyby byla o něco delší, nezlobil bych se. I tak se jedná o Boxerský orgasmus, který chrlí nápady jak na běžícím páse, vizuálně vytře zrak velkým Marvelovkám a herecky převládá na všech frontách. Vše zaobalené do velice slušného soundtracku. Jasné K.O. na poli Boxerských filmů. ()

TheEvilTwin

Po filmařské stránce z hlediska režisérské vize, finálního looku, celkového vizuálu i dynamiky filmu proložené s retrospektivním odvyprávěním minulosti vlastně nemám výtky a klidně bych střílel čtyřku. Nicméně obdivovat realistický box a trénink může zkrátka jen “nezasvěcený” člověk, který nikdy neboxoval, ovšem tohle není jen problém Creeda, ale všech martial arts snímků, jelikož takhle prostě reálný fight nevypadá ani zdaleka a asi je to můj osobní blok, že kdykoliv někdo tohle téma zfilmuje, musím se smát nad naivitou všech úderů a téhle zábavné “čisté” choreografie. Stejně tak heavyweight championi sprintující na horu a potící se v záři zapadajícího slunce na pláží je taky solidní ryze filmová chuťovka, která by v reálu asi neprošla. Jinak jde ale o svižnou, oddechovou akci, která šikovně kombinuje příběhové drámo do boxerského kabátku a Jordan za kamerou se teda taky vytáhl. ()

Othello

Přemýšlel jsem nad tím celou noc (teda krom té doby, když jsem spal, která byla pravda celkem výrazná) a zjistil jsem, že jsem doposud viděl v životě jenom jeden boxerský film a to osm let starý Southpaw. Svědkem mi je můj tehdejší tamní komentář začínající větou, že jsem v životě neviděl žádný boxérský film. Proto patrně se nejsem schopný opřít o časté výtky směřující ke klišé boxerských filmů či naopak vynechaných důležitých aspektech boxerských filmů. Pro mě byl třetí Creed sympaticky přímočarou žánrovkou, kde žádný z vedlejších motivů nevyjede zpoza dost úzkých mantinelů, do kterých se musí vejít především zpocená nasvalená klepadla snažící se trefit něčí ksicht. Samotné scény zápasů jsou fantasticky nastříhané, ozvučené, rychlé, dynamické a přehledné, přičemž tím jak jsou neustále komentovány moderátory, tak nám dávají vhled do toho, co se vlastně z technické stránky v tom zápase děje, aniž by bylo třeba mít nějakých výrazných zkušeností s tímto sportem. Postavy jsou i přese všechnu snahu dost jednorozměrné a povinné atributy typu sparringová montáž, proběhnou rychle a jede do nich správně ukecanej rap. Kdybychom se zbavili patnácti minut boxovací holčičky s tváří Billa Cosbyho a umírající mamá, tak je to velmi sympatická tresť toho, co si představuji pod boxerským filmem. Napínavá a úderná v bojových sekvencích, jednoznačná až přiblblá ve svých motivacích. Jinak jsem teda nepochopil v půlce, proč jsou všichni nasraný na Damiana, když v normálním zápase porazil Felixe a dostal titul a taky v čem tkvěl ten dle všeho zásadní twist s fotkou z krimu. ()

luka4615

Nadějně vystavěné sportovní drama, které ale v několika aspektech na své předchůdce poněkud ztrácí. Tak nějak zhruba takto lze v jedné větě popsat snímek Creed III, jenž se tentokrát musel obejít bez legendárního Sylvestera Stallone. Bál jsem se, že zrovna absence tohoto stěžejního elementu bude velký problém, nicméně opak je pravdou. Tvůrcům se zde podařilo vystavět samostatně fungující sportovní a rodinnou mozaiku, která je nejsilnější v první polovině filmu. Do tohoto bodu si budete královsky užívat gradující osudové dějové oblouky, precizně lícující soundtrack, dravou kameru a především Jonathana Majorse, který si zápornou postavu zcela zjevně užívá plnými doušky. Bohužel, v polovině druhé je velmi bolestně znát, že se muselo hodně stříhat a dělat hodně kompromisů, pročež to celé najednou začne vypadat velmi zkratkovitě a uspěchaně, takže se celý feeling snímku začne povážlivě kymácet a rozpadat. Avšak i přes tento značný neduh se stále jedná o skvělý film s boxerskou tematikou, který v rámci svých možností dokáže vice než dobře zabavit. A já se už teď nemohu dočkat dalšího dílu společně s přáním, aby opět na režisérskou sesli usedl Michael B. Jordan, na jehož neotřelý režisérský styl se opravdu dobře kouká. Skvělá práce! (Viděno v kině CineStar IGY České Budějovice) „It was really hard to accept my dreams didn’t turn out the way I wanted them to.“ ()

