V 50-tych rokoch, sa odohral v sicílskej dedine príbeh nenaplnenej lásky. Miranda a Corrado, hoci sa veľmi milovali, nemohli sa zosobášiť. Ich rodiny sa nenávideli. Aby sa tehotná Miranda vyhla potupe – opustila domovinu. Odišla do Argentíny. Jej dcérku Isabelu adoptovala bohatá pani Guerrero. Corrado bol prenasledovaný Mirandinou rodinou a rovnako opustil rodnú Sicíliu. Jeho cieľom bola juhoamerická Argentína. Tu sa oženil s Mercedes a desať rokov po narodení jeho prvej dcéry Isabely prichádza na svet jeho druhá dcéra Manuela. Prítomnosť: Isabela spoznáva svoju pravú matku, Mirandu, ale nedokáže to prijať. Napriek tomu dá na jej radu a vydá sa za boháča Fernanda Salinasa. Osudy dvoch nevlastných sestier sa ale stretnú. Isabela, po tom čo sa jej auto zrúti do rieky a nastane zlá identifikácia tieľ, je vyhlásená za mŕtvu. Má navždy poškodenú tvár. Jej miesto v rodine prebrá Manuela. Fernando si ju vyvolil lebo sa veľmi podobala na jeho prvú ženu. Zohavená Isabela je odhodlaná za pomoci svojej vlastnej matky Mirandy spraviť Manuele zo života peklo. (baruss)

cariada odpad!

Jedna z prvních neli vůbec první telenovela co se u nás vysílala na Primě či to ještě tehdy byla Premiéra. Netřeba k tomu něco dodávat to hodnocení hovoří za vše. Ještě že ta doba je už nenávratně pryč. ()

Wormboy odpad!

Obycajna telenovela o nehynucej lasky Manuely a Fernanda Salinasa,ktoru sa im snazi zobrat demonicka Isabela? Alebo 228 dielna psychologicka drama, v ktorej sa Manuela snazi vyrovnat so svojim "alter-egom" Isabelou rujnujuc svoj zivot a zivot svojho okolia?Ak ano, na to som prilis kratky... ()

nemorino

Podobne ako pri seriály "Perla Negra" aj tento seriál patril medzi moje zabijáky času keď som bol bez práce .. Síce som pár dielov vynechal ale to bolo úplne jedno. Jedna hviezdička pre Greciu Colmenares, druhá pre Máriu Rosu Gallo ()

andriy

Kdyz se kouknu na tu zaplavu odpadu, tak abych se bal hodnotit jinak. Ale-jako malej jsem se na to jeden cas dival a bavilo me to. Ano, byl jsem hloupy a bez vkusu. Pochopitelne, ze videt dnes 1 minutu jednoho dilu by znamenalo pozvracet se a navrch si striknout do trika, ale za ty casy, kdy jsem byl dite, alespon 2*. ()

marv. odpad!

Omlouvám se že jsem hodnotil jako odpad. Ale zhruba jen dvacet dílů nesouvisle za sebou jdoucích a v polovině přepnutých mě ujistilo že zbytek musí být stejný odpad. ()

plechulka

Věřte-nevěřte: bylo-nebylo dávno tomu - začátkem devadesátých let téměř nikdo neznal termín "telenovela". Já byla tou dobouna mateřské dovolené a jednou si zapnula televizi při tuším cca 30 dílu, abych zjistila, o čem spolumatky na lavičkách u pískoviště tak náruživě debatují.... Hlavní hrdinka - a to si pamatuji jako dnes - měla na obličeji obvaz a já se "drápkem zachytla" a řekla si, že to dokoukám, než jí obvaz sundají..... a pamatuji si jako dnes, že to trvalo cca 100 dílů..... Od té doby už si na drápky dávám pozor a zachycenou mne má pouze Survivor..... ()

pfa

No, musím dát jednu hvězdičku. Proč? Protože jsem vždycky, jak jsem tohle zaslech, utíkal pryč, a abych se nepřerazil, tak jsem musel mít otevřený oči, že jo, a tak jsem sice, úplnou nešťastnou náhodou, zahlídl kousek tohoto díla, ale... No a tak by nebylo fér, zadávat "odpad!", že jo. Manuela = úprk. ...no jo, ale co když jsem něco krásného prošvih... Cože... Rozumíte tomu...? :o))) ()

Krasus odpad!

Tahle telenovela se od ostatních liší jednou věcí,hlavní hrdinka tu může mít obličej rozdrcený lodním šroubem a pořád je to krasavice): ()

solskjaer odpad!

Jedna z prvních telenovel, kterou nám pan Železný naservíroval a zabodoval u našich babiček a dospívajících slečen. Bohužel dokud o tom jen slyšte neuvěříte jaká splácanina se pod tak honosným jménem skrývá. ()

blueskin odpad!

Viděl jsem určitě většinu dílů a zpětně si k tomu výkonu gratuluju. Vše podstatné už bylo o tomhle seriálu řečeno: Manuelu fakt ne! ()