Pro fanoušky profesionálního boxu je jméno Rockyho Marciana synonymem hrdinství, odvahy a nezdolné touhy po vítězství. Tento muž se stal doslova ikonou, ostatně, po kom myslíte, že dostal filmový Rocky ztvárněný Sylvesterem Stallonem svoje jméno. Život Rockyho Marciana ale rozhodně nebyl žádné peříčko, nezažíval jen slavná vítězství, ale také hluboké pády a hořká zklamání. Přesto se nikdy nevzdal a stále šel za svým cílem - být nejlepším boxerem světa. (oficiálny text distribútora)

PhoenixSwan

Pokud budete chtít vidět tv film s absolutně nevyužitým potenciálem, zapněte si Rockyho Marciana. Neporažený šampión, by se zasloužil lepší životopisný film, ale tohle laciné zpracování přisuzuji malému rozpočtu. Jon Favreau si touto rolí místečko na výsluní nevysloužil, ale aspoň zde lze obdivovat jeho vysportovanou postavu. Nebýt posledních dvaceti minut a George C. Scotta, který i jako vetchý stařec rozdával svoje charisma, půjdu s hodnocením ještě níž. ()

Jino

Na tento životopisný film o super boxerovi jsem se docela hodně těšil. O to víc jsem však zklamán. Jon Favreau je sice Rockymu podobný, o tom žádná, ale problém jsem měl spíše se scénářem a s tím, že mi Marciano nebyl moc sympatický, stejně tak jako jeho manželka a několik dalších postav (nejvíc mi asi byli sympatičtí ti jeho soupeři a otec - díky Georgi), takže ta závěrečná pointa, plná ironie, mne bohužel víc rozesmála než dojala. Ve finále jsem pak měl pocit, jakoby si tento velikán boxu zasloužil daleko plnohodnotnější filmové zpracování než jen tohle televizní (i když na tyto poměry je na víc než slušné úrovni). ()

nemik22

Naprosto nevyužitý potenciál. Jediný neporažený mistr světa by si zasloužil preciznější zpracování. Existují daleko lepší životopisné filmy o slavných boxerech (Sonny Liston, Ali, Těžká váha, Šampion Mike Tyson), které věrně reprodukují průběh zápasů i styly boxerů. Kdyby to byl film o fiktivní postavě, dal bych tři hvězdy, ale za laxní zpracování životního příběhu Rockyho a za jeho samotné ztvárnění Jonem Favreauem musím dát dvě hvězdy. ()

Žralok

Životopisný příběh legendárního boxera. Který inspiroval mimo jiné i Sylvestera Stallonea přip psaní jeho boxerského příběhu Rocky. V hlavní roli se představí režisér Iron Mana 1+2 Jon Favreau. Film zachycuje celou kariéru tohoto legendárního a zdánlivě neporazitelného borce. Ač TV film, na tyto poměry naprosto perfektní po všech stránkách. Televiznost není cítit ani na okamžik. ()

filip289

Film o jednom z najlepších boxerov všetkých čias, ktorý nikdy neprehral. Osobne ma dosť dostal. Prvýkrát čo som si pustil kanál MGM a narazil som tam na toto, mal som šťastie. Bolo síce vidno, že to bol vlastne iba TV film, čo je škoda, kedže výkony hercov a najmä Jona Favreaua boli skvelé (i ked v niektorých scénkach vyzeral, že mu tiahne možno až na 50ku) a taktiež boxerské súboje boli veľmi dobre natočené. V istých silných momentoch filmu som mal až zimomriavky, v scénke kde sa striedalo Rockyho stretnutie s Louisom v liečebni a pozápasový rozhovor som mal až slzy v očiach. Tento skvelý film, vlastne film o Roccovi vôbec, si určite zaslúžil viac, či už peňazí alebo najmä prevedenia, ktoré by sa dostalo aj do kín. Bol z toho "len" jeden z najlepších TV filmov ktoré som videl. Dúfam že možno niekedy v budúcnosti niekto s pekným rozpočtom nakrúti opäť film o Roccovi ktorý by išiel do kín. ()