Krásná a pracovitá Lucía nezná minulost své rodiny. Nemůže tak ani tušit, že její otec právě opustil vězení a chystá se pomstít proradné tchyni za dávná příkoří, která zasáhla celou rodinu... (oficiálny text distribútora)

CaptAnne

Tohle je odvrácená stránka mého dětství, směju se, jen když to vidím. Stále výborná komedie. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy ďábelská mrcha Maritza (jestli se tak jmenovala) jde na kliniku, aby se tam nechala oplodnit a přesvědčila tak Raula, že s ním čeká dítě a on si ji musí proto vzít. Zaklepe na dveře, oznámí lékaři, že potřebuje co nejrychleji otěhotnět, načež vytáhne Raulův portrét a dodá: "...a potřebuju, aby dítě bylo podobné tatínkovi. Vypadá takhle." Geniální :D ()

Laku odpad!

Venezuelská telenovela - je třeba něco dodávat? Snad jen, že i ten "odpad!" je v tomto případě hodně slabý výraz. Každá minuta strávená u této pikantnosti je životu nebezpečná! Kýčovitější produkt než tento už snad ani nemůžou jihoamerické televize vyprodukovat. Upozorňuji, že hodnotím asi po pěti shlédnutých minutách, ale i to mi bohatě stačilo... Přesto jsem si neodpustil komentář, protože před tímto nezkrotným humusem je nutné VÝSLOVNĚ VAROVAT !!! ()

Véronique odpad!

Tento žánr mám ráda, protože se tam najdou velmi kvalitní kousky, ačkoli jsou v menšině. Podstatnou část tvoří tzv. "hrůza", která vzniká často ve spolupráci s USA a která je určená pro hispánce žijící na jihu Spojených států. AR je pravým příkladem té hrůzy a když se k tomu ještě přidá český dabing, není co řešit. ()

andrew88

Musím říct, že telenovely opravdu nijak vášnivě nesleduju...spíš se jim vyhýbám, ale tohle se mne opravdu líbilo. Když jsem byl na měsíc připoutaný k lůžku, tak jsem si na to postupem času vytvořil závislost. Tak pitomé dialogy, tak dementní scény, tak bláznivé náhody a ulítlé všechno se jen tak nevidí...a ten šílený český překlad ve stylu "ty šmajdo" , "huso pitomá", "ty lotře"......no až jsem se do toho zamiloval. A ti záporáci- paráda!!! :)) Dávám 5*...ať si každý říká, co chce....nemusí to mít inteligentní hloubku....jde o to, jestli to baví .) ()

Sarkastic odpad!

Hm, seriál naprosto bez ducha. Chtěl jsem dát 1* alespoň za vtipné dialogy, jenže tady jsou velice ohrané a trapné. Když už mě nenapadá nic ,za co bych mohl dát tu 1, zamyslím se, jestli se alespoň můžu zasmát tomu, jak je to trapné. Tady mě smích přešel. A musím říct, že ty možná hezké, ale naprosto vypatlané modelky tomu nepřidají. Odpad! ()

• Telenovelu natáčela venezuelská společnost Venevision a na režisérské křeslo usedli Yaky Ortega a Freddy Trujillo, kteří se společně sešli už při práci na telenovele Divoká kočka (od r. 2002), která je také od společnosti Venevision. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení probíhalo v Miami na Floridě. (fiLLthe3DD)