oLí

Až do premiéry neplánovaná návštěva biografu a snímek, kterej mne bez Rockyho a Stalloneho jakožto tvůrce v podstatě ani moc nezajímal (jedničku doma a dvojku v kině jsem si užil, původní Rockyho sérii samozřejmě miluju). Ale díky nečekaně dobrým recenzím i pozitivním prvním ohlasům od diváků jsem tomu šanci dal a byl jsem příjemně překvapen, že jsem ve svých predikcích třetímu Creedovi křivdil, když jsem čekal přinejlepším snímek na úrovni pro mě nezáživnýho Bojovníka od Fuquy. Creed III je víc než dobrým završením série a rozhodně se nejedná o pouhou nastavovanou kaši. Nejvíc chvály se snáší na perfektně natočené souboje, technická stránka, zvuk, to vše je skvělý, fyzický a brutálně nabitý testosteronem. Majors je skvělej, souboj s Chavezem byl tak nepříjemnej, až se mi zpotily ruce. Ale hlavně to celé celkem dobře funguje i mimo boxerský ring, i když by se nějaký mouchy v logice ubírání se příběhu našly. Každopádně Apollo by mohl být hrdý, ale bez Stalloneho a s tím spojeným duchem Rockyho série bych to už podruhé raději nepokoušel. Na slabé 4* a nějakých 7 - 7.5/10 to však v pohodě a zaslouženě má. ()

Morholt

Půjde to i bez Rockyho? Nejspíš jsem nebyl sám, kdo si podobnou otázku položil, ale Creed celkem záhy ukázal, že je plnohodnotný filmový boxer a obejde se i bez legendární podpory. Creed se tentokrát musí postavit kamarádovi z dětství a narovnat staré křivdy. Možná to není ten nejoriginálnější scénář, ale Jordan měl šťastnou ruku s výběrem svého oponenta. Majors dokázal zahrát jak kluka, se kterým dokážete sympatizovat a v jedné chvíli mu dokonce i fandit a stejně tak svojí postavu uměl podat jako vypočítavého parchanta, kterému přejete strašlivý nářez. Do toho Creed řeší rodinné lapálie, které tu ale nepůsobí jako nutná vata. Samotné zápasy jsou fajn, ale upřímně řečeno ten závěrečný z mého pohledu neměl takové koule, jako ten první. Herecky je to oukej. O Majorsovi jsem psal výše, Jordan s Tessou jsou jistota a bavila mě i jejich filmová dcera. Celkově jeden z nejlepších boxerských filmů nejen posledních let a za mě jednoznačně nejlepší Creed. 90% ()

Lacike

Najslabší Creed kvôli nezaujímavej hlavnej zápletke. Michael B. Jordana som si za tie roky obľúbil a postava Creeda ma baví. Takisto sa mi páči, že v tomto diele už nie je za toho nerváka, ktorého rozhodí akákoľvek maličkosť. Konečne dospel. Bohužiaľ hen ten dilino s pohľadom večne zbitého psa ma sral od začiatku do konca. Jonathan Majors sa mojím obľúbencom nestane a budem rád ak ho už nikdy nikde neuvidím. Ten ich vzťah s Creedom u mňa vôbec nefungoval. Postava Damiana bola presne tak jednorozmerná ako záporáci v tých horších dieloch Rockyho. Rocky tu citeľne chýbal. Tentokrát ma nebavili ani boxerské zápasy. Vôbec som pri nich necítil zimomriavky z toho ako sa vyvrbí finále. Celkovo teda priemer, ktorý si asi už druhýkrát nepustím. 5/10. ()

Wysch

Zkratkovitá charakterizace postav zabíjí scénář, resp. scénář zabíjí svoje postavy zkratkovitým vykreslením, což je o to s podivem, že ve filmu jsou postavy vlastně tři. No a pak samozřejmě je film zabit zbytečnými scénami, které nemají opodstatnění a zabírají stopáž scénám, které mohly potenciál filmu ještě vytáhnout. Ale režijně je to překvapivě solidní debut, minimálně ve scénách, které jsou opravdu anime. Jonathan Majors je i přes svoji kontroverzi v osobním životě úžasnej a jeho postava mohla bejt o to lepší, kdyby se klišoidně nestala v polovině filmu záporákem. (Přitom kdyby byl opsanej jako Apollo Creed z Rockyho...) Michael B. Jordan má nicméně velkej potenciál ve čtvrtým dílu ságu o Donniem dokončit se ctí, pokud se mu dostane dobrého scénáře (spíš, ať si ho napíše sám), a neztratí se v plánovanejch spin-offech apod. Creed by si zasloužil podobnou tinkturu jako Rocky. Počkat pár let a udělat spin-off až tehdy, až sportovní dramata zase začnou trochu strádat. ()

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

18.12.2023

Marvelu se vrší jeden problém za druhým. Poté, co Marvels skončili fiaskem, se stále trošku doufalo v to, že nejúspěšnější sága v historii bude nakopnuta nejen Fantastickou čtyřkou s lákavým… (viac)

Creed se dočká čtvrtého dílu

Creed se dočká čtvrtého dílu

19.11.2023

Jak to tak vypadá, Adonis Creed své boxerské rukavice jen tak nesundá. Oscarový producent Irwin Winkler (série Rocky) během jednoho ze svých nedávných rozhovorů totiž prozradil, že po komerčním… (viac)