Marina ztratí matku a neznámý člověk jí nabídne střechu nad hlavou. V přepychovém sídle pozná Ricarda, rozmazleného muže, kterého ovlivňuje jeho matka. Dívkou nízkého původu všichni obyvatelé opovrhují... (oficiálny text distribútora)

wdc

Tahle telenovela je nic moc, nepříliš zajímavá (nudná ale není. Hloupost a absurdnost scénáře je zajímavá), hodně předvídatelná, intriky, lži, hloupost, zatajování a i několik vražd - to je hlavní náplň tohoto seriálu. Začátek (možná prvních pár desítek dílů) je docela dobrý, ale jakmile se ústřední pár rozejde, tak je to nic moc až do konce. Asi 50 dílů je přímo odpad. Řada dílů mi přišla jako kdyby se scénárista nebo režie pomátla, protože tam byly neustále hádky až to bylo chorobné. Podle mě minimálně 1 nebo 2 hvězdy si to ale zaslouží pokud hodnotím v kategorii telenovel. Pokud obecně tak možná 1 hvězda. Jinak vzhledem ke koncentraci disfunkčního jednání je toto závadný seriál a uděláte dobře když s ním nebudete ztrácet čas. ()

Veroniques

Typická mexicko-kolumbijská telenovela. Chudé dívce zemře matka a zůstane sama, zničehonic se objeví bohatý muž, který je jejím strýcem a dívka se přestěhuje, telenovela může začít... Děj se natahoval celých 168 dílů a někdy jsem si po shlédnutí připadala jako po lobotomii. Poslední 169 díl můžete přirovnat k jedné natlakované plechovce obsahu 4 dalších dílů... Krom nádherného výhledu na Acapulco se vám skýtá také pohled do naducaného výstřihu hlavní záporné postavy. Kvůli záporným postavám jsem tedy vydržela koukat až do konce. Jako vždy ty hodné postavy byly naivní, hloupé, ale přece krásné a hodné! Obrovské plus mají u mně také dabéři, přičemž na jednoho připadalo klidně i více než dvě postavy. I přes svou stupiditu jsem se u seriálu bavila. ()

megan017

Nevím proč, ale tahle telenovela mě chytla, ač je stupidní sebevíc. Ty (ne)herecké výkonny, děj předvídatelný a postavy, bud mrcha, nebo ufnukaná chudinka. Paní domu náhle brečí a služka, co po ní meje záchod atd. fnuká s ní WTF?!? To svět neviděl. Jinak není větší důkaz lásky, než věřit všemu okolo, psychicky deptat partnerku a pak, když se provalí pravda za ní zase lézt. Ale i tak dávám 3 hvězdičky, jelikož se mi líbí to prostředí, ve kterém se to natáčelo, herci, ač mizerně hrají, vypadají skvěle. ()

HoneyBunny

Hodnotit nebudu, neviděla jsem na to dost dílů, ale je fakt, že na tohle dílko občas na Primě Love narazím. A za sebe musím říct, že se zvrhle bavím. Televizní look devadesátých let ačkoli je telenovela z roku 2006? Splněno. Postavy, které vypadají na 25, ačkoli už mají mít teenegerské potomky? Splněno. Ženská záporačka, které při každé scéně div nevypadnou nárazníky z přiléhavých šatů? Splněno. Neskutečně dementní postavy/dialogy? Splněno! Přidejte dramatickou hudbu, zápletku se ztracenými a znovu nalezenými dětmi, domnělou vraždou, co nebyla vražda, falešné těhotenství... Tenhle seriál mě neznechucuje víc než von Trierův Antikrist. ()

JARDAHONDA odpad!

Tak takovou mexickou přetvářku jsem snad ještě neviděl a dlouho asi neuvidím....Umělí lidé, stupidní děj, snad bych napsal i sci-fi žánr, protože některé postavy vypadají, jako voskové figuríny .,,,,,Tento seriál je asi nejhorší co jsem, kdy viděl a nechápu, kdo to sleduje ,,,... " Zlatá Esmeralda " Závěr = 0% ()

• Jméno Chuj je zkrácené slovo Chesus, tedy v překladu do češtiny Ježíš. (fiLLthe3DD)
  • Marina Hernández (Sandra Echeverría) jakožto asistentka ředitele nemocnice zvedá telefon a zapisuje si jméno volajícího jako David Posada. Stejně se jmenuje režisér filmu. (fiLLthe3DD)
  • Ve 159. epizodě Blanka (Veronica Teran) říká, že vztah Chuje (Alfonso Dosal) a Mariny (Sandra Echeverria) odpovídá telenovele o 169 dílech. Blanca tím odkazuje na počet epizod této telenovely. (fiLLthe3DD)