V 50-tych rokoch, sa odohral v sicílskej dedine príbeh nenaplnenej lásky. Miranda a Corrado, hoci sa veľmi milovali, nemohli sa zosobášiť. Ich rodiny sa nenávideli. Aby sa tehotná Miranda vyhla potupe – opustila domovinu. Odišla do Argentíny. Jej dcérku Isabelu adoptovala bohatá pani Guerrero. Corrado bol prenasledovaný Mirandinou rodinou a rovnako opustil rodnú Sicíliu. Jeho cieľom bola juhoamerická Argentína. Tu sa oženil s Mercedes a desať rokov po narodení jeho prvej dcéry Isabely prichádza na svet jeho druhá dcéra Manuela. Prítomnosť: Isabela spoznáva svoju pravú matku, Mirandu, ale nedokáže to prijať. Napriek tomu dá na jej radu a vydá sa za boháča Fernanda Salinasa. Osudy dvoch nevlastných sestier sa ale stretnú. Isabela, po tom čo sa jej auto zrúti do rieky a nastane zlá identifikácia tieľ, je vyhlásená za mŕtvu. Má navždy poškodenú tvár. Jej miesto v rodine prebrá Manuela. Fernando si ju vyvolil lebo sa veľmi podobala na jeho prvú ženu. Zohavená Isabela je odhodlaná za pomoci svojej vlastnej matky Mirandy spraviť Manuele zo života peklo. (baruss)

megajalec

Raz nám to vysvetľoval profesor. Neviem, ako sa ten jav volá, ale pointa je tá, že keď začnete pozerať hocijakú blbosť, tak vás to vtiahne a nedá sa od toho odísť. Záležitosť psychiky. A ja sa priznám, že som to pozerával, aj keď to bolo časom už únavné, stále o tom istom, ale chcel som vedieť, ako to skončí. Nedávam hviezdy z nostalgie, ale táto jedna je. P.S. Zaira sme volali jednu učiteľku na základnej :) ()

t.b.kat odpad!

Jestli mě paměť neselhává, tehdá to v těch drsných devadesátých létech vysílala TV Premiéra, myslím, že to byla snad jedna z prvních telenovel, ale to nechci kecat - každopádně, bylo to krátce po revoluci r. 1989 a lidi hltali všechno - a tuto telenovelu taky, myslím, že srovnat ovace tehdá a dnes by bylo celkem zajímavé. Každopádně já viděl všechny díly, neb jsem v těch mých dětských letech neměl právo na ovladač, když to ženský chtěly vidět, tak konečně po tak dlouhé době mohu směle říci - je to odpad dámy:-) a škoda času. Jenže dávali oni v tý bedně tehdy něco zajímavého:-):-) Možná tydle telenovely stály za kulturní revolucí u nás (v negativním slova smyslu) ()

metztlimoon

Aaaaah, pomsta osemdesiatych rokov!! Príbeh znie zaujímavo. Kapátko nostalgie. Ten chlap je otrasný. Ale tie jej vlasy... Sečteno, podtrženo, chytá sa to tak na 0,469 hviezdičky. No zaokrúhlim to smerom nahor, práve som si v záujme recesie (sú 2 hodiny ráno a ja nemôžem spať) pustila zvučku na youtube a od smiechu som padla zo stoličky:D:D To je des! ()

Latysek

Tak tuhle skvělou telenovelu jsem v dětství viděl ÚPLNĚ CELOU a vůbec se za to nestydím.Bylo by dobré,kdyby jí některá z televizí po více než 10 letech znovu zreprízovala!!! ()

zsvmasar

Manuela je krásný životní příběh o jedné dívce, která se snaží podstoupit náročnou operaci.... Operace se povede a z Manuely se stane Manuel Neuer... Je to dokument o tom, že i dívka se může dostat do jednoho z nejkvalitnějších fotbalových týmů na světě, jako je Bayern, ale než se jí splní sen, musí odevzat vše, co ji v tom brání.... za mě 5 hvězd. ()

Shadowfax odpad!

Jo jo, kde jsou ty doby, kdy k nám přijela babička a místo vnoučků se věnovala tomuhle krásnýmu seriálu. Moc jsem ji za to obdivoval! ()