Star Trek: Neznáme svety

• Česko Star Trek: Podivné nové světy (viac)
USA, (2022–2024), 28 h 4 min (Minutáž: 46–63 min)

Anson Mount, Ethan Peck, Christina Chong, Melissa Navia, Rebecca Romijn, Jess Bush, Celia Rose Gooding, Babs Olusanmokun, Bruce Horak, Dan Jeannotte (viac)

Kapitán Pike, vedecký dôstojník Spock a Číslo 1 objavujú nové svety vo vesmíre na palube USS Enterprise. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa derryl k tomuto seriálu (20)

Podivné nové světy (2022) (S01E01)

Nádhera. Pike a Spock jdou do akce. USS Enterprise zase na scéně. ()

Děti komety (2022) (S01E02)

Výborně! Uhura je sympatická postava. Jsem rád. ()

Duchové Illyrie (2022) (S01E03)

Jednoznačně skvělá epizoda. Napětí od začátku do konce a je tu i prostor pro velké poselství. Bravo. ()

Pamatuj na smrt (2022) (S01E04)

Je to zvláštní, zase skvělá epizoda. Spock má čím dál lepší a lepší pozici a skvělé hlášky. Bravo. ()

Spock má amok (2022) (S01E05)

Je to neuvěřitelně skvělý díl. Spock je vším, co mám na Star Treku rád. Hvězdná flotila jej potřebuje a bere ho takového jaký je. Jako já. Spocka potřebuji! ()

Povzneste nás tam, kam nedosáhne utrpení (2022) (S01E06)

Je nádherné, že každý díl je lepší a lepší. Obdivuji tvůrce, kteří dokáží pozvednout seriál každým dílem výš. Kapitáne Piku, děkuji. ()

Zpěv Sirén (2022) (S01E07)

Je to neuvěřitelné. Spock ještě lepší a více rozpolcený. Je krásné sledovat podivné nové světy. Jen tak dál. Bravo! ()

Elysejské království (2022) (S01E08)

Za mě zajímavé, ale ne tak dobré jako předchozí díly. ()

Všichni na cestách (2022) (S01E09)

Nepochopitelně rozporuplná epizoda, která má výborné dvě poslední scény: Spock a Uhura. "Vetřelec Gorn" a posádka USS Enterprise: to je bomba. ()

Kvalita milosrdenství (2022) (S01E10)

Velice nadprůměrný díl, v průběhu děje jsem tušil, co by se v případě změn v budoucnosti mohlo stát a o to bylo sledování více zajímavější a napínavější. Kapitáne Piku, jen tak dál. ()

Zlomený kruh (2023) (S02E01)

USS Enterprise a její dočasný kapitán Spock a jeho nová dávka emocí, se kterými se musí naučit žít a pracovat. Velmi zajímavě zpracováno. ()

Ad Astra per Aspera (2023) (S02E02)

Soudní drama Hvězdné flotily se zajímavými dějovými linkami. Proč ne? Ale příště prosím do vesmíru, ať naplníte heslo, které zde zaznívá. ()

Zajtra a zajtra a zajtra (2023) (S02E03)

Cestování časem a změny minulosti či budoucnosti, to mám rád a zde výborně ztvárněno. La'An a James jsou zajímavá sestava. ()

Medzi požieračmi lotosov (2023) (S02E04)

Není to špatná epizoda. V tomto případě víc napětí než obvykle. ()

Šaráda (2023) (S02E05)

Pro mě nejlepší epizoda série č. 2, zatím. Spock válel. Byl uvěřitelný v lidské i "klasické" podobě. ()

Stratené v preklade (2023) (S02E06)

Myslím, že je to dobře vystavěná a dramatická epizoda. Zaměření na vedlejší postavy posádky je dobrá cesta k pochopení jednotlivých členů USS Enterprise. ()

Tí starí vedci (2023) (S02E07)

Velmi nápadité a jako fanouška ST mě to velmi potěšilo. ()

Pod rúškom vojny (2023) (S02E08)

Druhá nejlepší epizoda celé série. Musím říct, že první série byla mnohem propracovanější. I tak ST miluji i dál. ()

Podpriestorová rapsódia (2023) (S02E09)

Famózní díl druhé série. Hluboký, daleký a neprobádaný vesmír, co si počít: zpívat. Opravdu mě z písní a všech hereckých i pěveckých výkonů mrazilo. Spock měl tu nejlepší skladbu. Wow! Gratuluji ke skvělému nápadu celému tvůrčímu týmu. ()

Hegemónia (2023) (S02E10)

Dobře, je to napínavé a bude to pokračovat, ale když "padá" loď, musí se držet milenci za ruce??? První série jednoznačně vede... Ach, kapitáne Piku... ()

30.12.2023

Comic-Con Prague už o víkendu!

Comic-Con Prague už o víkendu!

11.04.2023

Už od pátku do neděle hostí pražské O2 universum svátek nadšenců do filmů, seriálů, komiksů nebo her s primárně sci-fi, fantasy či hororovou tematikou. Comic-Con Prague, vyhlášený český festival… (viac)

29.12.2022

Plány na čtvrtý Star Trek opět ztroskotaly

Plány na čtvrtý Star Trek opět ztroskotaly

28.09.2022

Těžko říct, co přesně studio Paramount provádí se čtvrtým Star Trekem, jedno je ale jisté, pokračování úspěšné série s Chrisem Pinem (To nic, drahá), Zacharym Quintem (Snowden) a Zoe Saldana (Avatar)… (viac)