Posádka lode USS Enterprise narazí na nebezpečnú hru so smrteľne nebezpečným vesmírnym pirátom. (SkyShowtime)

Martrix

Takže zatímco Spock si zvesela komunikuje se snoubenkou o sexu online, tak zpráva z velení trvá dva dny? Spock je chlípník, ocumlávající hned dvě roštěnky? Že je Angela zrádce bylo zjevné od začátku, scény s piráty byly dětinské a la Strážci galaxie... . Nějak se to rozpadá a vyplouvá na povrch, že ten ženský element při psaní scénáře a režii, není zrovna ku prospěchu. Takovou epizodu bych čekal spíš v Orville. Ten odlehčený tón už je moc. ()

Martinius

dobra myslienka i plot, celkom dobre zinscenovane - prijemne v duchu TOS, TNG, voyageru, ci archerovej enterprise, kedze zajatie lode ma vzdy svoje osobitne caro. kazilo to len zopar wtf-momentov ako pikeovo varenie pre piratov a rovnako pokus iniciovat vzburu. avsak vzhladom na to, ze vsetky trapnosti sa diali mimo enterprise, ziskal tento diel popri jednej priemernej aj jednu skvelu dejovu liniu. mimoriadne potesilo nadviazanie na 5. ST-film "the final frontier" a fascinujucu postavu syboka. ()

Elerrina

Tohle je tak promarněná šance. Vděčná, potencionálně atraktivní zápletka konfrontace s vesmírnými piráty vyústí v obou svých vyprávěcích linkách v cringefest. Prostě další řešení problémů stylem a lá Orville (infanilní legrácky, vztahové kolotoče, další infantilní legrácky, další vztahové kolotoče ... ). ()

cyphercz

Troufám si říct, že prozatím nejlepší díl. A to jsem se na začátku epizody zhrozil, když celé "opáčko" bylo akorát o Spockovi, nurse Chapel a T'Pring, obával jsem se nějakého dojení emocí jako v Discovery, naštěstí se toto nevyplnilo, byť tedy emoce či city hrály jednu z hlavních rolí, ale nakonec to bylo v rozumných mezích a důležité pro celkové vyřešení zápletky. Tvůrci mě dobře "blindesidenuli" ohledně postavy doktorky Aspenové, moc hezký twist a škoda jen následného až přehnaně žoviálního chování kapitánky Angelové, v první půlce epizody mi tato postava seděla víc. Díl má i nějaké ty slabiny, zejména pak většina děje na Serene Squall, nevím proč tvůrci musí furt všechny situace odlehčovat, proč se bojí mít taky někdy pořádné drama, nad nímž nebudou Pike s Unou žertovat, či které nebude neustále snižovat svými "cool" hláškami Ortegas... tomuhle dílu by dle mého trochu víc vážnosti rozhodně pomohlo, ale to bych toho asi chtěl už moc. 85% ...Jo a málem bych zapomněl! Sybok!! Za toto cameo jsem velmi rád a modlím se, aby tuto postavu Kurtzmanova banda nedomrvila a bude to naopak skvělý záporák! ()

sirien

Celý takový... nedotažený. Linka s pirátama taková divnovtipná (pro Orville fajn, pro Star Trek... moc ne. A to sem Orville fanoušek.), linka Spoka taková bez hloubky, některý zvraty až moc osobně-dramatický bez nějakýho většího předeslání. Neni to špatný, místy vtipný, místy zajímavý, nějaký zajímavý háčky do budoucna, ale nemoh sem si pomoct a měl sem dojem že to prostě nebylo udělaný tak dobře jak to bejt mohlo. ()